Opinie o Mont - EL w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mont - EL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mont - EL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mont - EL w Tomaszów Mazowiecki

Oszukany

Czy ktoś ostatnio odzyskał jakiekolwiek pieniądze?

Budowlaniec
@Oszukany

Ta firma w ogóle jeszcze istnieje ?

@Budowlaniec

Czy ktoś wie ,jak sprawy z zadłużeniem tej firmy? Firma wyszła na prostą? Aktualnie zatrudniają w ogóle w Mont - EL jakichś pracowników?

Lara
@Hanna

Ta firma chyba już nawet nie istnieje...

mac510 Nowy wpis

Bo ro prawda

Czy Mont - EL zapewnia kartę multisportu?

jarek Nowy wpis

Ta firma jeszcze istnieje?

Gustaw Nowy wpis

Jeśli ktoś rzuca takie oskarżenia to trzeba je sprawdzić. Firma ma swój numer NIP @anonimie

Uważajcie na faktury on nie jest już płatnikiem VAT

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Hanna

@Mobi a jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o aktualne rekrutacje, jakie się odbywają w Mont - EL? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen? Każda opinia będzie na wagę złota.

@Hanna

Firma jest zadłużona na ponad pół miliona,nie wypłaca firmą podwykonawczym jak i pracownikom(dno totalne) mnóstwo zajęć komorniczych i przegranych spraw!!!

@anonymous

Jest jakakolwiek szansa na odzyskanie pieniędzy?

Montel
@Oszukany

Firma w tym momencie ma audyt który jest konieczny po tym do czego kilka już byłych pracowników doprowadziło (ogromny chaos, nierozliczone prace, nierozliczeni kontrachenci). M.in celem jest doszukanie się jakie konkretnie duże jest zadłużenie, oraz zafakturowanie prac nierozliczonych. Obecnie funkcjonowanie firmy pozwala na bieżące utrzymanie tego co jeszcze w niej zostało w nadziei na pozyskanie nowych robót aby straty odrobić i spłacić kontrachentów. Ilość donosów do wszelakich instytucji jest ogromna. Zajęć komorniczych również. Jeśli firma ogłosi upadłośc wtedy odzyskanie swoich należności będzie praktycznie niemożliwe, ewentualnie potrwa wiele lat. W kwestii przegranych spraw trudno się wypowiedzieć. Firma miała odpowiedzialny za te tematy dział prawny oraz wsparcie zewnętrznych kancelarii adwokackich.

Anon
@Hanna

Goździk jest na tyle niepoważnym człowiekiem, że nie odbierał ważnych telefonów nawet od pracujących pracowników. Oczernianie ludzi, którzy odeszli, bo nie dostawali pensji było na porządku dziennym. "Wszyscy są źli, tylko ja ratuje tą firmę" było poruszane przy każdym spotkaniu. Na spłatę 1/100 długów wobec pracowników/serwisantów/podwykonawców proponuję "Prezesowi" sprzedaż swojego apartamentu w Warszawie.

@anonymous

Podpisuję się pod tym. Sam się o tym przekonałem na własnej skórze! !!!!

Były oszukany pracownik
@Oszukany

Ta firma w ogóle jeszcze istnieje?

Hanna

@Mobi wnioskuję, iż nie masz najlepszej opinii odnośnie pracodawcy Mont - EL, ale nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi i tak naprawdę nie wiemy, czy miałeś bezpośrednią styczność z tą firmą. Opisz w kilku zdaniach swoje doświadczenia w sposób bardziej merytoryczny, taka wiedza na pewno innym się przyda.

Mobi
@Hanna

Ludzie z łapanki, często nie mający pojęcia w jakiej branży funkcjonuje firma...tam nawet pracownicy "budowlani" to zgraja przypadków.

Witam, Właśnie trafiłem na tą stronę i widzę że firma Mont-el nie tylko mi zalega z płatnościami.

Prawda
@anonymous

Dobrze że inne firmy Ci nie zalegają hahaha

Prawda
@anonymous

Gdyby tylko p. Goździk wiedział jak go przez tyle lat "pracownicy" i podwykonawcy robili w lewo to by się załamał :D 30 zł na godzinę od osoby, z czego jeden się zna a reszta z pod sklepu żeby godziny nabijać, a Montel płaci hahaha

@anonymous

Czy ktoś wie, jak można się skontaktować z firmą w celu wypłaty należności?

Mobi
@Prawda

tam nikt nie zasługiwał na stawkę wyższą niż 14 zł

Czy ktoś wie, jak można się skontaktować z firmą w celu odzyskania należności?

