Opinie o Van den Elzen Plantenkwekerij w Erp

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Van den Elzen Plantenkwekerij. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Van den Elzen Plantenkwekerij o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van den Elzen Plantenkwekerij w Erp

Tom

To co piszę gost rider i beta to pewne, że to są ci co mówią na nich ''lizydupy'' - plazmy? piszesz o tej co została po kimś na hotelu? a te 4 sofy ludzie sami kupili.Prawda jest taka, że dno - ludzie większość fałszywi, lizydupy itp.a pracą bym tego nie nazwał tylko wykańczalnią lub obozem koncentracyjnym.

arek parkitny

Van den elzen prei dlaczego G nie odbiera tele ?

arek parkitny

Jak nie placisz za mieszkanie nie klam ja placilem 5,50 za godzine przerwy nie placi droge na pola nie placi i caly miesiac jak ciul robisz masz najeban godzin duzo a on placi 5,50 na godzine i z tej wyplaty jszcze biere za mieszkanie i ubezpieczenie masakra

beta

Hahahahahahaha! Ale sie uśmiałąm czytając te komentarze! Byłam tam dwa razy teraz wybieram się trzeci. Jakie bzdury że nie wyplacają pieniędzy? zawsze do 15 masz kasę na koncie za poprzedni miesiąc, nawet jak przyjedziesz zaliczkę prezlewają abys miał kasę na zakupy itp. Co do akordu (usunięte przez administratora) to AKORD ile zrobisz tyle zarobisz, więc sorry ale ja wole przez 4 tyg sie najebać i zarobić 7 tys zotych niż lezec na polu i plakać ze nic nie zarabilam!!

ghost rider

Po pierwsze ,na wakacje nikt tam niejedzie ,co myślicie ze bedziecie lezec ,większość komentarzy niepokrywa sie z prawdą ,tak krótko ,szef wporządku jak panie w biurze ,wypłaty zawsze na czas (zawsze),opieka solidna ,gdy coś sie stało przykladowo zaslabł czy coś ,sekund pięc i sie bylo u lekarza,warunki mieszkalne wporzadku plazmy ,super kuchnia ,pralnia japierdziele czego mozna chciec wiecej ,chyba ze ktos sobie wyobrazal ze bedzie mial domek z basenem haha,zapierdzielac trzeba to chyba wszedzie,Hollandia to nie przedszkole,trzeba tyrac jak wół takie realia,konczac moja wyczerpującąwypowiedz,ZAJEBISTA FIRMA :)

Łukasz

to moj meil prosze o kontakt do tej firmy i jak znalezc ofery pracy tej firmy czekam na odpowiedz dziekuje i pozdrawiam to moj meil lkdgl57@wp.pl

Łukasz

to moj meil prosze dajcie numer i jak moge wejsc na oferty pracy tez firmy bardzo pilnie potrzebuje pracy

Łukasz

dajcie namiar na ta firme i jak moge sprawdzic jakie maja oferty pracy bardzo prosze o kontakt poniewaz pilnie potrzebuje pracy

xyz

Brak słów.NIEKOMPETENTNI

fiona
@xyz

zgadzam się w 100 %. pora taka piękna że gorzej smierdzi niż gnój od zwierzat. a dość ze zarobki sa żasdne to jeszcze ponad 320 euro miesięcznie trzeba płacić za żekomy hotel i ubespieczenie, ludzie przyjeżdzali a następnego dnia uciekali.

xyz

Najgorsza praca jaką miałam.Ludzie okropni,brygadzistka lesbijka która ma swoje lizidupy.Praca na akord,(usunięte przez administratora)jak maszyny jakby byli na jakims dopingu.Nowi maja czesto zwroty skrzynek.(usunięte przez administratora).Zapierniczasz od 7 do 20 albo nawet i dluzej.Stawka TRAGEDIA 60/50 centow za pierwsza klase a 40 za druga.pobieraja za domek 310 euro a szef ma to nielegalnie!!!!!!!!!!!!

