EXDROB Kutno

Kutno

Opinie o EXDROB Kutno

Jak Paczkowski, który doprowadził Spółkę w Płocku do upadku jest w Radzie Nadzorczej , to czego oczekiwać. Ci Panowie powinni być tylko wspomnieniem ale nie będą bo uwłaszczyli się na bazie państwowych zakładów i szybciej pogrążą i zdepczą wszystko i wszystkich niż odejdą do historii.

jaro

to firma BANKRUT bierzcie naleznosci ja wziolem do innych firm

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Paulinka jak długo pracował Twój mąż w firmie EXDROB Kutno? Czy nie było możliwości dostania podwyżki? Jeśli chodzi o zakład to dalej działa, można znaleźć w internecie. @Sumac czy wiesz za co zwalniają pracowników? Czy nadgodziny są płatne dodatkowo?

@Iza 15.09.2017, 11:53

Nie rozumiem czemu interesujesz sie firma ktorej zaraz nie bedzie. Ale to twoja sprawa. Pracowal 4lata. Zwalniaja jak się koncza umowy bo upada zaklad. Ten zaklad bynajmniej w Plocku nie wiem jak w kutnie ale jak widac po opiniach nie lepiej skoro 2 miesiace nie ma pensji upada tak jak powiedzialam nie zatrudniają tam juz ludzi tym co sie konczy umowa nie przedłużają mojego meza nawet tak zalatwili ze nie dali mu wczasow pod grusza a kierownik mu powiedział ze naleza mu sie ze wszystko jest ok pozniej czekamy czekamy nie ma kasy pisze do tej baby z kadr okazuje sie ze sie nie naleza bo mial urlop 9 dni a nie 14 a rozmawiajac z kierownikiem gadal ze sa 14 dni i kasa bedzie. Nie dostalismy do dzis. A ci co maja umowy na stale musieliby im wyprawke zaplacic za zwolnienie dlatego robia wszystko tzn nie płacą za godziny ludzi taktuja jak roboty po 12 godzin nie daja dni wolnego jedynie zwolnienie lekarskie chyba ze komuś sie konczy umowa to wtedy daja wolne bo muszą chodzi im o nie wypalenie kasy zeby odchodzili sami z pracy. Ale ci co macie umowy na stale nie dajcie sie niech wam zapłacą pieniądze ktore wam sie naleza ! Wiem ze napewno nie dajecie juz rady ale jesli zwolnicie sie sami kasa będzie dla tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszustow. Pozdrawiam

Rolnik

@Rolnik 14.09.2017, 19:16
A co mają powiedzieć hodowcy którym nie płacą za żywiec po kilka miesięcy?

Isc do sadu. Jedyne wyjscie. I wytoczyc im proces. Spłaca wraz z odsetkami a jak nie to komornik sie za nich wezmie. Pozdrawiam

Małgorzata
@Rolnik 14.09.2017, 19:16
A co mają powiedzieć hodowcy którym nie płacą za żywiec po kilka miesięcy?

Nam tez jeszcze nie zapłacili za odstawiony żywiec. Może powinniśmy wspólnie zacząć działać.

Sumac

Piszę jako były pracownik tego zakładu w Płocku. Ludzi zwalniają a tym co zostali każą pracować po 12 godzin. Są działy gdzie trzeba pracować ponad 300 godzin w miesiącu (I tak od kilku lat). Z byle głupotą trzeba skonsultować z prezesem. Jeden wielki bu*del - każdy już robi to co chce i nikt nie rządzi. Sprzęty pracownicy już - przysłowiowo - sznurkami wiążą bo na nic nie ma pieniędzy lub nie ma kto podjąć decyzji.

