Opinie o Van den Elzen Plantenkwekerij w Erp

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Van den Elzen Plantenkwekerij. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Van den Elzen Plantenkwekerij o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van den Elzen Plantenkwekerij w Erp

Kazimiera SZ.

Ludzie cos wam poradze,jak chcecie sie przekonac to sami ocencie jak jest jadac do pracy a nie słuchajac opini obcych ludzi. Ja przez te opinie zrezygnowałam z wyjazdu,bo sie przestraszyłam,a pozniej okazala sie ze jakas moja znajoma pojechala i jakos daje sobie rade,nie narzeka. Nie zobaczyłam,ze wiekrzosc złych opini jest z przed paru lat. Moja rada-NIE SŁUCHAJ OBCYCH,JEDZ I SAM ZOBACZ !!!!

Monia

Ja jestem od stycznia i nie jest tak zle,trzeba sie narobic,troche rece bola. A ludzie?Jak to na zbiorowym mieszkaniu,rozni.Warunki do mieszkania moga byc. Nie jestem lizydupem,a i tak jak potrzebuje pomocy albo o cos spytac to pani brygadzistka nie robi problemu. Dziwia mnie te złe opinie.Nie jest tak najgorzej.I nikt nikogo nie trzyma tam na siłe,jak cos nie pasuje to sie wraca do Polski. Wole zarobic chociazby 1000 euro niz na (usunięte przez administratora) siedziec w Polsce.

Fifi

Jak sie robic nie chce to zadna praca nie pasuje. Polacy mysla,ze pojada...i moga jarac zielsko,chlac do upadłego bez konsekwencji??? A pozniej wielce pokrzywdzeni przez firme,bo warunki zle,zarobki nie dobre!!!A jak potrafia doradzac i krytykowac!!! W kazdej robocie jest cos do czego mozna sie przyczepic,jak ktos chce jechac niech jedzie i sprobuje a nie słucha grupy idiotow,ktorym w zyciu nic nie wychodzi . Firma jest pewna,praca ,stała,kasa na czas. Czego chcecie wiecej? Jak ktos chce zarobic 2500 miesiecznie to niech do Amsterdamu jedzie i w czerwonym okienku sie powygina.

dobra rada

RADA JEST JEDNA DAJ SOBIE GOŚCIU NA WSTRZYMANIE,LEPIEJ JEDŹ DO PRACY W PRZEMYŚLE DROBIARSKIM WARUNKI OKEJ,POD KAŻDYM WZGLĘDEM.OFERTY SĄ NA STRONACH INTERNETOWYCH. ZRESZTĄ PO CO W OGÓLE PYTASZ O JAKĄŚ RADĘ NIE WYSTARCZY CI TO CO LUDZIE TU PISZĄ???.

Wiola

Kto wyjeżdza z początkiem lutego lub wrócił, jest teraz i ma dla mnie jakąś radę ? Proszę o kontakt: brollyontheblink@gmail.com

xyz

To po co pytasz ? jeżeli nie przekonało cię co tam Większość pisze Negatywnie, tam jedzie się tylko raz (jak cię nikt tu od tego nie odwiedzie NIE PRZEKONA) normalny poukładany trzeźwo myślący człowiek NIGDY się nie pcha 2 raz w to BAG.. może tam jadą jacyś desperaci .Ty chyba naprawdę blądynką BARDZO naiwną jesteś.

Anita

Co myślicie o tych paniach, które są tam po kilkanaście lat?

Anita

Witam, mam możliwość wyjazdu w lutym. Nadal odradzacie?

odp.

Praca rozumiem żeby zarobić to wszędzie trzeba się na (usunięte przez administratora) czy tu czy tam, ale reszta pod dużym znakiem zapytania,Płaca ???te koszmarne warunki w jakich się mieszka tam nawet zimnej wody czasami nie ma a ty piszesz pierdoły że ful wypas,te warunki to koszmar. Nie wciskaj kitu.To co tam ludzie wyżej piszą jak tam jest to Prawda,a ci co koloryzują to fikcja.kłamstwa.

NZ

PISAĆ MOŻNA WSZYSTKO ,ALE TO WSZYSTKO NIEPRAWDA ZAPEWNE JESTEŚ OSOBĄ FIKCYJNĄ PODSTAWIONĄ I PISZESZ TO CO CHCESZ NAPISAĆ, TEN TEKST WSADŹ SOBIE W BAJKI O TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY,TAM FACECI NIE WYTRZYMUJĄ PSYCHICZNIE UCIEKAJĄ O JAKICH TY WARUNKACH SOCJALNYCH PISZESZ KOBIETO,BYŁ TERAZ WYJAZD TO CZEMU NIE POJECHAŁAŚ JAK TAM TAKIE "ELDORADO"SAMO ZA SIEBIE MÓWI ???. MOŻE FIRMA JAKO FIRMA JEST OK. JAK TO NA FILMIE WIDAĆ,NIC PO ZA TYM.

