Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak w Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dociekliwy Nowy wpis

Nie polecam, firma niegodna zaufania. Generalnie (usunięte przez administratora) na porządku dziennym..

Poszkodowany

Firma Antczak kreuje się na ogólnopolską firmę z rodzinnymi tradycjami , prezes osobowość roku i inne bzdury, płacą za artykuły aby tuszować swój prawdziwy wizerunek. Prawda jest taka, że firma opiera swoją działalność na oszukiwaniu, zastraszaniu i wykorzystywaniu ludzi. Zdecydowanie nie polecam!!!

Marika
@Poszkodowany

W jaki sposób firma (usunięte przez administratora) Wspominano wcześniej o niepłaceniu wynagrodzeń, czy to o to chodzi? A może o coś innego? W jaki sposób ludzie są wykorzystywani? Kto kogo zastrasza? Są to tak poważne oskarżenia, o których piszesz, że koniecznie potrzebują szczegółowego wyjaśnienia... Bo napisać to każdy może. Dobrze, że tutaj weszłam, bo miałam składać CV od razu.

Poszkodowany
@Marika

To, że wynagrodzenia nie są płacone to jedno bo prezes musi mieć przecież na paliwo do swojego samolotu a swoich pracowników i kontrahentów ma za nic, żywi się cudzymi pieniędzmi. Na budowach podrabiane są dokumenty, na inwestycjach notorycznie brakuje kasy, jak kontrahenci wyrzucają ich z budowy bo nie płacą podwykonawcom to zaraz jest artykuł, że to oni wypowiedzieli umowe i to nie ich wina tylko inwestora. W różnych sądach i prokuraturach prowadzone są poważne sprawy. Na inwestycjach w Polsce dochodziło do takich sytuacji, że w końcu zawiązało się stowarzyszenie STOP ANTCZAK. Chyba tyle wystarczy ?

@Poszkodowany

Ale jak nie są płacone, w ogóle czy masz na myśli jakieś większe opóźnienia? Jeśli opóźnienia, to jak duże, tak mniej więcej? Przecież jeśli faktycznie by nie płacili, to nikt by chyba u nich nie pracował?

@Poszkodowany

Skoro są jakieś sprawy prowadzone, to czy wiadomo coś może, czy zaległe pensje zostaną wypłacone? Jest na to szansa? W ogóle czy jest też jakaś szansa na to że wszystko się unormuje w firmie, czy raczej nie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k.?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ooo

Cześć, znalazłem u nich na stronie ofertę na Kierownika Budowy w Krakowie, zastanawiam się nad aplikacją, ale nie wiem, bo pisaliście, że nie płaci podwykonawcą, to czy w takim razie ta oferta jest aktualna na stronie? Rok temu, ktoś też pisał, że praca zazwyczaj po więcej niż osiem godzin, skąd te nadgodziny? Braki w kadrze? No i fajnie gdyby ktoś napisał, jeżeli ktoś się orientuje ile dostaje się na stanowisku kierownika wynagrodzenia.

Wierzyciel

Bankrut Chodzą po rynku pogłoski o upadłości FB Antczak, zalega podwykonawcom po kilka miesięcy

Zofia

hej, myślę czy aplikować do nich na stanowisko Inżyniera w specjalności sanitarnej, czy ktoś pracował na tym stanowisku i mógłby się wypowiedzieć? Wymagają dyspozycyjności, w tym ewentualnych robót w delegacji, czy te delegacje odbywają się często i w jakie obszary Polski byłabym wysyłana? Czy za delegację przysługuje też większa stawka?

Stowarzyszenie Stop Antczak

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że zostało utworzone Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych Przez Firmy z Grupy „ANTCZAK”. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy zostali poszkodowani ze strony firm/y z grupy „ANTCZAK”. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: www.stowarzyszeniestopantczak.pl. Z(usunięte przez administratora)

Teresa

Ze strony firmy wynika, że ma własnych pracowników. Teraz np. jest ogłoszenie o pracę jako pomocnik budowlany. Jakie zarobki i czy pracownicy niepodwykonawczy też mają takie problemy, jak tutaj podwykonawcy piszą?

podwykonawca

Przestrzegam podwykonawców. Płatności z opóźnieniem. "Kierownicy" traktują Podwykonawców z góry i obcinają co się da. Tragedia!!!

