Opinie o Mont - EL w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mont - EL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mont - EL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mont - EL w Tomaszów Mazowiecki

Nocoty

Witam słyszałem że z końcem roku zwalnia się jeden z serwisantow więc wysyłaj aplikację bo podobno jeszcze nie mają nikogo na to miejsce

rychu

coś wstawią, a Ciebie wystawią hahahaha. o naiwności.

michałek

podaj namiary tych osób. tych zadowolonych z jakości usług, z pensji, które wypłacane są na czas.

hans

Niestety sa jeszcze takie firmy jak montel,które uważają nie za wykonaną pracę niekoniecznie trzeba płacić,na porządku dziennym jest proszenie się uczciwie zarobione pieniądze- miesiącami.Nie polecam

gruby
@hans

To już wpisane w schemat działania tej firmy. jak ktoś chce mieć problem z odzyskaniem należnej kasy,to serdecznie polecam. Nieudolne zarządzanie przez osoby, które nie mają żadnego pojęcia sprawia, że jest, jak jest.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
zalon

były już słowa odradzam, fatalnie, okropnie, beznadziejnie, do kitu, najgorzej, unikajcie, omijajcie. nie wiadomo jakich słów już używać, aby się nie powtarzać.

Arturoo

Fatalne doświadczenia mam z tą firmą. Jak Cię potrzebują, to panienki z biura wydzwaniają, jak skończysz robotę, to przestają odbierać telefony, a o kasę prosisz się miesiącami

Bajkopisarz

Opowiem Wam bajkę: Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkuje dużo i jest szczęśliwa. Szef, lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę. Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował też sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik, cykada, też potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział, w którym pracuje mrówka jest teraz smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy stali się nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: "W dziale jest przerost zatrudnienia". Kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała brak motywacji i negatywną postawę.

kierownik budowy

W całym mieście nie spotkałem się z osobą, która mówi dobrze o współpracy z tą firmą. nawet Ci zaciekli 'pracownicy biurowi' też różne rzeczy opowiadają. niekoniecznie pozytywne.

Pablo

Pracowniku biurowy powiedz do kogo mam się zgłosić żeby mi tych liści napchal A będę nawet jutro

Krzysztof

Witam. To już nawet nie jest negatywne wrażenie. to jest jakaś kpina. polecam tym, którzy chcą za swoimi pieniążkami chodzić, dzwonić, prosić etc. wszystkim, którzy jeszcze nie mieli wątpliwej przyjemności, mieć kontaktu z tym miejscem serdecznie ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wkurzony

Bardzo złe doświadczenie. Jak widzę odradzać nie musze

AFE

AFE! się zgadzam. z tą firmą. AFE

dobreeeee
@AFE

krótko, zwięźle i na temat.

AVE

Skoro wy, byli pracownicy piszecie opinie, to obecni pracownicy też mogą pisać opinie. Jak to jest że byli piszą te złe opinie a ci obecni piszę te dobre to wiadomo. Jednym było źle (wiecznie źle) będąc tu przez dłuższą bądź krótszą chwilę, a innym jest tu dobrze. Skoro wy, ci niezadowoleni macie ochotę wyrażać swoje poglądy to róbcie to, i nie czepiajcie się, że obecni piszą o firmie dobrze. A z tymi numerami IP to pierwszy lepszy haker może je sprawdzić, wielkie mi co. Ja piszę drugi raz bo dopiero odczytuje te opinie. Moim zdaniem firma warta polecenia. Dobrze, że wykruszają się ci, którym było źle a zostają ci, którym się chce. Firma się rozwija, widzę, że nowe wchodzi, jest ok. powodzenia. AVE.

fest
@AVE

a w montelu same hakeryyy buhahahaha

Pablo

ale tu głupoty piszecie!!!!tylko administrator może sprawdzić Ip ale i to nie jest legalne!!!tak więc ogranijcie kuwete!!! wszystki negatywne komentarze sa prawdziwe!!!!porozmawiajcie z ludzmi którzy tu pracowali bądz pracuja na budowach to sie dowiecie jak jest bo Ci z biura to są tak rozgarnięci jak kupa liści!!!

jacek
@Pablo

zgadzam się z Tobą. i na dodatek firma sama sobie pisze pozytywne opinie.

pracownik biurowy
@Pablo

żeby ci ktos kiedys tej kupy liści do ryja nie napchał przypadkiem...

