Opinie o Mont - EL w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mont - EL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mont - EL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mont - EL w Tomaszów Mazowiecki

i ja z jeszcze z dłuższym stazem

Przedmówca ma chyba klapki na oczach jesli widzi tylko swoje negatywne komentarze tak licznie wstawiane z pod różnych nicków :) opinie tu wyrażane nie są przeciez jednoznaczne-wystarczy tylko czytac... jest jak widac dużo pozytywów.To naprawde miłe, że pracownicy się jednoczą i bronią dobrego imienia firmy. dziękuję całemu Zespołowi :)

makao
@i ja z jeszcze z dłuższym stazem

firma nie płaci wszystkich pieniędzy za usługi tyle powiem zastanawiam się co na to prezes pan Jacek

klient
@makao

oszuści odradzam wykonywać dla nich usługi

obecny pracownik z rocznym stażem:)

Ci co dają te negatywy po prostu są tak słabo doświadczeni życiowo oraz mają tak wąskie horyzonty myślowe gdyż pewnie nawet nie mają porównania bo nigdzie indziej nie pracowali (bo się do tego najzwyczajniej nie nadają) że całe swoje problemy emocjonalne próbują wyładować na tych którzy chcą zmieniać to miasto na lepsze i dawać jakiekolwiek perspektywy na przyszłość.

Jak to firma montel ma wgląd do wszystkiego. ludzie piszą co chcą i sądzą na temat tej firmy. jak widać same złe opinie. nie ważne co piszecie, ludzie maja o was jedno zdanie

A tak sie składa, ze ja mam wglad w IP osob nadających te komentarze. Powiem krótko - większość negatywów nadawana jest z tego samego IP, ale autor uzywa coraz to innego nicku... Żenada... Mało tego - nawet ma ustawione powiadomienie informujące w momencie gdy na koncie tej firmy pojawi sie nowy komentarz... Ambitny komentator. Szkoda ze tylko jeden, a nieuczciwie podający sie za rzekomo wielu rożnych komentatorów... Czy to zgodne z regulaminem tego portalu?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Inżynier

Czytając niektóre komentarze zastanawiam się co za prymitywy komentują... Założę się, że to jakaś patologia, która zamiast zająć się życiem i pracą to pisze na jakimś forum. Marnujcie czas dalej.

były\*pracownik.
@Inżynier

Mam tak samo , od pół roku nie mogę odebrać pieniędzy..

Podwykonawca

Pracowałem, a potem nie mogłem miesiącami odebrać swej kasy. sto wymówek żeby tylko nie wypłacić. naciągją nie polecam nikomu

siwy 117

a ja powtarzam Zwyczajni naciągacze, próbują cię wrobic przed zawarciem umowy.Lepiej nie robić niż z nimi się zadać

były
@siwy 117

Popieram. ogromny negatyw

obecny pracownik z rocznym stażem:)

no niestety ludzie nie potrafią docenić i uszanować pracy, ponieważ tak naprawdę nigdy chyba się nie przekonali co to znaczy ciężka praca, [poszliby do fast fooda na dłużej to by się przekonali co to znaczy praca w rygorze z jedną krótką przerwą przez 12 godzin cały czas na nogach w biegu] ale niestety daliśmy komuś pomocną dłoń to uchlał nam bezczelnie całą rękę i jeszcze jej nie pasi;/ to świadczy tylko o wąskich horyzontach i niskich perspektywach tych osób delikatnie ujmując..

andrzej

moja opinia została skopiowana i wklejona pszez Krzysztofa. zapewne się bardzo ze mną zgadza

Pracownik Montela

Warto zwrocic uwagę na jeszcze jedno - 7 stycznia podaje sie jako Andrzej, a 26 stycznia pisze to samo , ale juz jako Krzychu ... Wlasnie Dzieki takim ludziom spada wiarygodność opinii na tego typu portalach jak ten...

Papracownik Montela

Wlasnie takie sformułowania jak te prezentowane niejednokrotnie powyżej (w stylu "pluj głupiemu w oczy, a powie, ze pada deszcz") pozwoliły nam - tj.pracownikom montela utwierdzić sie w naszych przypuszczeniach. To wlasnie one przypominają nam osobę ktora niejednokrotnie ich (i zbliżonych sloganów) używała tworząc z nami struktury tej firmy. Na szczęście tej komórki juz nie ma wsrod nas... Szkoda tylko, ze tak sie odwdzięcza za wszystko co u nas dostała - za elastyczny czas pracy z uwagi na syna, za pożyczanie auta gdy była taka potrzeba , za zatrudnienia partnera gdy nie miał roboty ... Szkoda... Ale i tacy są ludzi i takich firma nasza potrafi uszanować :)

Krzychu

Pluj głupiemu w oczy, a powie, że deszcz pada....

B.