Hanna

Ostatnie Wasze opinie przedstawiają problem dotyczący wynagrodzeń, które pracodawca wypłaca Wam z opóźnieniem. Czy znajdzie się osoba, która mogłaby napisać, co wpływa na ten stan rzeczy? Co dzieje się wewnątrz tej firmy? Rzetelne informacje w tej kwestii będą przydatne osobom, które interesują się Mont - EL pod kątem zatrudnienia.

Anka
@Hanna

ta firma nigdy nie będzie miała pieniędzy, jeśli będzie zatrudniała na kierownicze stanowiska osoby, które co najwyżej powinny krowy doić, a nie decydować o finansach firmy. Okropny bałagan w księgowości, ginące faktury. Totalne nieporozumienie z tą firmą.

PRIM MR
@Anka

Faktury giną chyba tylko u Prezesa w biurku...... ( żeby nikt ich już więcej nie widział ..... )

Poszk.
@PRIM MR

Faktury to już giną u pseudo księgowych pana Goździka , które nie umieją ogarnąć tego biznesu. Mój mąż pracował od stycznia b.r i na początek pięknie ładnie wypłata na 10 była za styczeń, a już później zaczeło się mydlenie oczu bo do dziś nie dostał pensi za luty(była tylko zaliczka)i za marzec cała. Wychodzi na to że pracował harytatywnie w dzien i w nocy żeby panie księgowe miały wypłaty . Dogać się do tej pory nie da z nimi firma nie do polecenia dziwię się tylko że jeszcze tam jacyś ludzie pracuje .

@Hanna

Firma nie potrafiła zbilansować zysków i strat, obecnie zobowiązania wielokrotnie przekraczają nalezności, a majątek praktycznie nie istnieje - wszystkie budynki są wynajmowane, samochody 15 letnie, z bieżących wpłat spłaca się zobowiązania półroczne, a i to tylko tym podwykonawcom, którzy rokują jakąś pracę na przyszłość. Firma wygrała wiele przetargów na roboty w Galeriach, ale trudno z tego żyć, skoro sieci płacą Montelowi połowę stawki godzinowej pracy zatrudnionego przez Montel technika. Wiele zobowiązań gwarancyjnych robionych darmo, gdyż nie było komu przeczytać dokładnie umowy, a Sieci wykorzystują to bezlitośnie. Brak własnych techników podraża koszty, a brak dobrych techników (bo większość w prawie wszystkich miastach jest "spalona") i branie ludzi z "łapanki" pogarsza jakość, powoduje konieczność poprawek i również podraża koszty. Zbyt wiele robi się prac dla reklamy, dla pokazania się, które mają być spłacane z zysków na innych odcinkach, ale tych innych odcinków brak.

Walter

Jeżeli ktoś ma nie zapłacone fatkury przez firmę Monte-el Tomaszów Mazowiecki Jacek Goździk / Katarzyna Badełek NIP 7731467101 . Bardzo proszę o kontakt na adres pdg@g.pl.

@Walter

Dajcie spokój kaśce bo to nie była i nie jest jej firma. Ona tylko wykonywala jego polecenia. Aż w końcu sama przejrzała na oczy.

@hary

bzdura

Ninia

negatywne komentarze piszą byli pracownicy oraz podwykonawcy, którzy mieli tę wątpliwą przyjemność kontaktu z tą firmą.... chcesz zarabiać 1200 zł w 5 ratach, to zapraszam serdecznie....

@Ninia

marek

No tak, jak jest szansa na dodatkowo płatne nadgodziny to i wypłata jest dużo wyższa. Moze są okresy, kiedy jest więcej pracy?

@marek

Serwisant

Dziwię się Wam, skoro macie takie problemy, a Sąd nic z tym nie robi, zgłoście się do Uwagi lub Państwo w Państwie. Niech cała Polska wie jaki jest Pan Goździk i jego Dyrektor, który o prawie nic nie wie. Będzie to przestroga dla ludzi, którzy jeszcze tam nie pracowali.

Jola
@Serwisant

Dobry pomysł. A Goździk się spali ze wstydu.

Lara
@Jola

on nie ma wstydu. W tym szkopuł

Krzysztof_elektryk

Ja tez zostalem oszukany przez firme . nie dostalem wynagrodzenia za ponad 2 mc pracy. Proponuje pozew zbiorowy przeciwko firmie. Kto jest ze mna? Wniosłem sprawe do inspekcji pracy, moze sie nawet skończyc sprawą karno-skarbową, to była by dla nich nauczka na przyszlość.

@Krzysztof_elektryk

Nie rozumiem Twojego zachowania kolego, dziś jest rynek pracownika, jaki masz problem z tym żeby iść do sądu i w ten sposób swoje należności odebrać, zamiast pisać na go workach. Jest cała masa firm windykacyjnych.

były

ależ bezczelność..... żeby człowiek musiał za swoimi pieniędzmi chodzić.....wstydził/a/byś się taki komentarz wstawić... GO WORK jest właśnie po to, by ostrzegać przed takimi nieuczciwymi firmami, jak Wy...

