Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Kierowca

A od kiedy w firmie wchodzi system 2/2 ??

@Kierowca

Niestety ktoś znowu rozsiewa plotki .

Koopser

Wie ktoś coś o systemie 2/2 ?

Bogdan
@Koopser

Przy 2/2 chyba się mniej zarobi bo wtedy jeździsz tylko 2 tygodnie a 2 siedzisz w domu.Myślisz że tu przyjmują na takich warunkach? Bo też byłbym zainteresowany. Jakby co to pisz.

Urwis

Witam. Szukam zmiennika, chce się zatrudnić do W. K. Jestem z Kalisza. Prawo Jazdy 6 lat, jezyk angielski w stopniu biegłym. Posiadam transport. Urwis8665@wp.pl

Holub
@Urwis

Witam kolego ,podaj numer telefonu

Urwis

Ogłoszenie już nieaktualne.

Jaro

Witam szuka ktoś do podwójnej obsady jestem z lubelskiego powiat bialski może być tesz z Podlaskiego. Tel 730 134 100

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

Mrzysztof

Witam. Szukam zmiennika na podwójną obsadę. Pracuje w Koopsie. Jestem z lubelskiego. Tel. 533116660

Jaro
@Mrzysztof

Chętnie jestem z powiatu bialskigo

Arturo

Szukam kompana na dojazdy do oster.z kujawsko pomorskiego Toruń Włocławek Inowrocław.508241540 kontakt SMS.

Pytanko

Panowie i Panie jak to jest z tymi chłodniami czy mocno buczą? Czy da sie spać w nocy przy włączonym agregacie. Żartownisiom dziękuje za odpowiedzi .

Alonzo

W 90% naczep brak drabinek więc wspinasz się na naczepe, jazda bardzo często na rezerwie, taki plan że często brak czasu na tankowanie. Naczepy niesprawne technicznie

Sam na ramie
@Pytanko

Nie jest źle. Tak jak piszą wyżej jest to uciążliwe, ale można się wypiąć. Są agregaty sprawne ze fakt słabo słychać jak buczy ale są takie że spać nie idzie. Często jak buczy agregat to drabinka w Scani na górne łóżko wibruje . :-)

Mec

Do czasu aż ktoś Ci chłodnie podprowadzi.

Lafalik

Jakie pieniądze można tam zarobić w podwójnej obsadzie w systemie 2/1?

Patryk

Witam, szuka ktos do podwójnej obsady? Jestem z okolic Piły. Bez doświadczenia, szybko się uczę. Bez nałogów.

Kozak
@Patryk

Jakiś namiar na Ciebie kolego.

Zebra
@Patryk

Dalej szukasz zmienika do tej firmy?

Patryk
@Kozak

Pod nr tel. 693 472 744 Lub e-mail: edeen99@wp.pl

driver

Dostaliście wypłatę za kwiecień ? U mnie na koncie nadal cisza.

Było sobie życie

Do 10 mają czas Wiec nawet 10 może byc

Marlena
@driver

O już jakiś lizus z komornik klika we flage

Helena

I co, dostałeś na czas?

Felix z popiolow

Apo co tak się tutaj pchacie? W innych firmach za pracę w wigilię masz premie a tutaj robisz w gratisie

@Felix z popiolow

Oni to lubią, poświęcają się dla firmy

Witosss

Szuka ktoś może kompana z woj.pomorskiego?

Leon
@Witosss

Jakiś nr do Ciebie.

Szukam zmiennika do podwójnej obsady, kujawsko-pomorskie

Arturo
@Marcin

Hej. Skąd jesteś. Ile masz lat. Daj tel.

@Arturo

Tom
@Marcin

Cześć nadal szukasz zmiennika do Kopsa?

Kierowca

Witam szukam zmienniczki lub zmiennika warmińsko mazurskie. Zostaw numer.

Kamil
@Kierowca

Zmiennika czy kogoś do podwójnej? Jak coś to napisz na kam_82@interia.pl. Jestem z Olsztyna jak coś. Pozdrawiam.

Aligator

Siema. Podpisywaliście już Nowe Aneksy? Dietę dzienna zmniejszyli o 10 zł brutto reszta to samo.

