Opinie o Van den Elzen Plantenkwekerij w Erp

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Van den Elzen Plantenkwekerij. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Van den Elzen Plantenkwekerij o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van den Elzen Plantenkwekerij w Erp

Cichy Nowy wpis

Polacy jak to Polacy prędzej pomoże rodowity holender niż brat z kraju kierownictwo w 70% to naganiacze i osoby bez szacunku, codzienne wyścigi do wszystkiego po obiad kolację pod prysznic byle być pierwszy jakby nigdy nie widzieli praca w polu z nielicznymi fajna lecz stali bywalcy to prostaki potrafią powiedzieć że to oni muszą robić za kogoś bo szybciej im idzie jeżeli ktoś ma mocne nerwy i nie załamie się psychicznie da radę pracować ja osobiście byłem z dwoma znajomymi i myśleliśmy o tym by stamtąd pojechać jak najszybciej

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Van den Elzen Plantenkwekerij?

Co jaki czas w Van den Elzen Plantenkwekerij można ubiegać się o podwyżkę?

Se07 Nowy wpis

Jedynie na kontrakcie dostaniesz wyższą stawkę, a jeśli dobrze pamietam to pracownicy na normalnej umowie po przepracowaniu bodajże 4 lat mają wyższą stawkę która ponoć rośnie wraz ze stażem w firmie

emmm

Witam, za niedługo wybieram się z koleżanką do tejże firmy, zaczniemy od pracy na magazynie a później będzie sadzenie porów, czy ktoś już pracował przy tym i mógłby podzielić się rzetelną opinią? Czy warto tam jechać?

Renata Ciopcia
@emmm

No to współczuję. Tam ludzie charują i mieszkają w skandalicznych warunkach.Byłam tam tylko 3 tygodnie to (usunięte przez administratora).Radzę zrezygnować.

tom
@emmm

witam, czy znasz kogoś kto pracuje obecnie w tej firmie? proszę o kontakt aft1@onet.eu. pozdrawiam

@tom

Cześć ja pracuje caly czas praktycznie. I za tydzień znów jade

Asiek
@Lukasz 27

Możesz napisać gdzie mieszkasz z tej firmy jakie warunki

Asiek wielg FB z misiem
@Asiek

Do mnie piszesz napisz na fb

Asiek wielg FB z misiem
@Asiek

Odezwij sie

Byla
@emmm

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie z ręka na sercu

Renata
@emmm

Byłam i pracowałam przy obrabianiu por. Praca mordercza , warunki sanitarne i mieszkaniowe skandaliczne.

Wiola
@emmm

3 lata temu byłam w tej firmie. Byłam zwykła dziewczyną. (usunięte przez administratora) Pracownicy to przecpani ludzie którzy wprowadzaja zasadę dzungli, robią imprezy na 30 osób w małych pokoikach. (usunięte przez administratora) Chowają po kontach Twoje prywatne rzeczy abyś był zdezorganizowany. A starsze kobiety w tym pewna Pani (usunięte przez administratora)wyrzuwa się emocjonalnie na innych.

Iwo

Jakie są warunki w pokojach na wyjazdach ? Ktoś był ?

Daria

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

mistrz
@Daria

zapraszam jak najbardziej ale od początku października wtedy się pracuje po 12h i w soboty 8h. zarobki jak zarobki, ile wyrobisz tyle masz ale nasze kochane polki i nawet do 3000€ zarabiały

Asik

Witam szukam koleżanki kolega też może być jadę do tej firmy 30 sierpnia nie ukrywam że szukam kogoś z kim mogła bym zamieszkać bo samej to lipa.... Moje FB asiek wielg foto z misiem

Mentor

Nie polecam firmy van den elzen,omijać szerokim łukiem co miesiąc inna stawka na godzinę nawet ponizej 7euro.(usunięte przez administratora). A polacy tam pracujący brak słów predzej by pomogl rumun niz polak.

Franek

Praca za granica nie jest lekka chociażby ze wzgledu na rozłąkę z najblizszymi ale bez chęci do pracy to nic nie będzie dobrego!

Untiti

Hej. Planujemy sie wybrac z narzeczona w lipcu do tejze firmy. Czy naprawde jest tak zle? Prosze o pomoc :)

@Untiti

Jest git praca jak praca jak się nastawisz że bd (usunięte przez administratora) bo tak mówią to bd. Ja robię już 10lat czasami (usunięte przez administratora) czasami zjebiscie

@Lukasz 27

Latem zapewne pójdzie ie na hale gdzie się sortuj sadzonki. Lub jak młodzi to i nawet sadzić napole ale idIe kasę zarobic

Olek

Pracowałem tam jak niewolnik i nie polecam tyle w temacie

Iza
@Olek

Bardzo gorzko brzmią Twoje słowa. Możesz napisać coś więcej o swojej pracy w Van den Elzen Plantenkwekerij? Warto zawsze pisać jak najbardziej konkretnie - wtedy Twoja wypowiedź jest bardziej wiarygodna i pomocna innym, którzy też być może chcieliby podjąć pracę w tej firmie. Czy był jakikolwiek pozytywny aspekt pracy w tym miejscu?

tom
@Olek

witam. Czy znasz kogoś kto tam pracuje obecnie lub zamierza pojechać tam do pracy? zależy mi na kontakcie z takimi osobami, jeżeli tak proszę o kontakt aft1@onet.eu

Bart2012

Witam Wszystkich i bardzo proszę o opinię osoby które pracowały przy sadzonkach truskawek-wasze opinię pomogą mi podjąć decyzję czy warto tam pojechać do pracy

Iza
@Bart2012

@Bart2012, a masz już doświadczenie w tego typu pracy? Na razie jeszcze nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie, ale może jeszcze się to zmieni. Kiedy chciałbyś wyjechać do pracy do firmy Van den Elzen Plantenkwekerij?

