Opinie o Firma obuwnicza Metroo w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma obuwnicza Metroo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma obuwnicza Metroo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma obuwnicza Metroo w Kraków

...

czy nie może być miło hee... to niech wreszcie zaczną doceniać człowieka.

Dziewczyny! Przestańcie wkońcu pisać,bo przez wasze narzekania jest coraz gorzej!!! Jak jest wam tak źle to się po prostu zwolnijcie bo niektórzy niewinni na tym tylko cierpią!!! Cały czas tylko najeżdżacie na kogoś! Popatrzcie na siebie. Czy nie może być miło w tej firmie?! Wcale się nie dziwię że szef się [usunięte przez moderatora]!!! Nie pasuje to drzwi otwarte,nikt was nie zmusza do pracy tutaj. Wszystko robicie żeby było tu coraz gorzej!!!

powodzenia na bezrobociu, ale zasiłek będzie bo ta firma przecież taka wspaniała .. konkretne umowy socjal premie życzenia.. pełen szacunek do pracownika haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haaaaa

dddd

ha ha ha dobre tyle krwi wszystkim zatruła az ja wkoncu [usunięte przez moderatora] szkoda ze szef tak pozno zauważył "potemcjał" jaki się krył w Pani [usunięte przez moderatora]

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma obuwnicza Metroo? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
...

do wcześniejszego komentarza co robiła pani [usunięte przez moderatora] właśnie jeszcze remamenty zapomniałam przepraszam bardzo.. bo to było AŻ dwa razy do roku :D:D

nicka

widze ze same nowosci tutaj,musze przyznac ze doznalam wielkiego szoku czytajac iz pani edzia juz nie pracuje :O jak to jest mozliwe? i szukam przyczyny takiego stanu rzeczy... bo to ze edyta nic nie robila i za to brala kase to wszyscy od dawna wiedzieli.a szefa tak nagle teraz oswiecilo? dziwne... moze mial jakis bardziej konkretny powod? a moze to nasza szanowna [usunięte przez moderatora] znalazla sobie lepsze zajecie? w co bardzo watpie,bo nigdzie nikt nie daje pracowikowi wyplaty za nic jak to mialo miejsce w tej sytuacji.czy ktos zna jakies szczegóły z tego faktu?

Loca

Cóż może i luz do momentu kiedy "kolejna" prawa ręka szefa [usunięte przez moderatora] nie obrośnie do końca w piórka. Ja tam ciągle ubolewam nad brakiem [usunięte przez moderatora] :) Co do szefa fakt 2 lata pracy a widziałam go tylko raz dosłownie chwile przemowa ćwiczona całą droge do nas hehe. Co do [usunięte przez moderatora] jedno na koniec jej się udało świetnie namącić w remanentach za to 6 a [usunięte przez moderatora] do teraz nie umi się ogarnąć bo to fakt sam rozliczenia miesiąca zrobić nie potrafi!!!

Luz

Pogratulować. Nareszcie bez gestapo z jej wiadomymi tylko zasadami. Może będziecie miały więcej luzu, trochę mniej stresu, bo przecież wielki bos i tak nie jeździ (dalej boi się niewygodnych tematów).

....

dajcie spokój teraz jest dobrze ,przecież Oni wszyscy są siebie warci Szef którego nigdy nie ma i nic go nie interesuje poza obrotami , [usunięte przez moderatora] wiecznie szukająca dziury w całym i [usunięte przez moderatora] dla którego istotne są tylko dobrze przygotowane papiery na koniec miesiąca a co się ,, tam,, wpisze to już całkiem inna sprawa. dobrze że nie ma [usunięte przez moderatora] przynajmniej nie trzeba ciągle inaczej układać ,przekładać ,poprawiać ,równać i wiecznie wycierać kurzu bo przecież wszędzie zajrzy i z wszystkiego trzeba było się tłumaczyć a po co , a na co - [usunięte przez moderatora]. z [usunięte przez moderatora] przecież jest ok wpada wypada wszystko co mu się powie to łyka ,umie mniej niż my zna się na niczym i nie widać aby się to miało zmienić więc bądżmy dla niego miłe i się nie doczepi bo nie wie nawet do czego hi hi hi ale najlepsze jak pokazuje że jest wielkim kolegą Szefa i on tu rządzi i może wszystko . Cieszmy się bo teraz jest super oby tylko za jakiś czas nie pojawiła się jakaś nowa [usunięte przez moderatora] bo znowu zacznie się [usunięte przez moderatora]

