Dag-Bud Usługi Budowlane Grzegorz Kędzia

Kalisz

Opinie o Dag-Bud Usługi Budowlane Grzegorz Kędzia

albert

pracuję w tej firmie kilka lat i jestem zadowolony z atmosfery, wyplata regularnie co miesiąc. Włascicel jest wymagający pod względem jakości robót i bardzo uczulony na trzeźwość w pracy, a z tym u ludzi różnie bywa.

kojocik

oszust facet powinien sie leczyc psychicznie. na 11 godz pracy 20 minut przerwy... unikac u niego pracy

:))

pracodawca do niczego lewe umowy o prace nie kompletne wyplacanie obcinanie wyplaty co do wykonania robot budowlanych z wlasnego doswiadczenia przy pracach tych duzo niedociagniec

Zostaw opinię o Dag-Bud Usługi Budowlane Grzegorz Kędzia - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dag-Bud Usługi Budowlane Grzegorz Kędzia