Truskaweczka

:(:(:(:( porazka!!!!!!!!!!!

katarzyna

Witam. Dowiedzialam się o robocie przy segregacji cebulek od znajomej dała mi jakis formularz "Oświadczenie w sprawie przelewy wynagrodzenia netto na rachunek bankowy" i kazała wysłac. Czy to wystarczy? Oni będą wiedziec w ogole o co chodzi, że chce jechać do pracy? pozdrawiam

Boo

Ta firma to jedna wielka porazka! traktuja tam polacy nowych jak za przeproszeniem gowno jakby mogli to by lezacego skopali! juz nie wspomne o warunkach jakie tam sa.... nikomu nie polecam tej firmy chyba ze chce sie totalnie zniszczyc! ja bylam tam krotko i anwet wyplata mi nie przyszla to juz jest skurwystynstwo przepraszam!

szogunxxl

juz ci powiem dlaczego tam wracaja, bo gdzie indziej przyjma babcie jak nie tam?lub ludzi którzy nie potrafia znaleźć sobie lepszej pracy? Juz nawet nie chodzi o traktowanie, bo to jest cios poniżej pasa, jak wyzyskuja, nawet z małej wypłaty potrafią jeszcze odciągac, z myslą że się tego nie zauważy, a ludzie sa tam wścibscy, wredni itp. a gijs to już szkoda nawet czasu na pisanie

beta
@szogunxxl

za mieszkanie nie płacisz potrącają Ci z brutto, czyli jak np masz 8,5 euro brutto za h to po odbiciu ubezpieczenia mieszkania dojazdu wychodzi 6,5 netto (zaleznie od wieku) i zawsze ta stawka się sprawdza.

fura

witam chcialabym sie zapytac jakie sa warunki mieszkaniowe i jaka stawka??

uma
@fura

beznadziejna

zzzzzz

Jeszcze troche w 2015 roku wejdzie waluta euro i skończa sie wyjazdy.Będą brać do pracy Holendrów,tylko ciekawe czy za takie pieniądze będa pracować.Wątpie.Takze ćałe szefostwo i panie z biura będą musieli ubrudzić rączki;)

Potrafisz wytłumaczyć co oznacza użyte przez Ciebie stwierdzenie ,,gorzej niż zwierzęta,,? To nie praca tam, jest dla zdesperowanych,ale raczej strona tutaj i te komentarze.Są tam sytuacje naganne,owszem(jak w większości innych firm,choć wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:))-ALE dlaczego osoby,które często tylko narzekają,ciągle tam wracają????

an;*

zgadzam się ze wszystkimi.Traktuje sie nas jak zwierzeta.Tylko kontrolujących jak bóstwo,cwaniaki jak nie wiem co ,lizusy ze na odległosc widac.

ghost rider
@an;*

ja byłem kontrolującym i na mnie nie narzekali :) znam typów dupowłazy ,ale nie wszyscy byli tacy

joola1954

Zgadzam się z opinią o złym traktowaniu pracowników i z tym że za wszystko trzeba płacić za dojazd ,za zakwaterowanie w warunkach okropnych .za sadzonki za żetony no jeszcze się nie płaci [usunięte przez administratora].Praca dla zdesperowanych

pająk

..a najbardziej krzywdzące jest dokonywanie przez szefa potrąceń finansowych pracownikom za rzekome straty, jakie mu uczynniamy...są to znaczne kwoty dla nas polaków , na takie sumy ciężko musimy zapracować...a te rzekome straty wynikają również ze złej organizacji pracy w firmie i całkiem zewnętrznych czynników na które nie mamy wpływu..to JEST NIE W PORZĄDKU!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Van den Elzen Plantenkwekerij - Erp

• Jak się pracuje w Van den Elzen Plantenkwekerij?

Zobacz opinie na temat firmy Van den Elzen Plantenkwekerij tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van den Elzen Plantenkwekerij?

Kandydaci do pracy w Van den Elzen Plantenkwekerij napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van den Elzen Plantenkwekerij