Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Mar

Szukam zmiennika z świętokrzyskiego. Jeżdżę autobusem na Nettetal.

Helena

Yyy... Co ten komentarz ma oznaczać?

Co mamy pisac pensja na raty nikt nie potrafi w kadrach powiedziec ile w końcu bedzie kierowca zarabiał. A jak cos nie pasuje to się zwolnij mowia tobie kierowców mamy to pytam dlaczego jak ktos sie chce zwolnić z porozumieniem stron to nie ma takiej opcji 3 miesiace. A szefowa (usunięte przez administratora) mowila ze nie bedzie utrudniać

Były

Gratuluje. Do odważnych świat należy. Są tacy co robią po 13-18 lat i nie mają odwagi się zwolnić bo to praca marzeń.

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

Młody!

Sonia skąd jesteś ?

Szefowa

Błagam nie zwalniajcie się. Obiecuje premie, których nigdy nie dostaliście, a w umowach przecież macie wpisane, że będziecie dostawac

Szefowa

Dziękuję chłopcy, ze wszyscy się nie zwolni liście. Powiedzcie proszę dlaczego tylu odeszło? Może razem uda nam się coś poprawić?

PIOTREK

Są przyjęcia?? Bo szukam pracy 2/1 2/2 pracowałem 4 miesiace w podwójnej potem miałem przestój przez rok chalbym wrócić do jazdy. Jestem z lubelskiego .

Sonia

Szukam zmiennika. Jestem kobietom. Kontakt: 0700 242 555

Cezary

Ale trzba być miekiszonem, żeby klikać w chorągiewke ????‍♂️

Arturo

Szukam zmiennika na podwójna. Jestem z kujawsko pomorskiego.kontakt na początek SMS.508241540

Futi

Słyszałem od koleżanki z firmy, że tx został zastpany życzeniami do ksieżnicki i innych pań. Widać że lizingodawców nis brakuje. Najpierw jadą na FB koopsowskim a poźniej ślą życzenia

Lukash39

Witam . Jestem z Lublina i szukam chętnej osoby do podwójnej obsady w firmie Volter koops . Samemu trochę za daleko dojeżdżać . Jeśli jesteś zainteresowany zostaw nr telefonu oddzwonię

Patryk TL

Witam też jestem z lubelskiego 881171863

Sam®n
@Lukash39

Witam! Jestem zainteresowany możemy porozmawiać telefonicznie, mamy to siebie 30minut jazdy... 607352372

Sam®n

Yogi

722240778 jak coś to SMS

Rumpi
@Lukash39

Cześć jestem chętny jak aktualne

No ja właśnie chcialem zapytać Sa moze przyjecia?

Nikt
@Paweł

365dni w roku 24/7 biorą jak leci...

Jaki65

3010 plus 60 euro na czysto podatek placi firma 60 zł jak młody 120 zł jak stary brutto. Wszystko doprowadzone od podatku. Zatem iść na L4 można po roku bo liczy się ostatnie 12 miesięcy. A urlop to 3 ostatnie miesiące. Tak to wygląda w hsf. Za 19 dni około 9200 wychodzi bo euro teraz wysoko. To masz w hsf.

Panowie i panie od kiedy będzie jeździł autobus z komornik do oater

Radek
@Marcin

Wolałbym dopłaty do paliwa.Nie opłaca się dralowac za taką pensje i cenę za paliwo

@Radek

Pisalem juz o tym z rok temu jak sie zwalniałem ze ta robota z dojazdami za te pieniądze sie po prostu nie kalkuluje... Ale jak widac (usunięte przez administratora) nadal jeżdżą...

@Radek

Juz rok temu jak sie zwalniałem mówiłem ze dojazdy swoim autem przy tych wypłatach nie maja sensu... Zacznijcie myśleć choć odrobine... Dojazdy to nie tylko paliwo... Ile wam zostaje jedzienie na wyjazd a eksploatacja auta?

@Radek

Juz rok temu mówiłem jak się zwalniałem ze dojazdy nie mają sensu a gdzie przy obecnej drożyźnie ludzie ogarnijcie się... Wypłaty w dół a paliwo po 7 zeta...

Wojtek

anonim to rok temu się zwolniłeś i jeszcze udzielasz się na forum koopsa???? chyba uzależniony ....

@Marcin

Jak sobie kupimy????????????????

@Wojtek

Zerkam czasem sie pośmiać co tu pisza (usunięte przez administratora) Haha

Jaki65

Do anonim. Kolego każdy jedzie na jednym wózku czy Ty czy ja czy ktokolwiek inny. Zapytalem jak wygląda to u was A jak u nas.oczekiwalem kulturalnej odpowiedzi A zawsze jakaś parowa znajdzie taka jak TY gdzie nie potrafi wymienić myśli tylko obraza!

@Jaki65

To pisz prawdę 620 zł na rękę. Ciekawe kto ci da chyba beż podstawy

@Tomek

Dokładnie pisze farmazony z (usunięte przez administratora) y wyssane i zdziwiony ze go ludzie cisna... Tfuuu w pyski takim mamejom co to biora opcje albo na koopsa albo na hsf bo 10zl brutto różnicy w wypłacie... W domku sie posiedzi wejdzie sama podstawa i wtedy babe na lofry musi wysłać jeden z drugim zeby dorobila...

Dokładnie kolego

Radek

To dobrze i podstawa ile?

A ile robisz w hsf?

Tost

Szukam zmiennika do podwójnej do Koopsa. Jestem z Wielkopolski. Dojeżdżam do Oster. Sms 501805290

Darek Long

Koledzy nie wiem o co ten krzyk dniówki są naprawdę w sporej wysokości. Nasza firma jest jedną z lepszych w jakiej ja pracowałem a stawki są naprawdę godziwe. Przestańcie wypisywać głupoty bo takie prawo wprowadzono w całej unii i nic nie poradzimy.Zaraz ruszy sezon i będzie więcej pracy zapomnimy trzeba przełknąć i tyle ta gorzką pigułkę.

Darek Long

Słuchaj ja pracowałem w takiej firmie HSF i WK jest o niebo lepsze pod każdym względem zajmij się swoją pracą. A twój post zgłaszam do moderatora!

Daruś laluś
@Darek Long

Nie dosyć że psuje rynek pracy jeżdżąc longiem za taką stawkę to na dodatek nie ukrywa się z tym że donosi ( zgłasza) hahahaha ........

Koło
@Darek Long

Darek Ty naprawdę weź to koło i zrób z niego pożytek a jak nie masz koła to powiedz pożyczę Ci swoje.

@Darek Long

Haha jedna z lepszych???Dobry zart.Auta złomy, splesniale lodówki, zasrane lub zaciotowane materace i wiele innych rzeczy. Pani J (usunięte przez administratora) dba o pracowników aby czuli się komfortowo.

Łysy
@Darek Long

To miałeś pecha ,że w lepszej nie pracowałeś. A jak byś teoretycznie zachował czego ci nie życzę to otworzysz oczka jak płynie na 10 przelew 1920 zł za 30 dni L4. Niestety kapitalizm to krwawy ustrój i przestań chwalić tych (usunięte przez administratora)

Arturo

Szukam zmiennika zmienniczki na podwójna do koopsa.jestem z kujawsko pomorskiego dojeżdżam do oster.508241540 kontakt SMS.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 419.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 279, z czego 62 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.