@Sumac 13.09.2017, 20:14

Zgadzam sie a nie mowilam prawda. Kolejna osoba ktora to potwierdza. Pozdrawiam

przewoźnik

Wzywam do zapłaty zaległych faktur Zakłady Kutnowskie "Exdrób " kilka faktur po terminie oddaje sprawę do sądu ,przewoźnicy obudzicie się bo zostaniecie z ręka w nocniku .Od 2 m-c pani prezes nie ma czasu ,księgowy na urlopie

Fan polskiego drobiu
@przewoźnik 06.09.2017, 10:45

Księgowego to oni szukają. Kolejny w ostatnim czasie. Jak na razie nie ma chętnych? A tak wogóle to przewoźnicy mają jeszcze co wozić?

przewoźnik

Zakłady Kutnowskie "Exdrób "Kutno nie płaci przewoźnikom wstrzymuje pieniądze po 2 m-c po terminie Pani Prezes nie odbiera telefonów cały czas zajęta ,nie ma z kim rozmawiać księgowość do kasy kasa do pani prezes pani prezes nie ma czasu i koło się zamyka NIE POLECAM

Paulinka

Na poczatku gdy moj maz zaczal tam pracowac 4 lata temu pracowal po 8godz bynajmniej on na wozach. Po 10 gdy bylo czy 12 dzień wolny nie pieniadze wyplata 1400zl max . Raz byc moze dwa razy zdarzylo sie ze wyplacili nadgodziny i to było w grudniu 2016 roku 1800zl. Zazwyczaj więcej niz 1400 zl nie bylo. Poza tym Exdrob w plocku juz prawie zamkniety oszukali ludzi ze to chwilowe. Moj maz na szczescie juz tam nie pracuje i problem z glowy. Pozdrawiam

Kkot

Zakład jak każdy praca ciężka ale nigdzie lepiej nie jest każdy ma wolny wybór Jak nie chce Nie musi tam pracować takie opinie piszą ci którzy się nie wykazali za bardzo w pracy i w biurze ciężko by im było do pini zapraszam tam jest ok

@byłyNowy

moim zdaniem tu chodzi o to żeby człowieka zniechęcić i żeby sam odszedł. ale tak na logikę za takie wynagrodzenie marnować tyle swojego cennego czasu na dojazdy i przyjazdy- szkoda. I jeszcze te godziny pewnie tak zrobią jak ostatnio -żeby sobie odebrać dzień wolny aby tylko nie zapłacić :(

Paulinka

Teraz zamkneli uboj w Płocku ludzi wyslali so kutna. Jezdza na 9rano wracaja o 19 mialo byc 8h pracy jest 10h pracy caly dzien ludzi nie ma w domu. Apeluję , abyscie z Plocka pracownicy zglosili to do jakiee inspekcji pracy , czym was wiecej tym szybciej wezmą się za nich. Nie siedzcie cicho tylko dzialajcie , zgłaszajcie to! Im więcej osób tym lepiej. Nie dajcie sie wykorzystywac i zastraszac ze was zwolnia. !

Sumac
@Paulinka 09.03.2017, 16:50

Prawda

Sam

FB: Holandia Praca . To jedna z lepszych firm zatrudniająca rzeźników (wołowina,wieprzowina,cielęcina) za granica , również praca przy filetowaniu drobiu dla ludzi z doświadczeniem. Nie pracujcie za marne grosze w Kutnie. Podaje nr tel do tej firmy: 731124382

Sylwia

Zakład nie szanuje pracowników - kierowniczki bez odpowiedniego przeszkolenia z pracy z ludźmi - jedyną mocną ich stroną są głośne mordy i niecenzuralne słowa. Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika. Zero przeszkolenia, przyuczenia, czasu na wdrożenie się do nowych obowiązków - praca niczym w akordzie - ponad ludzką siłę. Praca najpierw na umowę zlecenie z fikcyjną płacą przez agencje później najniższa krajowa. Godziny nadliczbowe to normalka i nikt o nic nie pyta - jak chcesz pracować musisz zostawać. Ludzi traktuje się jak tanią siłę fizyczną za marny grosz! Atmosfera w pracy okropna !! Trzeba być bardzo mocnym psychicznie i fizycznie żeby w tym zakładzie pracować. Dziwię się, że PIP i inne instytucje jeszcze nie zainteresowały się tym obozem pracy - bo inaczej nazwać tego nie można... Nie polecam ...