Kiero

Jak co weekend na zeewolde co niektórzy kierowcy dali popis kultury osobistej, większości chyba po wypiciu przypomina się noszenie telewizorów w Avansie ..

@Kiero

Co bili się?

Kobieta

Szukam zmiennika zmienniczki kto to już pracuje w Wolter koops mam 42 lata doświadczenie jest jestem z kalisza wielkopolska

Dkera

Witam Jestem z Krotoszyna Możemy się dogadac

Kruku
@Kobieta

Jeden kierowca z Piły (Wielkopolska) szukał, ale nie mam do niego nr bo zmienił na inny.

Mężczyzna

Witam szukasz jeszcze?

Kieras

A ile razy przepadło w oster...

Darek Long

A czy przyjmując się nie dostałeś 100eur na takie właśnie wydatki?? Zdaje mi się że tak. Skoro zrobiłeś zakupy nie za swoje i teraz nie masz to sorry twoja sprawa.widzisz gdybyś był tak konsekwentny jak ja może byś longiem też jeździł.

Jezus

3 banki? 2 chciałeś wziąć prywatnie a 1 do ciężarówki. Dobrze, że dkv jest poblokowana. Wystarczy przejrzeć wasze osobówki jak zjeżdża cię do domu to w co drugiej jest 5 litrów oleju albo 5 litrów płynu do spryskiwaczy i zabieracie to do domu i jeszcze narzekacie

@Jezus

Są ludzie i ludziska. Na pierwszej rajce polecieliśmy od razu na Anglię. Za parking nie ma jak zaplacic i za wszystko inne też,bo zaliczkę bierzesz w Zeewolde.Wiec nie pierdziel. Takie karty albo kasa powinny być na aucie jak w każdej firmie.O nic nie dbają sorry

@Darek Long

100 euro może jeszcze w gratisie dali? Przeciez te 100 euro potrąćili później z wypłaty nie pamiętasz już? A tego longa to ci sie zazdroszczę. Zamykam konwersacje bo widzę że nie ma z kim tu gadać czopki rządzą;)

@Jezus

O następny mędrzec sie znalazł... I dzięki takim ludziom jak ty albo kolega powyżej nie bedzie lepiej w tej firmie odnośnie płac albo wywalczenia czego kolwiek. Zamykam temat. Nara

Xyz
@Darek Long

Sto euro powiadasz, a wzioles pod uwagę inflację? Dobrałes się z tą twoją żonka hahaha

Pz
@Jezus

Nie wiedziałem że w firmie pracuje tyłu rolników bo ten olej to tylko do ciągnika się nadaje albo do piły motorowej

@Darek Long

100 euro pobrali przecież później w wypłaty co ty gadasz za farmazony??

@Kieras

DOKŁADNIE nic dodać nic ująć. Koledzy powyżej zapłacą ze swoich i się nie upomnal ????????????????

Dokładnie Panie kolego ale widzisz co inni pisza i twierdzą o wspaniałym Koopsie.Niech kupują za swoje i myją auta za swoje .

Jezus

Wiesz dlaczego nie było płynu do spryskiwaczy? Bo w tej firmie biedota pracuje. Nie raz widziałem jak na zjazd do domu napełniają banki 5 litrowe płynem do spryskiwaczy i nie wlewają do ciężarówki tylko zabierają do domu i wtedy ty jak chcesz zająć do ciężarówki to nic nie ma, bo na 30 kierowców zjezdzajacych z tych 30 właśnie 20 na pełniło sobie banki 5-cio litrowe i dlatego dla ciebie już zabrakło. Proste

Sam na ramie
@Jezus

A co z brakiem żarówek w naczepie albo w koniu? Jak mi się przepali to zostawiam karteczkę i żarówkę.

Marek nie long
@Darek Long

Słyszałem darku, że po każdej wizycie szefa w komornikach przyjeżdżasz poprawić leasing. Bo ponoć najwyższy szczebel w Komornikach jest niezadowolony

JS

I jak wypłaty po nowym ładzie języka zabrakło? Haha

@JS

Jak dla mnie dobrze

Młody!

Kobieta! Dużo masz tej praktyki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 419.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 279, z czego 62 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 161 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.