WARTA 24 PLUS

Opinie o WARTA 24 PLUS

Misiek

Wiesz co @kontrast ja nie wiem gdzie Ty to czytałes, przecież WARTA 24 istniała nie wiem sam ile lat i jakoś nigdy nie było problemów ani z nimi, ani z zaufaniem publicznym do nich, nie czaję zupełnie

jurek

moglibyście podać chociaż naprawde przykłądowe stawki na jakie można liczyć, a nie takie od niewiaodmo co. Czekam jeszcze na inne opinie, bo faktycznie cięzko ocenic co ludzie uwazają za dobą płacę, a co nie. Dlatego popieram w 100% wypowiedz kolegi @tomek, moż ektoś nam pomoże w tej sprawie jednak.

irena

z Wartą niewarto!!!!strzeżcie się! mało płacą brak podwyżek brak szkoleń niekompetentni kierownicy pracownik traktowany jak ścierwo na którego można kląć nie płacą za nadgodziny ubezpieczonych robią w wałka robią wszystko by płacić jak najmniej

Lucy

szerokim łukiem należy omijać Wartę 24 PLUS do ubezpieczenia czegokolwiek, chętnie ubezpieczają bardzo niekompetentni pracownicy - nic nie wiedzą ale jeżeli chodzi o wypłaty i wyszacowanie szkód - o dopiero wtedy zaczynają sie schody jak na Mont Ewerest. Zrezygnowałam ze wszystkiego ubezpieczenia u nich - samochód, mieszkanie a nawet miałam możliwości i w zakładzie pracy tez zmienilam ubezpieczyciela na grupowe ubezpieczenie pracowników.

Ja pracuje tam od samego początku czyli dwa lata i nie dostałem podwyżki od 1,5 roku. Ciągłe tłumaczenie mojego przełożonego że firma nie ma teraz pieniędzy na podwyższki staje się nudne, zero motywacji do pracy. Od dzisiaj szukam innej pracy i chyba dam sobie spokój z poszukiwaniem pracy na stanowisku likwidatora bo wynagrodzenia są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte

Kandydat

Witam. Właśnie przeszłam tą całą rekrutację w Warcie na stanowisko Likwidatora szkód- tzn praca przy telefonie. Jeszce nei podpisałam umowy, ale się zastanawiam nad tym, a po opiniach an tym forum zastanawiam się jeszcze bardziej. Może ktoś mi poradzi? To naprawdę tak wygląda? Dodam, że to moja pierwsza praca . Pozdrawiam

Frania

Szczera prawda to co jest napisane sama jeździłam na rekrytację i zrezygnoałam to co usłyszałam i zobaczyłam to faktycznie obóz pracy.Odradzam młodym po szkole, by nie podejowali tam pracy i szukali dalej. By pracownik utożsamiał sie z firmą musi być doceniany i odpowiednio wynagradzany, atmosfera jest bardzo ważna.Strasznie biedni Ci pracodawcy chca się dorobić bardzo szybko tylko czyim kosztem.

anonymous

Nic dodać, nic ująć. Najgorsze jest to, że dla wielu ludzi to pierwsza praca i nie mają porównania z innymi pracodawcami. I te obowiązkowe i niepłatne nadgodziny. Żałosne.

jeszczeniestetypracownik

Ta praca to( usunięte przez administratora )! Zarobki malutkie, jak pisał przedmówca normą jest planowanie obowiązkowych nadgodzin (min. 8 na tydzien). Praca w weekendy i na nocki. Całkowity brak pakietu socjalnego. Totalny chaos i niekompetencja kadry kierowniczej. Rotacja wśród pracowników taka, że po kilku miesiącach nie kojarzysz już twarzy. Zreszta koledzy ci tam nie są potrzebni bo i tak cały czas siedzisz na telefonie i wysługujesz skarg od ( usunięte przez administratora )niekompetencją i chaosem panującym w Warcie klientów. I te ciągłe gadki o tym, że już niedługo będzie lepiej i że wychodzimy na prostą. Już chyba nawet ten ( usunięte przez administratora )w to nie wierzy.

pracownik warta 24 +

Jak chcesz żeby Ciebie zatrudnili w Warcie to sie zastanów bardzo długo, żebyś nie żałował/a że popełniłeś/aś największy błąd w swoim życiu. Tak jak przedmówca napisał to( usunięte przez administratora ), żadnego dbania o pracownika - wykorzystać na maxa to codzienność. Nadgodziny co tydzień trzeba planować min 8 h, w tym czasie nie można likwidować szkód tylko siedzieć na słuchawie i odbierać następne szkody. Szkoleń nie ma prawie wcale a te co są to są śmieszne nawet nie ma konspektów. Jaja dosłownie - i mamy obsługiwać całą Polskę, skandal. Nie ma żadnego systemu motywacyjnego, socjalnego też, o co się człowiek nie zapyta to nikt nic nie wie, kierownictwo miernota nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu zespołem ludzi - no ale jak ma mieć jak nigdy wcześniej nie kierowało(serwisy najważniejsze). Jakby ktoś z zewnątrz przyszedł na parę godzin przyjrzeć się jak wygląda praca to by nie uwierzył, że w takich warunkach można pracować. Brak słów

kierownik

[usunięte przez moderatora]. Płacą marnie. Atmosfera w pracy fatalna głównie za sprawą niekompetetnych kierowników i kierowniczek. A poza tym ciągłe zmuszanie do pracy po godzinach bez zapłaty za nie i praca bez umów o pracę, czytaj na czarno to tam codzienność. Nie wiem dlaczego Państwowa Inspekcja Pracu nie zrobi tam kontroli.

Zostaw opinię o WARTA 24 PLUS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARTA 24 PLUS