Opinie o EXDROB Kutno w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EXDROB Kutno. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EXDROB Kutno o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXDROB Kutno w Kutno

Sumac

Piszę jako były pracownik tego zakładu w Płocku. Ludzi zwalniają a tym co zostali każą pracować po 12 godzin. Są działy gdzie trzeba pracować ponad 300 godzin w miesiącu (I tak od kilku lat). Z byle głupotą trzeba skonsultować z prezesem. Jeden wielki bu*del - każdy już robi to co chce i nikt nie rządzi. Sprzęty pracownicy już - przysłowiowo - sznurkami wiążą bo na nic nie ma pieniędzy lub nie ma kto podjąć decyzji.

@Sumac

Zgadzam sie a nie mowilam prawda. Kolejna osoba ktora to potwierdza. Pozdrawiam

przewoźnik

Wzywam do zapłaty zaległych faktur Zakłady Kutnowskie "Exdrób " kilka faktur po terminie oddaje sprawę do sądu ,przewoźnicy obudzicie się bo zostaniecie z ręka w nocniku .Od 2 m-c pani prezes nie ma czasu ,księgowy na urlopie

Fan polskiego drobiu
@przewoźnik

Księgowego to oni szukają. Kolejny w ostatnim czasie. Jak na razie nie ma chętnych? A tak wogóle to przewoźnicy mają jeszcze co wozić?

przewoźnik

Zakłady Kutnowskie "Exdrób "Kutno nie płaci przewoźnikom wstrzymuje pieniądze po 2 m-c po terminie Pani Prezes nie odbiera telefonów cały czas zajęta ,nie ma z kim rozmawiać księgowość do kasy kasa do pani prezes pani prezes nie ma czasu i koło się zamyka NIE POLECAM

Paulinka

Na poczatku gdy moj maz zaczal tam pracowac 4 lata temu pracowal po 8godz bynajmniej on na wozach. Po 10 gdy bylo czy 12 dzień wolny nie pieniadze wyplata 1400zl max . Raz byc moze dwa razy zdarzylo sie ze wyplacili nadgodziny i to było w grudniu 2016 roku 1800zl. Zazwyczaj więcej niz 1400 zl nie bylo. Poza tym Exdrob w plocku juz prawie zamkniety oszukali ludzi ze to chwilowe. Moj maz na szczescie juz tam nie pracuje i problem z glowy. Pozdrawiam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie EXDROB Kutno? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Kkot

Zakład jak każdy praca ciężka ale nigdzie lepiej nie jest każdy ma wolny wybór Jak nie chce Nie musi tam pracować takie opinie piszą ci którzy się nie wykazali za bardzo w pracy i w biurze ciężko by im było do pini zapraszam tam jest ok

@byłyNowy

moim zdaniem tu chodzi o to żeby człowieka zniechęcić i żeby sam odszedł. ale tak na logikę za takie wynagrodzenie marnować tyle swojego cennego czasu na dojazdy i przyjazdy- szkoda. I jeszcze te godziny pewnie tak zrobią jak ostatnio -żeby sobie odebrać dzień wolny aby tylko nie zapłacić :(

Paulinka

Teraz zamkneli uboj w Płocku ludzi wyslali so kutna. Jezdza na 9rano wracaja o 19 mialo byc 8h pracy jest 10h pracy caly dzien ludzi nie ma w domu. Apeluję , abyscie z Plocka pracownicy zglosili to do jakiee inspekcji pracy , czym was wiecej tym szybciej wezmą się za nich. Nie siedzcie cicho tylko dzialajcie , zgłaszajcie to! Im więcej osób tym lepiej. Nie dajcie sie wykorzystywac i zastraszac ze was zwolnia. !

Sumac
@Paulinka

Prawda

Sam

FB: Holandia Praca . To jedna z lepszych firm zatrudniająca rzeźników (wołowina,wieprzowina,cielęcina) za granica , również praca przy filetowaniu drobiu dla ludzi z doświadczeniem. Nie pracujcie za marne grosze w Kutnie. Podaje nr tel do tej firmy: 731124382

Sylwia

Zakład nie szanuje pracowników - kierowniczki bez odpowiedniego przeszkolenia z pracy z ludźmi - jedyną mocną ich stroną są głośne mordy i niecenzuralne słowa. Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika. Zero przeszkolenia, przyuczenia, czasu na wdrożenie się do nowych obowiązków - praca niczym w akordzie - ponad ludzką siłę. Praca najpierw na umowę zlecenie z fikcyjną płacą przez agencje później najniższa krajowa. Godziny nadliczbowe to normalka i nikt o nic nie pyta - jak chcesz pracować musisz zostawać. Ludzi traktuje się jak tanią siłę fizyczną za marny grosz! Atmosfera w pracy okropna !! Trzeba być bardzo mocnym psychicznie i fizycznie żeby w tym zakładzie pracować. Dziwię się, że PIP i inne instytucje jeszcze nie zainteresowały się tym obozem pracy - bo inaczej nazwać tego nie można... Nie polecam ...

