Firma obuwnicza Metroo

Kraków

Opinie o Firma obuwnicza Metroo

Marta
użytkownik zarejestrowany

@makaol, najlepszym rozwiązaniem, będzie jak wyślesz do Metroo, swoje CV lub też osobiście zgłosisz się do biura. Na miejscu na pewno otrzymasz odpowiedź. Może uda się by wypowiedzieli się obecni pracownicy firmy, jak obecnie wygląda praca w Metroo?

makaol
użytkownik zarejestrowany

Pewnie rekrutacja na produkcji jest całkiem rozsądna, ale czyy wypłata jest terminowa? Chciałbym znaleźć zatrudnienie, bo można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, a premie są oczywiste dla pracowników.

zw

..............................pamiętacie naszą ,,kierowniczkę ,, :))))) widziałam ją ostatnio - dobrze jej na tym bezrobociu

...

hmm ktos sie tam podpisał nick kwant a z tego co mi wiadomo zawsze to było hasło do komputerów :D:D

cdcc

wszystko to sciema zeby przyciagnac pracownika a jak juz sie zatrudnisz w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nedza i rozpacz

jaco
użytkownik zarejestrowany

no właśnie,przychylam się do pytań kolegi, bo tak samo bardzo mnie to interesuje? więc może ktoś mógłby jaśniej? mam nadzieję, że choć trochę współodczuwacie i bierzecie pod uwagę,że na pewno jak wy byście szukali pracy to chcielibyście wiedzieć coś konkretnego o swoim pracodawcy od ludzi już pracujących.

@jaco 30.01.2015, 23:18

Ja pracuje w metroo od niedawna, z tego co wiem to zadnej pani edzi nie ma, wszystkim zajmujes sie Grzesiek, bardzo zapracowany ale sympatyczny i pomocny. Jesli chodzi o umowy to patrzac na inne sklepy to mamy umowe o prace na caly etat, no wiadome minimalna krajowa i procent od sprzedażny. Wiadomo o czystosc i porzadek na polkach trzeba dbac ale gdzie jest lepiej, pieniadze zawsze do 10 dostajemy, a co do zyczen na swieta to tez były:)

fff

taka spoko ze ho ho .. współczuje mu

kwant

Co dobrego w kołchozie?

dddd

co słychac nowego ?

:D

prosimy o napisanie komentarza bez wulgarnych słów by administrator nie usunął, bo jesteśmy ciekawi o co chodziło..i chcemy wypowiedzieć się na ten temat.

;)

Ciekawe coż takiego było w komentarzu, że admin "skorygował" wypowiedź?

,,,,,,,,,,,,,,,,

czy was też [usunięte przez moderatora]!!!! jakim [usunięte przez moderatora] jest lizy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chodzącą nieomylną doskonałością ?? porażka po prostu porażka !!!

smutno

za wiele wypowiedzi to nie ma. "starych" pracowników już pewnie nie ma a "młodzież" nie jest zorientowana, że jest to forum. Ale widzę, że nic się nie pozmieniało. Zyczę wytrwałości.

eeee

jest super?? premia co miesiąć haaa chyba wynagrodzenie za prace w soboty i weekendy.. A jeśli obrotu nie bedzie, premi nie ma,, czyli soboty pracujesz za darmo. długo tak miło nie będziesz chodzić..

smerfetka

czesc nie wiem dlaczego tak wszyscy narzekacie ja nie dlugo pracuje i bardzo milo ide do pracy bardzo fajnie mi sie pracuje i super [usunięte przez moderatora] jest super i z szefem tez da sie pogadac jest wyluzowanym czlowiekiem w innych firmach nie ma nawet zlotowki premi a tutaj co miesiac cos od firmy jest wiec dajcie juz spokuj

????

u nas nie było ..może jeszcze . co sprawdzają i kogo nosi

ooooo!!!!

HEJ HEJ - A JAK PO WIZYTACJI ? U WAS TEŻ WSZYSTKO BARDZO DOBRZE ??

ups. !?

.....a co wykopali Cię ??? że nie wiesz jak jest ???? to żałuj że już nie pracujesz - jest [usunięte przez moderatora] fajnie !!! nie ma porównania z tym co teraz się robi a co dawniej albo inaczej czego teraz nie trzeba ROBIĆ .!!! Szkoda tylko ze nasz sklep wygląda teraz coraz gorzej i niestety wszyscy to zauważają , ale towaru NIE MA !!! pustki na sklepie jak nigdy , więc jak robić dzienne limity czy miesięczny wzrost ...

??

jakie nowości?? może ktoś napisze.. jak się pracuje bez [usunięte przez moderatora] jest ktoś nowy na jej miejsce?? itdd

...

czy nie może być miło hee... to niech wreszcie zaczną doceniać człowieka.