@byłyNowy

HEJ WIADOMO CO SIĘ DZIEJE W ZAKŁADZIE W KUTNIE? Ktoś coś wie? jestem ciekaw czy w Płocku sprawdzać będą, moim zdaniem powinni.

@byłyNowy

masakra!!! na dzień dobry rzucają człowieka (nową osobę) na głęboką wodę a jak czegoś nie potrafisz albo ci nie wychodzi to drą jałopy !!! a najgorsze w tym całym zakładzie są stałe pracownice które mają przerobione 3 lata a robią z siebie wielkie wszystko potrafiące kierowniczki HALO ludzie przecież jak nowy wejdzie na zakład to wszystko jest "nowe" więcej zrozumienia - a nie za plecami wyśmiewacie się i szepczecie !!!!!!! jak będziecie tak robić to jedynymi Waszymi kompanami do pracy zostaną Ukraińcy- których szanuje za wytrwałość i determinacje !!!!!!!!!! jak dla mnie to chory zakład i ludzie !!!!!!!! od atmosfery bardzo dużo zależy:) dodam że praca dla wytrzymałych fizycznie i psychicznie

er
użytkownik zarejestrowany

@bibi no wlasnie dobrze by było jednak się dowiedzieć jak to ejst faktycznie tutaj bo jak ktoś chce podjąć rpace to jednak chciał by się jaknajwiecej dowiedziec

Pozdrawiam Jan Nowak

Praca ciężka za psi pieniądz ludzi zarząd traktuje jak tanią silę roboczą. Sprzęt stary i zużyty praca po 10- 12h za 1300 nędza...omijać szerokim łukiem pozdrawiam, nie polecam...

asica70

firma dno

ciekawy

Mam pytanko ten przewoźnik Urbański co mówicie że dostaje najlepsze trasy, ma dużo aut ? Szuka może kierowców ?

zadowolony

pozdrowienia dla odpadów

locha

Kumoterstwo w Exdrob

Malysz
@locha 01.03.2016, 09:07
Kumoterstwo w Exdrob

Ciekawe na jakim dziale pracujesz ze jesteś tak zadowolony z pracy w exdrobie?

NOWY

Hehe jak komuś się pracować niechce to robić nie będzie W EX Drobie jest 100 razy lepiej niż w zamkniętym Gettcie "PINI" Pracuje się od 8 do 10 godz A nie 12 jak tam najniższa krajowa 1350 a u Piera 1600 haha za 300 godz Były Niewolnik Pini. :-(

Baleron

Witam, a jak wygląda praca "biurowego"? Interesuje mnie przedewszystkim dział handlowy

FAN EXDROBIKU

Mogę się wypowiedzieć z pozycji klienta firmy "EXDROB" i stwierdzić, że nigdy nie współpracowałem z tak nieprofesjonalną firmą!!! Obsługa klienta niekompetentna wnioskuję, że również bojąca się przełożonych którzy w zależności od kaprysu decydują komu sprzedać towar a komu nie tzw "układziki". Wysyłają oferty żeby za chwilę się z nich wycofywać!!! Brak możliwości porozmawiania z osobami decyzyjnymi w celu wyjaśnienia jakiejkolwiek sprawy i brawa dla sekretarki wymyślającej na poczekaniu wymówki dla swoich "prezesików". W chwili obecnej firma "EXDRÓB" żebra i szuka pieniędzy gdzie się da wysyłając salda oczywiście na ich korzyść domagając się pieniędzy, które im się nie należą i liczą na to, że ktoś się na to nabierze :)))) ŻAŁOSNE!!!

dawny klient
@FAN EXDROBIKU 12.02.2016, 08:54

W pełni się z Tobą zgadzam.Dostać się do takiego "prezesika" graniczy z cudem. Boją się klientów, rozmawiają tylko z tymi, z którymi mają układy. Widać, że są to przypadkowi ludzie, którzy w dobrym dla siebie czasie wykorzystali sytuację i są na tych a nie innych stanowiskach. A sekretarka boi się własnego cienia. Trzęsie się, jak osika - żeby jej nie zwolnili to wszystko jest gotowa powiedzieć. Żal kobiety.