...

dobrze że tak się stało [usunięte przez moderatora] nigdy nie była potrzebna, wszystkie sprawy papierkowe załatwiał dostawca, miesiąc rozlicza towar przywozi i również wprowadza do komputera, reklamacje załatwiamy również poza jej plecami itddd a sklep układamy zawsze same, dbamy o czystość i prowadzimy.. Więc chyba nie warto płacić za przejażdżkę po sklepach i za zrobienie przecen w komputerze dwa razy do roku haa obowiązki Pani [usunięte przez moderatora] :)) bo podobno na firmie też nie przebywa.

...

jakieś nowości się pojawiły a może ktoś powie jakieś szczegóły dlaczego taka decyzja ??

Loca

Hehe nudno... od 01.02.2013 wszyscy pracownicy otrzymali przykre sms (jak to zawsze bywa w istotnych sprawach) iż [usunięte przez moderatora] już nie jest pracownikiem cudownego metroo!!! Och tragedia straszna szef się obudził hehe ale nie do końca awansował dostawca który nie ma pojęcia co po co i dlaczego!! Cóż [usunięte przez moderatora]ma się teraz za bardzo ważnego więc coś w tym jest zmiana [usunięte przez moderatora] na faceta... Oj... Co do wcześniejszych wypowiedzi życzenia świąteczne i 100zł na sylwestra na szampana... haha chyba na wino mulsujące [usunięte przez moderatora] pewnie wie ile szampan kosztuje! Żenada!!! Chcecie więcej nowinek piszcie!!! Ps. U Was też zawsze były małe utargi?? Nawet jak było 100000 zł na miesiąc?? [usunięte przez moderatora] zatrudnianie ludzi na czarno 0 praw same obowiązki!!!

ss

e nudno tu cos

ciekawe tylko kto był tym wilkiem...w tym przypadku?

ja nie dostałam odpowiedzi..

ccc

ja wlasnie sie kontaktowalam i wiem prawdopodobnie o co chodzi no coz niesli wilka razy kilka az poniesli i wilka

asia

z tego co ja rozumiem to G[usunięte przez moderatora] nie jest pracownikiem naszej firmy,ale bardzo by chciala.bo mamy przywileje jak nikt inny,czyli życzenia na święta i "premia" :P ktos wie o co chodzi z tym mailem powyżej?

to widze ze jak na 6 lat pracy to ladnie Ci podziekowali ze nawet zyczen nie dotala i jeszcze na dodatek za mala kae muiala pracowac widac ze nie wzytkie klepy traktuja rowno maja jednym slowem gdzies pracownika ... to jest straszne mam nadzieje ze kto im sie dobierze do [usunięte przez moderatora]

...

Gosia tutaj nawet pracodawcy się nie widzi (powinien być to plus) tylko że cokolwiek chce się załatwić to są tylko marzenia, niby mamy to robić przez menadżerkę a wszystko trzeba robić samemu, porozmawiać nie ma z kim bo menadżerka nic się nie orientuje musiała by zapytać, czy szef się zgodzi, i na tym się kończy każda rozmowa. Co do życzeń to sms się pojawi premia świąteczna, tak obfita że nie wiadomo na co ją przeznaczyć raczej dołożyć na paliwo na dojazd do pracy 6 dni w tygodniu bo wszystkie soboty robocze..

anka

Witam, szukam kogokolwiek, kto pracował/pracuje w tej firmie. Pilne! Proszę o kontak na maila studio_abra@vp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Firma obuwnicza Metroo - Kraków

Firma obuwnicza Metroo
1.8/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Osiedle Zaułek Jugowicki 5
    31-443 Kraków