Firma Transportowa Blo-Trans Adam Blok

Piskorowice

Opinie o Firma Transportowa Blo-Trans Adam Blok

Firma Transportowa Blo-Trans Adam Blok Solidna Firma Mili Ludzie Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry szef pomaga we wszystkim jest uczciwy. Atmosfera i ludzie tam pracujący są moza powiedziec ze panuje rodzinna atmosfera ludzie ktorzy tam pracuje sa pomocni i bardzo mili jak to w zawodzie kierowcy ile wyjezdzisz tyle zarobisz ja nie narzekalem na brak jazdy czasem narzekalem na brak wolnego czasu ale jazdy i tras nigdy mi nie brakowalo Najbardziej podobało mi się w Firmi ze czulem sie jak w domu i jeszcze mi za to placili:)

Zostaw opinię o Firma Transportowa Blo-Trans Adam Blok - Piskorowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Transportowa Blo-Trans Adam Blok