MEDIPRESS PUBLISHING SP Z O. O.

Opinie o MEDIPRESS PUBLISHING SP Z O. O.

Miejsca pracy już nie ma, nie istnieje, nie wypłacili pracownikom, unikają kontaktu, bardzo dużo ludzi zostało oszukanych....

Argentin

Totalna firma oszustów. Zatrudniają ludzi, nie płacą, potem ogłaszają upadłość i zakładają następną spółkę i znów od początku schemat oszustwa. Nie polecam tej firmy NIKOMU. Chamskie zachowanie zarządu do ludzi (przez Anie B oraz Marcina N). Kiedyś to było piękne i fajne wydawnictwo, teraz to jest okropne miejsce pracy gdzie Ci oszukają.

Masz najnowsze wiadomości o firmie MEDIPRESS PUBLISHING SP Z O. O.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o MEDIPRESS PUBLISHING SP Z O. O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDIPRESS PUBLISHING SP Z O. O.