Opinie o Firma obuwnicza Metroo w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma obuwnicza Metroo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma obuwnicza Metroo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma obuwnicza Metroo w Kraków

goska

Cześć!!!! Dziewczyny ja pracowałam 6 lat u pracodawcy który nawet życzeń nie złożył na święta a co dopiero dostać kase marzenie. pracowałam od poniedziałku do soboty i też za najniższą. Także cieszcie się że macie taką pracę, chcialabym mieć taką!!!!!!!!!

pracuje się wspaniale, oczywiście że polecamy.. :D

nick

moze jakies szczegóły jak sie pracuje i czy polecacie?

,,,

Romek Marcin czy Grzegorz?? trzeba by się było zastanowić..

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma obuwnicza Metroo? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
;)

Nie ma lepszego od p. Romka I - osoba pozbawiona obłudy i kłamstwa, które to króluje w chińsko-polskiej firmie. Życzę mu wszystkiego najlepszego, sukcesów w nowej pracy.

!!

Romek był najlepszy !!!

:))

co ja tu widzę nowy dostawca Grzegorz?? to już wasz trzeci, może wypowiecie się który najlepiej pracuje??

widze ze sa tu same pozytywne wypowiedzi he he

Krzysiek pracuje. Likwidowana jest teraz Pszczyna i Skawina z tego co się orientuje.

Pan ja:)

A co z Myślenicami??????? Wie ktoś może coś na ten temat?? bo z tego co się mi o uszy obiło to są likwidowane:D który to już raz

??

A co się stało z Krzyśkiem-Mixerem?

??

.... też tam pracowałaś??

...

czyli jednym slowem nadal bez zmian co za firma tylko kabinacje robia jak wykorzystac pracownika i mu nie zaplacic za nadgodziny dodatkowo nie placa ale jak ktos chce dzien wolnego to sie musi prosic i to jeszcze z laska go dostanie pomimo tego ze urlop mu sie nalzy po prostu cala filorofia tej firmy jest smieszna ... Oni w ogole sa smieszni skoro mysla ze predzej czy pozniej ludzie sie nie zbuntuja

praca chyba cały czas taka sama, tzn kłamanie w grafikach wpisywanie tak żeby pasowało o wszystko trzeba się prosić.. prowadzenie całego sklepu za nędzne grosze pracuje się całe weekendy za jednakową stawkę bez nadgodzin..jedynie ostatnią zmianą jest nasz nowy kolejny dostawca Grzegorz.. i 1,5 % ale pod jakimi warunkami haaaaa jeśli tylko nadarzy się okazja zmiany pracy to bez zastanowienia.

ccff

pewnie juz nie pracuje bo w tej niby firmie caly czas kogos zwalniaja i zatrudniaja taka rotacja ludzmi zeby nikt zbyt wiele nie wiedzial... Moze wypowie sie ktos z obecnych pracownikow jak praca przebiega czy cos jest lepiej...

...

i jak kika?? pracujesz dalej?? mówiłaś że jesteś nowa.

konkretne komentarze :) prosimy jeszcze o coś więcej??

ccc

pewnie na swieta znowu dostaly wszystkie sklepy po 300 i niech sie ciesza ze reszte roku pracuja za darmo he he sadze ze w tej firmie przydala by sie wnikliwa kontrola urzedu skarbowego jak i IP no ale jak narazie wszyscy sobie pozwalaja na pomiatanie i nikt nic z tym nie ma zamiaru zrobic. Ciekawe czy nadal macie za male utargi ? W zyczeniach swiatecznych zycze im aby ta cala firma upalda i skonczyl sie teror [usunięte przez moderatora].. Napiszcie jakies ciekawostki jak wam sie pracuje ?

....

mały chińczyk w chińskich butach a jakby mogło być inaczej :)) haaa

nick

racja

Zostaw merytoryczną opinię o Firma obuwnicza Metroo - Kraków

Firma obuwnicza Metroo
1.8/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Osiedle Zaułek Jugowicki 5
    31-443 Kraków