@Krzysztof_elektryk

To juz jest sprawa dla policji popelniaja przestepstwo biorac podwykonawcow wiedzac ze sie nie wywiaza ze zobowiazan A zajecia ktore maja to gwozdz do trumny w tej sprawie

kolejny oszukany

ta firma powinna zniknąć z tomaszowskiej mapy przedsiębiorców budowlanych. Zrównać z ziemią, posadzić kartofle. Dziwię się, że Szanowny właściciel oraz jego współpracownicy nie wstydzą się wyjść na miasto i patrzeć ludziom w oczy.

NKJ

PROSZĘ O KONTAKT WSZYSTKIE POSZKODOWANE FIRMY , KTÓRYM MONT-EL ZALEGA Z PŁATNOŚCIAMI 531997820

@NKJ

co zamierzasz zrobić?

zadzwoń to ci powiem

Firma z Olsztyna

Współpracowaliśmy z firmą Mont-El około 4 lat. Z płatnościami było różnie z opóżnieniem ale przychodziły. Przy stałej współpracy jak byliśmy im potrzebni to z mocnym opóżnieniem płacili.Od około pół roku zaległości urosły już do takiej sumy że przestali płacić w ogóle,tylko zaczęli mydlić oczy że mają ciężki okres, i oczywiście pan prezes jest mocno poszkodowany przez złych ludzi.Jak wstrzymaliśmy pracę na obiektach to pan prezes znalazł sobie innych frajerów do pracy i twierdzi że to on się z nami rozstaje(szkoda tylko że zapomniał zapłacić zaległości kilkanaście tysięcy zlotych).W tym przypadku pan prezes mocno się pomylił ponieważ już pracujemy nad pozwem do sądu.Posiadamy skany prokotołów z każdego sklepu w którym wykonywaliśmy pracę,faktury od których zapłaciliśmy już podatek.Ostrzegam wszystkie firmy współpracujące z firmą Mont-El

@Firma z Olsztyna

Witam , jestem właścicielem firmy oszukanej tak jak Pan proszę o kontakt 531997820 myślę , że możemy sobie pomóc pozdrawiam

Janek
@Firma z Olsztyna

Brawo Panowie! w końcu nalezy zrobić z tym porządek.

Hanna

Czy staraliście się rozwiązać problem z niewypłacanymi wynagrodzeniami poprzez nawiązanie rozmów z szefostwem? Może udałoby się Wam w ten sposób dojść do porozumienia w tej sprawie? Czy ktoś z Was może już próbował? Czekamy na Wasz komentarz

Grzegorz
@Hanna

Mnie się udało po 100 telefonach, dostałem połowę, na więcej nie liczę, życie jest zbyt piękne, by tracić je na walkę z góry przegraną :)

Administrator 2
@Hanna

Lepiej tam nie pracować. Mam J. Goździk zacznie najpierw "mydlić oczy", następnie powie jaki jest pokrzywdzony przez byłych pracowników, którzy doprowadzili jego firmę do ruiny. Szkoda na takiego człowieka jaki jest Pan J. Goździk i jego świta.

@Hanna

miałam niestety nieprzyjemność pracować. Po odejściu z firmy, z wiadomych powodów, byłam oczerniana razem z moim narzeczonym przez Panią K. i Pana Jacka. Określenie mianem złodziei, oszustów...obrzydliwa taktyka. Jak widze nawet tutaj nie omieszkali mnie pomawiać...brzydzę się tymi ludźmi. Pani katarzyno, jak pani nie wstyd!!! ( imię celowo z małej litery). A teraz kim jest Pani w firmie? zwykłym parobem ze wsi... wróciła Pani na miejsce, na które Pani zasłużyła po tym, jak Pani traktowała innych. szczerze odradzam wszelką współpracę z tymi ludźmi...

Jak wyglądają zarobki w Mont - EL? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Ola

Nie dostaniesz nic - bo Ci nie wypłacą.

@Ola

Nie polecam firmy. Zaległości z wypłatą za ponad dwa miesiące.

Podwykonawca#

Witam , Przestrzegam wszystkich przed Panem Goździkiem i jego świtą BARDZO NIE UCZCIWA FIRMA , obiecuje gruszki na wierzbie , żeby tylko zrobić robotę, a później nie płaci nikt nic nie wie właściciel nie odbiera telefonów jakaś masakra , powinni zamykać od razu takie firmy , wszyscy opowiadają , że to chwilowa czkawka szkoda , że potykają się kosztem uczciwych ludzi !!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mont - EL - Tomaszów Mazowiecki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mont - EL?

Kandydaci do pracy w Mont - EL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mont - EL