Klient
@FAN EXDROBIKU 12.02.2016, 08:54

Dokładnie, zamawianie towaru to u nich loteria, jednego dnia mówią że wszystko jest a na następny dzień. .. ch... wielki

ewka

Kochani co wy wypisujecie ! Szkolenia to Exdrob robi dla "swoich" pracowników a nie dla wszystkich. Prezes nie inwestuje w ludzi pracy. Widzieliście w jakich warunkach tam trzeba pracować? Pracowałam tam, komuna to był luksus. Jeszcze tych z Płocka wykorzystują, będą mieli dość to sami poprowadzą ten "kurnik" a Płock puszczą w trąbę tak jak ich pracowników.

gal anonim

jeżeli jesteś młody i chciał byś wiedzieć jak zakład wygląda za komuny to idź do EXDROBU !!!!!!!!!! tylko człowiek jest traktowany jak podgatunek.

Anonim

Każdy co się tam zadrudni straci zdrowie i życie. pracuje tam ponad 2 lata a czuje się jak bym pracował ponad 20 lat...

WStyd wstyd wstyd dla exdrobu zarabiają faceci mniej niż kobitku w biedronce

robol

Sąsiady-układy, że tego Prezes nie widzi.

były pracownik
@robol 08.02.2015, 15:21
Sąsiady-układy, że tego Prezes nie widzi.

Prezes??? Uśmiałem się, a popytaj o tego prezesa bo nie wiesz kto to.

były

Nie wiem u kogo miałbyś jezdzic ? Jak u SIENKIEWICZA, Banasiewicza, Urbańskiego to miałbyś super, Oni robią tylko długie trasy a reszta to dostaje ochłapy. U Sienkiewicza robią 12 tras i mają 10 tyś. km a reszta 20 tras i mają 6500 km. na miesiąc.

prezes :)

...porażką jest logistyka i dział handlowy w obecej chwili...

DAREK

A JAK TAM U NICH WYGLĄDA LOGISTYKA-TRANSPORT ? BO MAM OFERTĘ PRACY U PRYWACIARZA JEŻDZIĆ CHŁODNIĄ.

janina

jak komuś nie chcę się pracować i pracodawca wywala go( usunięte przez administratora )nie wypada napisać o firmie nic dobrego? ludzie, jeśli szukacie pracy i macie zamiar sugerować się wpisami osób wyżej to pracy nigdy nie znajdziecie bo ludzie, którzy pracują jak należy przecież się tutaj nie wypowiedzą :) czysta fantazja :) pozdrawiam normalnych

Kołcz
@janina 31.07.2014, 16:02

Janinka, ty chyba nigdzie nie pracowałaś, co?? Właśnie niech ludzie czytaja takie opnie i nie zatrudniaja sie w takich firmach. Na początek dostaniesz najnizsza krajowa i to bedzie najwyzsza twoja pensja w tym zakładzie. Podwyżke dostaniesz tylko wtedy jak podniosą najniższa krajowa, przy tym musisz sie nauczyc pracowac na kilku działach. Tak jest w Płocku

ines

zgadzam sie ze wszystkimi opiniami na temat pracy w tym zakładzie kobiety traktója jak mezczyzn muszą targac palety po 700kg a jak sie niepodoba to sie zwolnij to niejest zakład tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odradzam ten zakład jako miejsce przcy ja sie dorobiłam tam przez 7 lat pracy przepuklin kregosłupa

nikt

prawda , zatrudnienie z 6,38 na h , praca w akordzie , białe [usunięte przez admina] , w Płocku , czy kutnie jedna chol....

Firma dno, dla szefów pracownik to [usunięte przez admina]chcieliby żeby pracował za darmo, pensje głodowe, Po dwudziestu latach pracy zwalniaja i zatrudniaja przez agencje Pana [usunięte przez admina] nabijajac mu pieniądze oczywiste jato znajomek prezesa.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie z dala omijajac

Zostaw opinię o EXDROB Kutno - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXDROB Kutno