Kalisz

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KAL-PAP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ania

Firma ok :)..mozna bylo pracowac ..pozdrowienia dla wszystkich .

maxs

zdaje sobie sprawę że firma jest solidna wypłacała na czas minimalna płaca . ALE reszta była okej . chętnie bym wrócił ale obecnie pracuje w ochronie ale tylko do końca lutego a po tym .

maxs

moim zdaniem to firma solidna i w miarę uczciwa . Sam pracowałem w tej firmie byłem zadowolony 4lata .obecnie nie pracuje ale chętnie bym tam wrócił .

ochrona

Płaca minimalna ale zawsze na czas. Firma bez problemowa. Ogólnie ok.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KAL-PAP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KAL-PAP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