Lumpex Gorlice

Opinie o Lumpex Gorlice

myszka

Ogólnie tak jak piszecie szału nie ma ... źle nie ma :) Pracowałam tam ale z racji dostania lepszej posady musiałam rozstac sie z tą firmą. Opisze w duzym skrócie.... przedstawiciele jak wszedzie część spoko część do d..... kasa zawsze na czas.... podstawa plus premie plus dodatkowa za wymiany... ja handlujesz tyle masz... Najgorszy minus to te wymiany co półtora miesiaca..... niektórzy kierowcy, którzy przyjeżdzają wogole nie chcą pomagac no moze poza tymi dwoma tęższymi panami, którzy pomogą bo chcą... jesli chodzi o rektutacje to najłatwiej na Śląsku... w innych częściach Polski o prace u nich ciężko.... a dostac sie na sortownie to chyba tylko po znajomości Pozdrawiam MYSZA:)

koszmar

ludzie co wy piszecie tą firmę omijam wielkim łukiem(usunięte przez administratora)

hanka

To chyba nie wygląd ana ciezka prace, ale chyba taki lumpex nie zatrudnia zbyt wielu pracownic, bo jedna na oko wystarczy, da rade sie w ogóle załapać?

tomen

ile właściwie można zarobić w takim lumpexie? Twoja mama wyjawiła Ci może jakie miała tutaj wynagrodzenie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lumpex Gorlice? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
jack

@rafi, zależy co kto lubi, jedni lubią siedzieć w lumpexie, uwielbiają zapach odzieży, no i praca nie wymaga zbyt wielu kwalifikacji.

rafi

poważnie tak zależy Wam na pracy w Lumpexie? nie jest to raczej jakaś ciekawa czy rozwijająca praca

serek

Emma, zalezy pewnie co chcesz robic w Lumpex Gorlice, ale dziwi mnie, że się nie boisz, bo ocene tutaj mają bardzo niewielką.

Zaniepokojona

(usunięte przez administratora) przestań im wchodzić w (usunięte przez administratora) i nadawać na(usunięte przez administratora), ona jest w porządku

?

Jestem na tym forum,gdyż pragnę podzielić sie opinia związana z pracownikami sklepu w Mikolowie.Zawsze chodzilam chętnie na zakupy w tym sklepie,niestety ostatnio sie zawiodlam.Pani ekspedientka,starsza blondynka byla bardzo nieprzyjemna sprawdzając ilosc ubrań,które zabrałam do przymierzalni,wszystko rozumiem,tylko sposób w jaki to robila mnie zniesmaczyl.Jestem zawiedziona gdyż zostalam potraktowana jak złodziej,a naprawdę uwielbialam robić tam zakupy.

lalala

Ewka...pieniążki są na czas.Jestem pracownikiem lumpex Gorlice.Jestem zadowolona

lalala

Ale oczywiście przedstawicieli,bądź szefostwo.Nie mnie.Nie rozumiem jednego...po co tyle osób pyta o wszystko na forum,przecież tel są podane.Jest naprawde ciężko o umowy na cały etat w tych czasach.Gdyby nie byli wypłacalni,nikt by tam nie pracował!!!.Ludzie,jeśli do szkoły mnieliscie pod górkę,nie oczekujcie,że będziecie zarabiać najwyższą krajową.Jeśli jesteście leniami,nie oczekujcie,że ktoś bedzie was głaskać po główce i zachwalał.Tam sie naprawde pracuje w porządku ,i wiem co mówię.

lalala

No jeśli pytasz mnie o wynagrodzenie,to sądzę,że chcesz tam Pracowac.Więc nic prostszego jak zadzwonić ,zapytać o pracę i warunki.:)

lalala

No,ale w sumie co z tego,że nie znamy jej:) Robisz,co do Ciebie nalezy i masz spokój .Więc w skrócie.Praca normalna,szału nie ma,źle niema.Jest zwyczajnie.

lalala

Praca jest spoko,normalna,jak wszedzie.Nie jest to logiczne szczyt marzeń,ale umowa jest na cały etat,a o to chodzi.Wypłacać,wypłacają.Minusem są wieczne remamenty,do późnej nocy.Przedstawiciele nawet ok ale za dużo ich na jeden sklep.I niektórzy działają na nerwy,właściwie jeden z tej czwórki( bo jest ich czterech)A tak narazie mi sie podoba.Dziewczyny też fajne,atmosfera miła.Ps szefowej nikt z pracownic sklepów nie zna:) ona nas tak,i to mnie bawi:)

jaaaa

Kto to pisze?Na pewno nikt kto miał ,,przyjemność´´tam pracować.Nic przyjemnego.Mam pytanie Dlaczego każda negatywna opinia jest usuwana?Ktoś nie lubi krytyki na swój temat,a krytykować innych potrafi.

I tak wszyscy wiedza jak tam jest naprawdę i nie ma co mydlić oczu.

zgadzam się z tobą mirka w 100% nie polecam

no nie wiem radze się zastanowić to nic miłego

mirka

Nie mydlcie ludziom oczu.Od razu widać ,że opinie są pisane przez przedstawicieli firmy.Wiem,że jest duże bezrobocie.Ale pomyślcie dobrze czy warto.

nicola

jak czytam te opinie ,to krew mnie zalewa Jakimś cudem wszystkie negatywne opinie usunięte.Ciekawe,że naraz wszystko w firmie jest ok.od razu widać,że to pisze osoba podstawiona przez firmę.Pracowałam tam długo,więc nie mydlcie ludziom oczu.jak bym chciała wypisać negatywne strony pracy u to bym musiała z godzinę posiedzieć na kompie. Powiem tylko jedno,niech się właściciel zastanowi,dlaczego w niektórych sklepach nie ma manka????????/Bo niemożliwością jest,żeby czasami jedna osoba upilnowała sklep i stała w tym czasie na kasie.Muszą kombinować,żeby nie płacić manka.I wcale im się nie dziwię że tak robią.Tylko cierpią na tym,te pracownice,które są uczciwe,bo są zwalniane.Oburzona.

Zostaw merytoryczną opinię o Lumpex Gorlice - Gorlice

• Jak się pracuje w Lumpex Gorlice?

Zobacz opinie na temat firmy Lumpex Gorlice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumpex Gorlice?

Lumpex Gorlice