@byłyNowy

HEJ WIADOMO CO SIĘ DZIEJE W ZAKŁADZIE W KUTNIE? Ktoś coś wie? jestem ciekaw czy w Płocku sprawdzać będą, moim zdaniem powinni.

@byłyNowy

masakra!!! na dzień dobry rzucają człowieka (nową osobę) na głęboką wodę a jak czegoś nie potrafisz albo ci nie wychodzi to drą jałopy !!! a najgorsze w tym całym zakładzie są stałe pracownice które mają przerobione 3 lata a robią z siebie wielkie wszystko potrafiące kierowniczki HALO ludzie przecież jak nowy wejdzie na zakład to wszystko jest "nowe" więcej zrozumienia - a nie za plecami wyśmiewacie się i szepczecie !!!!!!! jak będziecie tak robić to jedynymi Waszymi kompanami do pracy zostaną Ukraińcy- których szanuje za wytrwałość i determinacje !!!!!!!!!! jak dla mnie to chory zakład i ludzie !!!!!!!! od atmosfery bardzo dużo zależy:) dodam że praca dla wytrzymałych fizycznie i psychicznie

er

@bibi no wlasnie dobrze by było jednak się dowiedzieć jak to ejst faktycznie tutaj bo jak ktoś chce podjąć rpace to jednak chciał by się jaknajwiecej dowiedziec

Pozdrawiam Jan Nowak

Praca ciężka za psi pieniądz ludzi zarząd traktuje jak tanią silę roboczą. Sprzęt stary i zużyty praca po 10- 12h za 1300 nędza...omijać szerokim łukiem pozdrawiam, nie polecam...

asica70

firma dno

ciekawy

Mam pytanko ten przewoźnik Urbański co mówicie że dostaje najlepsze trasy, ma dużo aut ? Szuka może kierowców ?

zadowolony

pozdrowienia dla odpadów

locha

Kumoterstwo w Exdrob

Malysz
@locha

Ciekawe na jakim dziale pracujesz ze jesteś tak zadowolony z pracy w exdrobie?

NOWY

Hehe jak komuś się pracować niechce to robić nie będzie W EX Drobie jest 100 razy lepiej niż w zamkniętym Gettcie "PINI" Pracuje się od 8 do 10 godz A nie 12 jak tam najniższa krajowa 1350 a u Piera 1600 haha za 300 godz Były Niewolnik Pini. :-(

Baleron

Witam, a jak wygląda praca "biurowego"? Interesuje mnie przedewszystkim dział handlowy

FAN EXDROBIKU

Mogę się wypowiedzieć z pozycji klienta firmy "EXDROB" i stwierdzić, że nigdy nie współpracowałem z tak nieprofesjonalną firmą!!! obsługa klienta niekompetentna wnioskuję, że również bojąca się przełożonych którzy w zależności od kaprysu decydują komu sprzedać towar a komu nie tzw "układziki". Wysyłają oferty żeby za chwilę się z nich wycofywać!!! Brak możliwości porozmawiania z osobami decyzyjnymi w celu wyjaśnienia jakiejkolwiek sprawy i brawa dla sekretarki wymyślającej na poczekaniu wymówki dla swoich "prezesików". W chwili obecnej firma "EXDRÓB" żebra i szuka pieniędzy gdzie się da wysyłając salda oczywiście na ich korzyść domagając się pieniędzy, które im się nie należą i liczą na to, że ktoś się na to nabierze :)))) ŻAŁOSNE!!!

dawny klient
@FAN EXDROBIKU

W pełni się z Tobą zgadzam.Dostać się do takiego "prezesika" graniczy z cudem. Boją się klientów, rozmawiają tylko z tymi, z którymi mają układy. Widać, że są to przypadkowi ludzie, którzy w dobrym dla siebie czasie wykorzystali sytuację i są na tych a nie innych stanowiskach. A sekretarka boi się własnego cienia. Trzęsie się, jak osika - żeby jej nie zwolnili to wszystko jest gotowa powiedzieć. Żal kobiety.

Klient
@FAN EXDROBIKU

Dokładnie, zamawianie towaru to u nich loteria, jednego dnia mówią że wszystko jest a na następny dzień. .. ch... wielki

Zostaw merytoryczną opinię o EXDROB Kutno - Kutno

• Jak się pracuje w EXDROB Kutno?

Zobacz opinie na temat firmy EXDROB Kutno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

EXDROB Kutno
1.6/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Mickiewicza 108
    99-300 Kutno