Firma daje dużą szansę młodym ludziom . Nie ma tu dożywotnio obstawionych stołków "ludźmi z doświadczeniem ". Łatwo się wybić jeśli oczywiście chce się robić i ma się ambicje :)

Marcin190

Witam, skoro już doszło do tego, że nawet 'anonimowi buntownicy' wyrażają swoją opinię to i ja pozwolę sobie coś napisać. Pracuję w firmie już jakiś czas i czytając niektóre komentarze zastanawiam się czym kierował się ich autor. Nie wiem czy za te wszystkie negatywy ktoś wam płaci, czy może piszecie to z zazdrości o posadę której nigdy nie uzyskacie, a może takie macie hobby. Zapewniam was jednak, że moi przełożeni to osoby kompetentne, wynagrodzenie otrzymuję, nadgodziny rozliczam wg własnej potrzeby, telefon i laptopa mam, a na dodatek jak zachodzi potrzeba to i auto firmowe mogę pożyczyć. Zatem co złego miałbym tu napisać? Ludzie ocknijcie się, bo nikt od nikogo nie wymaga w mont-el'u cudów. Na koniec przypominam tylko, że wynagrodzenie przysługuje pracownikowi, a nie POZORANTOWI, bo akurat manekinów firma Mont-el już nie potrzebuje.

Ja się tylko tak zastanawiam, czy to tak daleko idąca naiwność, hipokryzja, czy też po prostu brak mózgu. ??? plujesz komuś w gębę, a on ,że deszcz pada. te negatywne opinii nie są wyssane z palca, piszą je ludzie, którzy mieli do czynienia nie tyle z Jackiem, bo on nie jest złym gościem, ale z osobami, którym powierzył zbyt dużo władzy, którym wydaje się, że robią karierę. Prawda jest taka, że to właśnie te osóbki zapracowały na tak złą opinię.to ich debilne decyzje wpływają na kondycję finansową tej firmy. Dopóty, dopóki w firmie rządzą osoby, które słowo "mózg" widziały jedynie w słowniku wyrazów obcych, będzie jak będzie. Panie Jacku proszę się w końcu ocknąć

Gostek

Ale nagle oddani pracownicy się rzucili do komentarzy ;) Po ok. 85% negatywnych komentarzy nagle z dziesięć pozytywnych jeden po drugim. Tylko naiwny uwierzy w te głupoty, że firma jest ok. Każdy inteligentny nawet jeśli tam trafi do pracy szybko zrozumie jak duży błąd popełnił. Nie trzeba wielu słów, wystarczy niestety przekonać się na własnej skórze jak bardzo firma Mont-el jest nieuczciwa.

młoda

nie mam zwyczaju korzystac z tego typu portali , ale docierają do mnie informacje, ze ktos sie nami tu mocno bawi wiec postanowilam sprawdzic... "Nami" czyli nasza firmą bo ja w odroznieniu od niektorych ktorzy tu sie wypowiadali utozsamiam sie z firmą w ktorej pracuje i ktora daje mi na chleb. a jak czytam kogos kto napisal "pracowalem w biurze, biuro ma bajzel" to dochodze do wniosku że dobrze ze taki ktos juz dla nas nie pracuje (o ile wogole pracowal).

czytelnik

A ja mam pytanie do "nowego"- odnośnie tego niby donoszenia do szefa...a na cóż to na Ciebie naskarzyli? a może po prostu zrobiłeś parę nieuczciwych ruchów i się wydało i dlatego nam budujesz teraz ten czarny PR?

spostrzegawcza

Pytanie do kogoś z nickiem "zbulwersowany"- skoro rzekomo taka kasa Ci się należy od tej firmy to czemu nie egzekwujesz jej prawnymi sposobami? Gardzisz 20tysiącami ? Czy tak uczciwie je zarobiles ze boisz się gdziekolwiek z tym udac? To skoro wyrolowales firmę w której ja obecnie pracuje to przynajmniej nas nie pomawiaj... a dla wszystkich którzy rozważają wejście w nasze struktury powiedzieć mogę tyle -MONTEL ma swój honor i nie ma podwykonawców których to miałby "wystawić" w powyżej opisany sposób. Nawet jeśli uważa że czyjeś roszczenia są wyfisiowane to i tak płaci żeby pozbyć się problemu po czym rozstaje się z takim pseudo podwykonawcą, bo po co robić z oszustami.wiem bo pracuje w finansowym .

pracowałem tu

A mi chłopaki nawet maly remont robili . Rzecz jasna po kosztach bo się z Jackiem dogadalem. I co ?i to ma być zła firma ? A do kogoś kto pisał że MONTEL jest sławny no ma 3 strony komentarzy -Ty chyba na goworka wchodzisz jedynie MONTEL obsmarowac skoro nie zauważasz że są firmy co po 200 i więcej komentarzy mają...

Zostaw merytoryczną opinię o Mont - EL - Tomaszów Mazowiecki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mont - EL?

Kandydaci do pracy w Mont - EL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mont - EL