Firma Usługowo-Handlowa Topamo Kolasiński Tomasz

Kalisz

Firma Usługowo-Handlowa Topamo Kolasiński Tomasz

Opinie o Firma Usługowo-Handlowa Topamo Kolasiński Tomasz

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Topamo Tomasz Kolasiński?

Jerry

Pracuję się bardzo dobrze w tej firmie. Nie zdarzyło się nigdy żeby ktoś odszedł z tej firmy nie wypłacony.Ludzie którzy piszą źle o tej firmie to nieroby, którzy uważają że w pracy wystarczy tylko być nic nie robić i brać wypłaty. Sprzęt jest od razu wymieniany gdy tylko się zepsuje, a do pracy jeździ się Mercedes-Benz.

Olo
@Jerry 27.10.2016 20:07

Sama prawda.

Typ

Oszust klamca nieslowny czlowiek nikomu niepolecam robic z tym gosciem interesow bo jest nie wyplacalny i nie zetelny zachowuje sie jak dziecko w przedzszkolu

ja
@Typ 09.01.2016 03:13

złodziej oszust nie polecam

ABWW

Kolejny z super trójki super szefów współpracuje z WALDMAT i CIMPLEX dziadostwo na skale światową marne narzędzia których prawie nie ma, rozlyrane auta wszędzie oszczędności i potrafisz się dowiedzieć ostatniego dnia miesiąca o 16 że jutro nie przychodź bo nie ma pracy dla ciebie !!

ja
@ABWW 31.01.2012 20:28

złodziej

Zostaw opinię o Firma Usługowo-Handlowa Topamo Kolasiński Tomasz - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowo-Handlowa Topamo Kolasiński Tomasz