Lechp

Witam Wszystkich mam pytanie dla tych co aktualnie pracują przy sadzonkach truskawek lub pracowali czy warto jechać do van del elzen jeśli możecie to napisz szycie jak było tylko szczerze jakie warunki i traktowanie przez innych

Damian

@Renata Ciopcia, czy zrezygnowałaś z pracy w Van den Elzen Plantenkwekerij właśnie ze względu na warunki mieszkaniowe, które nie do końca Ci odpowiadały? Może warto było spróbować skontaktować się z firmą i poprosić na przykład o przeniesienie do innego miejsca.

Damian

@anonymous, rozumiem, dziękuję bardzo za odpowiedź. Myślę, że informacje, które napisałeś, będą dość istotne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Van den Elzen Plantenkwekerij. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Czy praca w niej jest satysfakcjonująca? Chętnie dowiem się też, czy firma stawia na rozwój pracowników.

Damian

@Anonim, rozumiem, że zakwaterowanie zapewniał pracodawca, tak? Możesz opisać, jak wyglądał Twój dzień pracy w Van den Elzen Plantenkwekerij? @polka, czyli praca odbywała się tylko w systemie akordowym, tak? @emmm, i jak, zdecydowałaś się na wyjazd do pracy? Jaka jest Twoja opinia o niej?

@Damian

Tak zakwaterowanie zapewniał pracodawca,niektórzy mieszkali w hotelu,domku albo kontenerze.Praca była o 5:30 do 18.

Nie polecam, na początku jedna z byłych brygadzistek tam pracujących wcześniej, okłamała mnie mówiąc o stawce godzinowej a nie na akord (!), godziny pracy też nie do końca się zgadzały, trafiłam na porę 6-18 ( a mówiono o 7-17), miała być praca tylko dla kobiet a pełno tam rumunów, którzy zachowywali się chamsko. Warunki zakwaterowania pozostawiały wiele do życzenia, pokoje 4 osobowe, łóżka piętrowe bez zabezpieczeń, widok z okna przecudowy (ironia), w prysznicach brud, nie było możliwości regulowania temperatury wody i jej strumienia. Jedynymi plusami było to, że do pracy blisko i w kuchni nawet względne warunki, gdyby nie (usunięte przez administratora) którzy zostawiali po sobie rumuni. Sama praca ok dla kobiet które mają wprawę ale można nabawić się sporych skaleczeń na dłoniach i siniaków na nogach, bałam się że zarażę się tam jakimś syfem. Pory niejednokrotnie zgnite i zamrożone (stara pora). Ogólnie nie polecam.

polka

Byłam na porach, tydzień czasu, nie polecam praca na akord, płaci po 70 centów za skrzynkę. Do tego pełno Rumunów, i mała garstka Polek. Rumuni tam zawładnęli wszystkim, praca ciężka i nie opłacalna. Tania siła robocza i nic więcej. Uciekłam po tygodniu.

Damian

Bardzo dużo piszecie na temat kiepskich warunków mieszkaniowych zapewnionych przez firmę Van den Elzen Plantenkwekerij, czy kontaktowaliście się w tej sprawie z pracodawcą? Czy poza tym napotkaliście jeszcze jakieś problemy? Czy pracodawca zapewnia transport do pracy bądź też zwraca koszty podróży? Jaki rodzaj umowy otrzymaliście? Wasze opinie dotyczące firmy pomogą osobom poszukującym zatrudnienia.

Rezygnatorka

Nie polecam. Warunki gorzej niż polowe, łóżka piętrowe bez zabezpieczeń i drabinek, dziwni ludzie, kantyna (stołówka) w innym budynku niż pokoje, sami rumuni, którzy patrzą tylko co można zapier***ić. Pani z którą się kontaktowałam powiedziała, że wszystko ładnie pięknie, 50€ za tydzień za zakwaterowanie, praca od 7 do 18 i w tym 1,5h pauzy. To akurat kłamstwo, bo za zakwaterowanie płacisz 10€/ dzień, co daje 300-310€/miesiąc, praca jednak od 6 do 18 i 1h pauzy w tym, nie poinformowała, że to praca w wodzie i potrzebne gumiaki, że narzędzia do pracy typu rękawiczki i ostrzałka do noża do kupna we własnym zakresie. Czyli wychodzi na to, że jest więcej wydatków niż zarobku. Ktoś na miejscu nawet powiedział, że jak się nauczę to nawet może zarobię, a miało być min 1100€/miesiąc. Czyli nowa osoba zapewne nawet 1000 nie zarobi, bo to akord. Także nie polecam. Spędziłam tam całe 20 min i wolałam zrezygnować niż tam siedzieć. Zapewne musiałabym spać na jakimś krześle bo na piętrowe łóżko za bardzo skoczyć się chyba nie da. Aha i jeszcze jedno. Tam jest zaledwie kilku polaków. Sami rumuni tam pracują, więc jak ktoś się tam wybiera, to radzę nie brać dużo bagaży i wszystkiego pilnować. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Van den Elzen Plantenkwekerij - Erp

• Jak się pracuje w Van den Elzen Plantenkwekerij?

Zobacz opinie na temat firmy Van den Elzen Plantenkwekerij tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van den Elzen Plantenkwekerij?

Kandydaci do pracy w Van den Elzen Plantenkwekerij napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van den Elzen Plantenkwekerij