Restauracja Valentino

Bełchatów

Opinie o Restauracja Valentino

bełchatowianin

Po dzisiejszej wizycie w Valentino niestety muszę przyznać, że restauracja się "zepsuła".....zjadłem lasagne, która w żaden sposób nie przypominała lasagne (konsystencja bardzo wodnista), spróbowałem również zamówionej przez znajomego pizzy, która smakiem porażała w negatywnym tego słowa znaczeniu, a na koniec obsługiwała Nas zabiegana kelnerka (mało tego, była przeziębiona i kichała na kartę) .....zarządca zostawił jedną osobę do obsługi na cały lokal (braki kadrowe czy cięcia....? ale to już nie moja sprawa).....jednym słowem byłem tam ostatni raz....

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Restauracja Valentino? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Restauracja Valentino - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Valentino