Kal-Pab Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Kalisz

Opinie o Kal-Pab Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

maxs

w moim zdaniem pewnie jest trochę zastrzeżeń ale nie można mówić że tylko nie dobrze .ja tam pracowałem prawie 4 lata i byłem zadowolony bo wypłata była na czas . chętnie bym tam wrócił bo na rynku nie jest wesoło z pracą .

ghuiu

złodziejska firma, wyzyskiwacze,

Zostaw opinię o Kal-Pab Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kal-Pab Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Przedsiębiorstwo Wielobranżowe