Czesław

Z tymi IP to bardzo interesujące:) Również sprawdziłem i okazuje się, że nie negatywne, ale wszystkie pozytywne komentarze dotyczące firmy Montel pochodzą z jednego adresu...ciekawe:)

obecnypracownik.
@Czesław

Kpina piszą to obecni pracownicy , ktorzy oczywiscie zostali do tego przymuszeni przez Jacka G. Prezesa niby zarządu. Wstyd i hańba, każdy pracownikktóry już tam nie pracuje czeka jeszcze na swoje pieniądze. Żal żal Żal Żal!!!!

AVE

A niech sobie gadają, ważne że nazwę firmy nie przekręacają :) Pozdrawiam wszystkich obecnych Montelowiczów. A tym byłym pracownikom, tak bardzo rozżalonym i rozgoryczonym, iż nie udało im się doskoczyć wyżej, albo wypowiedzieć więcej półprawd połączonych z kłamstwami - JESTEŚCIE MAŁO WIARYGODNI (komentarze pisane z jednego nr IP- hahahahahahahaha). A w ramach ogólnej zasady wzajemności pragnę dodać - jesteście zwykłymi INTRYGANTAMI, opętanymi chęcią zemsty. Skompromitowaliście się. Jeśli ktoś z Was ubzdurał sobie, że za wszelką cenę zniszczy firmę a przy okazji pozbawi innych pracy to wiedzcie, że nie jesteście nadludźmi i nie rządzicie światem. Niezależnie od tego jak czarny PR będziecie chcieli zrobić tej firmie i jej obecnym pracownikom, ONA (ta firma) trwa, jest, ma się dobrze, w zasadzie coraz lepiej. AVE.

byla pracownica 85

Widac komus nie brakuje pomyslow na tworzenie i podstawianie sie pod coraz to nowsze nicki.Teraz ALP???? Skad ty bierzesz takie nazwy. Alp gdzie ty tam widzisz straszenie? Zenada...Szkoda mi czasu by czytac takie twoje plytkie odpowiedzi.

alp

Niezlłe w tej firmie muszą iść przekręty skoro za negatywne opinie straszy się internautów

alp

byla pracownica 85

Nawet nie chce mi sie juz czytac tych płytkich negatywnych opinii.Tak jak juz ktos wspomnial z powyższych pracownikow Mont-ela jasno i klarownie widac kto za tym stoi. Ktos jest na tyle malo bystry iz uzywa sformułowań ktorymi posługiwał sie bedac pracownikiem Mont- ela, a teraz wypisuje mu same negatywne opinie. Jak to w niedlugim czasie ludzia sie zmieniają charaktery..... P.S. Rada dla Prezesa:Panie Jacku a moze warto zglosic sprawe do odpowiedniej instytucji i ukrucic raz na zawsze komus noska.... W dzisiejszych czasach takie pomawianie firmy jest karalne.

Znajomy Monte la
@byla pracownica 85

@@@ pracownica 85 Myślę że zanim zaczniesz pisać komentarze powinnaś popracować nad ortografią ... Prawdę każdy zna... Traktują ludzi mało poważnie zwłaszcza kiedy chodzi o płatności a jak potrzebują pomocy dzwonią kilka razy dziennie...

Zostaw merytoryczną opinię o Mont - EL - Tomaszów Mazowiecki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mont - EL?

Kandydaci do pracy w Mont - EL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mont - EL