GOSIA
@NZ

PO PIERWSZE NIE JESTEM OSOBĄ FIKCYJNĄ PO DRUGIE FACECI NIE WYTRZYMUJA TO CO TO ZA FACECI KOBIETY JAKOŚ WYTRZYMAŁY I WYTRZYMUJĄ PRACOWAŁY TAM NAWET PO 4 MIESIĄCE BEZ ZJAZDU NA WŁASNĄ PROŚBĘ ZOSTAWALY JAK KTOS CHCE KOKOSY ZARABIAC BEZ CIEZKIEJ PRACY TO NIE MA PO CO TAM JECHAĆ .JA JADE TERAZ I SIĘ CIESZĘ MI NIE PRZESZKADZA ŻE SĄ WARUNKI NA POLU CIEZKIE NIKT NIE MÓWIŁ ZE PRACA FIZYCZNA JEST LEKKA .A TY JESTES NAPEWNO TĄ OSOBĄ CO NIE WYTRZYMAŁA I CIĄGLE NARZEKA.MI WARUNKI ODPOWIADAŁY A JEZELI KTOS MYSLI ZE BEDZIE W HOTELU 5 GWIAZDKOWYM TO SIE MYLI.BYLI TACY CO CIĄGLE NARZEKALI I SZKODA GADAC

Moni0983

NIE POLECAM!!! nie otrzymujecie umowy, nie wiecie z kim i gdzie tak na prawdę jedziecie. Wiecie tylko tyle co przez telefon zostanie przekazane. Wszystkie opinie wyżej są PRAWDZIWE !!!!!!!!

Gosia
@Moni0983

Byłam tam w zeszlym roku umowe dostajesz normalna wyplaty na termin do 15 tego zaliczka po tygodniu 200 euro warunki sanitarne i mieszkaniowe sa dobre ciepla woda prysznice pralki, naczynia tez są.Pani Marysia jest wporzadku zawsze idzie sie dogadac w razie niezgodnosci.Firma legalna zwrot podatku za prace .Stawki ustalane są od wieku .Ja bylam tam 2 razy i znowu chyba pojade.A napracowac trzeba sie wszedzie .Za lezenie nikt nie placi Pozdrawiam

........

NIE POLECAM,KOBIETY DAJCIE SOBIE SPOKÓJ !!! PISZĘ SZCZEŻE PRAWDĘ.

xyz

Witam bardzo proszę napisać napisać Prawdę jaka sytuacja jest w tej firmie teraz podam swój adres ng1965@op.pl mam nadzieję że ktoś coś sensownego napisze bo jestem zainteresowana pracą,tu w Polsce trwa nabór,pozdrawiam.

zainteresowana

Witam tu w Polsce jest nabór do pracy tam dla kobiet przy sortowaniu pora do skrzynek,proszę szczerze napisać prawdę jak tam jest teraz jeżeli chodzi o pracę ,zarobki i zakwaterowanie,pozdrawiam.

lukasz

widac wiekszosc z was to mamlasy ktorzy nie umieja pracowac i widzialem sam ze jak mloda 20 letnia kobieta liczy w rece 20 sadzonek prze 10 minut to zal....robic trzeba jak wszedzie przyjechaliscie lezec??wszyscy narzekaja co przez biuro sa zatrudnieni.:P

lukasz

widac wiekszosc z was to mamlasy ktorzy nie umieja pracowac i widzialem sam ze jak mloda 20 letnia kobieta liczy w rece 20 sadzonek prze 10 minut dto zal....robic trzeba jak wszedzie przyjechaliscie lezec??wszyscy narzekaja co przez biuro sa zatrudnieni.:P

inna*

PRAWDA JEST TAKA, ŻE TO NIE FIRMA JEST DO NICZEGO ANI ŻE MARYSIA JEST ZŁA! PRAWDA JEST TAKA, ŻE LUDZIE SĄ FAŁSZYWI I JEDEN DRUGIEGO BY SPRZEDAŁ ZA TO, BY MIEĆ WZGLĘDY U BRYGADZISTÓW! JEDYNYM PROBLEMEM SĄ LUDZIE, KTÓRZY myślą, że alkoholem i plotkami na temat innych można wszystko załatwić! pracuje w VDE już kilka lat i naprawdę- kilka osób psuje renomę tej firmie! mówię tu o osobach, które myślą, że są kimś- a tak naprawdę nic nie reprezentują swoją osobą. Dajcie spokój Marysi i firmie, bo dzięki nim niejeden z nas ma na chleb i dorobił się czegoś w życiu! pozdrawiam

tamik

To możecie napisać tak zwięźle co takiego Van den Elzen Plantenkwekerij oferuje pracownikom w ramach zakwaterowania. Jak w ogóle załatwiane są sprawy formalne, oraz przejazdy, dojazdy, zjazdy i tak dalej. Jakie trzeba ponieść koszta, aby zacząć tu pracować i ile się płaci miesięcznie za zakwaterowanie i inne rzeczy.

uma
@tamik

byłam.dojazd do pracy ok.40min.Normy jak Mount Everest.Jeśli nie wyrobisz normy płacisz za"mieszkanie" 70-85 euro/tydz. no i ubezpieczenie ok.2,5euro/dzień

dziki dziki

to zastanawiaj się dłużej , a wszystkie miejsca zostaną zajęte. Van den Elzen to jedna z tych firmę , które można uznać za dość uczciwe i wiarygodne za granicą a o takie firmy własnie jest obecnie co raz trudniej niestety. W związku z tym ilość ludzi wyjeżdżająych powoli maleje - jednak nie tutaj ;)

GOSIA
@dziki dziki

Tom

anonim - ja potwierdzam, co napisał szogunxxl, całkowita prawda, dopiszę jesz.ze żadna wypłata mi się tam nie zgadzała, ale oni na to liczą właśnie, że się nie podlicza godz., kg i nie przyjdzie się o nie upominać - na szczęście już mam super pracę też w Hol.i bez porównania z elzenem.chcecie być zgnojeni? jedźcie do elzena!

Zostaw merytoryczną opinię o Van den Elzen Plantenkwekerij - Erp

• Jak się pracuje w Van den Elzen Plantenkwekerij?

Zobacz opinie na temat firmy Van den Elzen Plantenkwekerij tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van den Elzen Plantenkwekerij?

Kandydaci do pracy w Van den Elzen Plantenkwekerij napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van den Elzen Plantenkwekerij