Fabryka Maszyn w Leżajsku

Leżajsk

Opinie o Fabryka Maszyn w Leżajsku

ryba

czy firma jest producentem betonomieszarek samochodowych hydraulicznych?

gawel

Nie polecam

Piotr

Słowa kojarzące się z Fabryka Maszyn w Leżajsku (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, międzynarodowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niezbyt wielką . Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi, pomocni, można, są profesjonalistami . Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 10zł/godzinę Najbardziej podobało mi się w Fabryka Maszyn w Leżajsku: zgrana załoga. Najbardziej nie podobało mi się w Fabryka Maszyn w Leżajsku: nieprofesjonalne zarządzanie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Fabryka Maszyn w Leżajsku - Leżajsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Maszyn w Leżajsku