Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Pan

Są jakieś fajne imprezy z panienkami

Pozdro

Witam. Jak sytuacja w firmie wiadomo co z umowami ?

Przecież nas kierowców obawiazuje ten sam czas pracy co Kowalskiego w zakładzie na produkcji a więc my te 184 godzimy wyrabiamy w ciągu dwóch tygodni . Krótko licząc mając 500 złoty netto Plus stażowe lekko byśmy zrobili ponad 7000 jeden wyjazd w miesiącu, mniejsze koszta dojazdu tym samym nie przekraczamy progu podatkowego no i mamy więcej czasu dla rodziny. To nie sztuka nałapać dni i zarobić , sztuka zarobić i mieć czas dla rodziny życie tak szybko ucieka. (usunięte przez administratora)

Arturo

Szukam zmiennika zmienniczki na podwójna do koopsa.jestem z kujawsko pomorskiego.508241540 kontakt SMS.

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

As

Regulamin jest dostępny u pracodawcy. A jeśli masz poczucie krzywdy do po prostu nie podpisuj. Chyba nikt cię nie zmusza?? Ty się lepiej zastanów jeśli potrafisz.

No kasa jest do 7 mego 8 mego takze nie gadaj. Ale reszta to sama prawda! Teraz niby ponad 3000 tys podstawa ma byc co dalej jest kpiną.

Pz kiero wk

Zgadzam się szczególnie na weekend w zeewolde... Lecz trzeba poczekać parę miesięcy jak to wyjdzie w praniu bo narazie to wszystko jest za świeże żeby to oceniać na gorąco.. chociaż jaka by firma nie była to jeszcze gorzej mozna trafić bo wstaje obiecują złote góry żeby tylko zwabić...

@Adam

Kolego pisz ze zrozumieniem tak aby wszysyscy wiedzieli o czym mówisz... Kasa 7 max 8 tysi rozumie mialo być minus koszta czyli zostaje 5tka...jak wyjda dwa wyjazdy z jednej wypłaty...

Obecny

Panie i panowie w grupie siła. Albo teraz albo nigdy......

@Obecny

Z kim Ty chcesz tu grupe stworzyć... Jedyne co mozesz zalozyc z tymi baranami to zaklad oracy chronionej... Ci co zostali to naprawdę nieudacznicy beda tu tyrac do końca swoich dni bo zawaleni kredytami albo do pola musza dorobic bo male dopłaty od państwa albo baba siedzi w domu lata po galeriach łajdaczy sie a potem brakuje... Wypłata jak wchodzi 8go do 13 juz bez pieniędzy... Tfuuu

Mize przyszly

Jestem z pomorskiego. jak u was z placa po pakiecie mobilnym Bo zastanawiam sie czy do was nie przejsc

Arturo

Szukam zmiennika zmienniczki na podwójna do koopsa .jestem z kujawsko pomorskiego.dojezdzam do oster.508241540 kontakt SMS.

Radek

Jak pracujesz gdzie indziej to po co się udzielasz

Ty to tyrasz pajacu po 8 h i do domu. ZA 1000 DNIOWKI. Co nie zmienia faktu że 500 netto bo jak nie to ADIOS PANI J

Radek

Dokładnie aby wszyscy tak trzymali????????????????????

Wojtek

Kiedy będą nowe umowy o pracę

Gruby

5 osób wystarczy do założenia związków

Arturo

Hej.szukam zmiennika na podwójna do koopsa . Jestem z kujawsko pomorskiego. Dojeżdżam do oster.508241540 kontakt SMS.

Putin

W końcu ktoś mądrze napisał

Arturo

Szukam zmiennika na podwójna obsadę do koopsa z kujawsko pomorskiego.dojezdzam do oster. 508 241 540 kontakt najlepiej SMS.

Ona

Zgadzam sie

Putin

Nikt nie zjedzie , bo nikt nie ma odwagi ci ci mieli ja#ja to sie zwolnili ,wszyscy są mądrzy w gronie na forum ale jak ma coś zrobić postawić się to nie ma takiej opcji gdzie ci kierowcy że wschodniej polski znajdą taka pracę ksiądz na ambonie w polaze wk siedzi a oni pójdą do innej pracy ? Nie realne

Też bym chcial to wiedzieć kolego ale jak narazie to tylko komentarze usuwają z tym zapytaniem

As

Ty jakiś niedorozwinięty? Zabrali ci diety za 1 miesiąc?