Danwall Sp. z o.o.

Chcesz wykonywać usługi dla FB Antczak Marek Sp. z o.o. - NIP: 6181012144 ? Kliknij linki i mocno się zastanów : https://gielda-dlugow.net/wierzytelnosci/pokaz/162849 https://gielda-dlugow.net/wierzytelnosci/pokaz/151304

podwykon
@Danwall Sp. z o.o.

Witam, Antczak nie płaci podwykonawcą na czas, opóźnienia rzedu 30 dni po terminie to norma. Budują za pieniądze podwykonawców. Umowy tak skonstruowane żeby na koniec nie wypłacić wszystkiego....... Wstyd

Antonina
@Danwall Sp. z o.o.

Dzień dobry, zwracam się z uprzejmą prośbą o namiar do Państwa firmy (numer telefonu lub adres e-mailowy). Mam kilka dodatkowych pytań. Dziękuję i pozdrawiam

Romek

Chodzę jak kaczka biodra mi wysiadaj złego słowa nie powiem.Polecam

podwykonawcy BW

Witam, Chciałem przestrzec podwykonawców pracujących dla w/w firmy. Płatności , odbiory przeciągane w nieskończoność , brak osób decyzyjnych. Budowanie za pieniądze i zasoby ludzkie podwykonawców. Umowy tak skonstruowane aby wykorzystać potencjalnych podwykonawców. Wieczne proszenie się o pieniądze , z tego co zauważyłem również z klientami mają problemy .... "Janusze developerki" - niestety tacy jeszcze są. ZDECYDOWANIE ODRADZAM współprace z firmą "Antczak"

Witam, pracowałem w oddziale poludnie zajmującym się budowa hali magazynowych i chętnie podzielę się opinia. - praca po 10-12 ( oczywiście na umowie 8h, ustnie ustalone max 10h, a wszystko co ponad robi sie harytatywnie nawet, dziękuję ciężko jest usłyszeć od przełożonych) - 0 sił własnych na budowie przez co o wszystko trzeba się prosić, wręcz błagać podwykonawców ( przewiezienie kontenera, rozładowanie samochodu itd) kadra inżynierską, po godzinach poprawia rzeczy niedokończone przez podwykonawców ( wycina pręty zbrojeniowe, poszerza i pogłębia wykopy ręcznie łopatami itd) - dyrektor oddziału poludnie potrafi tylko demotywowac obiecywać gruszki na wierzbie i wywierać presję na podwładnych, zero pochwały za dobrze wykonana pracę. A dokumentację podwykonawczą sugeruje aby tworzyć i kompletować po nocy w domu w ramach nudów bo na budowie nie ma na to czasu - ciężko dostać auto służbowe - wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy i zaangażowania nieraz po 280h miesięcznie na budowie, nie licząc pracy branej do domu - kadra zarządzają wrogo nastawiona do siebie, zero pomocy współpracy każdy spycha robotę na kogo innego twierdząc że to nie w jego zakresie Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie.

Iza
@Adam

Napisałeś, że godziny ponad 10 to są charytatywne. Czyli że nie ma tutaj kasy za nadgodziny ani dni wolnych do odbioru?

@Iza

Dokładnie. Nie ma ani kasy za nadgodziny ani dni wolnych do odbioru. Piszę o kadrze inżynierskiej.

Iza
@Adam

to słabo. A jeszcze pytanko jedno do Ciebie. Czy za to tworzenie dokumentacji podwykonawczej w domu dostaje się jakąś premie później, dodatkową kasę czy też nic?

Karol

Nie polecam, bardzo niskie pensje, wysokie wymagania i mało profesjonalna kadra. Bardzo amatorskie podejście do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k. - Kalisz

• Jak się pracuje w Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Antczak Developer Sp. z o.o. sp.k.