Pawulon
@As

A co firma nie obraca twoimi dietami przez 40 dni? Diety powinny byc wypłacane w miare szybko. A potem wypisujecie na forum ze w koopsie wyplata 10 tys za 16 dni

Pz kiero wk
@Pawulon

Właśnie.. a ktoś odpowie na wyżej wymienione pytanie co się stanie z tymi dietami?? Które są przy pierwszej umowie nie opłacone?? Tylko podstawa i dodatki za każdy dzień a później kolejny miesiąc i diety do tyłu??

@Pawulon

Kto tam 10kola zarobil niech pierwszy rzuci kamieniem... Cwe.... Le... 7600 to max... Teraz was jeszcze lepiej beda (usunięte przez administratora) bo juz dietek nie bedzie. Hahaa kto mądrzejszy sie juz dawno ewakuował reszta będzie tyrac nawet za 2150 gołe... (usunięte przez administratora) jesteście...

Bolo 00

7600 to brałem za 16 dni pracy. Za 24 dni 9900 zł. (usunięte przez administratora)

As

Dokładnie tak jak piszesz. Co mądrzejsi już uciekli. Np do koeltransport. Będą zarabiać 7 tysięcy w systemie 2/2. Minus 1000 do 1500 na paliwo i autostrady żeby dojechać do pracy. Bardzo mądra decyzją. Gratuluję mózgu... a raczej jego braku.

Kierowca
@As

Nie ty masz mozg i będziesz zapitalal w koopsie ,cisnął w autobusie czekal czekal aż wszyscy zjada na nettetal aby móc wyjechac do pl

@Bolo 00

To ile dni w miesiącu jestes w domu? 24dni w pracy to wpadasz tylko gacie zostawić bo Twoja stara opiera juz pewnie gacha... Ile dni w pracy ilr w domu jestes lepiej sir pochwal... Ta Tyrka w koopsie nie jest warta mawet gdybys za te 16dni mial te 9900 swoje... Ludzie jacy Wy jesteście śmieszni...

Bolo 00

24 jesteśmy co trzy miesiące , średnio 19 ,21 dni w pracy. 9 dni w domu więc jest źle nie jest. Pochwal się gdzie ty pracujesz i jaki system hm? Pewnie codziennie w domu pracujesz 5 h dziennie i zarabiasz 7 tysięcy . Nie wypisuj bzdur na forum. Dla takich jak ty to wszędzie jest kolhoz bo przecież każą ci jeździć ????

Asia
@As

Tak jak każdemu zabrali dietę z pierwszego miesiąca po zatrudnieniu. Tobie też dlatego masz diety zawsze o miesiąc do tyłu.czyli w marcu dostaniesz za styczeń

@Bolo 00

Widze jestes jeden z tych co życie odda za woltera... Tacho nie ważne jade byle rozładować a jak cos sie stanie oczy sie otworzą jak kop w (usunięte przez administratora) E bedzie i narazie firma sie wypnie... Tepi jesteście ludzie naprawdę...

@Asia

Mi nie musisz tłumaczyć że diety płacą z miesięcznym opóźnieniem. Ten śmieszny szofer napisał że ma zaległe niewypłacone diety. W tym też za 1 miesiąc. Vzdura!

@Asia

Myśli że ma diety nie wypłacone za 1 miesiąc pracy. Tu właśnie się tacy yntelygenci wypowiadają w większości

Tutaj już nie ma co pracować trzeba zmieniać pracę kiedy jeszcze jest czas.

Tob

Witam pytanie do firmy dlaczego wartościowe informacje zostają (usunięte przez administratora)dlaczego nie płaci firma jak wymaga Pakiet Mobilności ponieważ uważają się za lepszych i mogą nas na każdym kroku (usunięte przez administratora) w innych firmach np. w damsko płacą normalnie spadam z tego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 63 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 162 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.