Dziewczyny! Przestańcie wkońcu pisać,bo przez wasze narzekania jest coraz gorzej!!! Jak jest wam tak źle to się po prostu zwolnijcie bo niektórzy niewinni na tym tylko cierpią!!! Cały czas tylko najeżdżacie na kogoś! Popatrzcie na siebie. Czy nie może być miło w tej firmie?! Wcale się nie dziwię że szef się [usunięte przez moderatora]!!! Nie pasuje to drzwi otwarte,nikt was nie zmusza do pracy tutaj. Wszystko robicie żeby było tu coraz gorzej!!!

powodzenia na bezrobociu, ale zasiłek będzie bo ta firma przecież taka wspaniała .. konkretne umowy socjal premie życzenia.. pełen szacunek do pracownika haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haaaaa

dddd

ha ha ha dobre tyle krwi wszystkim zatruła az ja wkoncu [usunięte przez moderatora] szkoda ze szef tak pozno zauważył "potemcjał" jaki się krył w Pani [usunięte przez moderatora]

...

do wcześniejszego komentarza co robiła pani [usunięte przez moderatora] właśnie jeszcze remamenty zapomniałam przepraszam bardzo.. bo to było AŻ dwa razy do roku :D:D

nicka

widze ze same nowosci tutaj,musze przyznac ze doznalam wielkiego szoku czytajac iz pani edzia juz nie pracuje :O jak to jest mozliwe? i szukam przyczyny takiego stanu rzeczy... bo to ze edyta nic nie robila i za to brala kase to wszyscy od dawna wiedzieli.a szefa tak nagle teraz oswiecilo? dziwne... moze mial jakis bardziej konkretny powod? a moze to nasza szanowna [usunięte przez moderatora] znalazla sobie lepsze zajecie? w co bardzo watpie,bo nigdzie nikt nie daje pracowikowi wyplaty za nic jak to mialo miejsce w tej sytuacji.czy ktos zna jakies szczegóły z tego faktu?

Loca

Cóż może i luz do momentu kiedy "kolejna" prawa ręka szefa [usunięte przez moderatora] nie obrośnie do końca w piórka. Ja tam ciągle ubolewam nad brakiem [usunięte przez moderatora] :) Co do szefa fakt 2 lata pracy a widziałam go tylko raz dosłownie chwile przemowa ćwiczona całą droge do nas hehe. Co do [usunięte przez moderatora] jedno na koniec jej się udało świetnie namącić w remanentach za to 6 a [usunięte przez moderatora] do teraz nie umi się ogarnąć bo to fakt sam rozliczenia miesiąca zrobić nie potrafi!!!

Luz

Pogratulować. Nareszcie bez gestapo z jej wiadomymi tylko zasadami. Może będziecie miały więcej luzu, trochę mniej stresu, bo przecież wielki bos i tak nie jeździ (dalej boi się niewygodnych tematów).

....

dajcie spokój teraz jest dobrze ,przecież Oni wszyscy są siebie warci Szef którego nigdy nie ma i nic go nie interesuje poza obrotami , [usunięte przez moderatora] wiecznie szukająca dziury w całym i [usunięte przez moderatora] dla którego istotne są tylko dobrze przygotowane papiery na koniec miesiąca a co się ,, tam,, wpisze to już całkiem inna sprawa. dobrze że nie ma [usunięte przez moderatora] przynajmniej nie trzeba ciągle inaczej układać ,przekładać ,poprawiać ,równać i wiecznie wycierać kurzu bo przecież wszędzie zajrzy i z wszystkiego trzeba było się tłumaczyć a po co , a na co - [usunięte przez moderatora]. z [usunięte przez moderatora] przecież jest ok wpada wypada wszystko co mu się powie to łyka ,umie mniej niż my zna się na niczym i nie widać aby się to miało zmienić więc bądżmy dla niego miłe i się nie doczepi bo nie wie nawet do czego hi hi hi ale najlepsze jak pokazuje że jest wielkim kolegą Szefa i on tu rządzi i może wszystko . Cieszmy się bo teraz jest super oby tylko za jakiś czas nie pojawiła się jakaś nowa [usunięte przez moderatora] bo znowu zacznie się [usunięte przez moderatora]

...

dobrze że tak się stało [usunięte przez moderatora] nigdy nie była potrzebna, wszystkie sprawy papierkowe załatwiał dostawca, miesiąc rozlicza towar przywozi i również wprowadza do komputera, reklamacje załatwiamy również poza jej plecami itddd a sklep układamy zawsze same, dbamy o czystość i prowadzimy.. Więc chyba nie warto płacić za przejażdżkę po sklepach i za zrobienie przecen w komputerze dwa razy do roku haa obowiązki Pani [usunięte przez moderatora] :)) bo podobno na firmie też nie przebywa.

...

jakieś nowości się pojawiły a może ktoś powie jakieś szczegóły dlaczego taka decyzja ??

Loca

Hehe nudno... od 01.02.2013 wszyscy pracownicy otrzymali przykre sms (jak to zawsze bywa w istotnych sprawach) iż [usunięte przez moderatora] już nie jest pracownikiem cudownego metroo!!! Och tragedia straszna szef się obudził hehe ale nie do końca awansował dostawca który nie ma pojęcia co po co i dlaczego!! Cóż [usunięte przez moderatora]ma się teraz za bardzo ważnego więc coś w tym jest zmiana [usunięte przez moderatora] na faceta... Oj... Co do wcześniejszych wypowiedzi życzenia świąteczne i 100zł na sylwestra na szampana... haha chyba na wino mulsujące [usunięte przez moderatora] pewnie wie ile szampan kosztuje! Żenada!!! Chcecie więcej nowinek piszcie!!! Ps. U Was też zawsze były małe utargi?? Nawet jak było 100000 zł na miesiąc?? [usunięte przez moderatora] zatrudnianie ludzi na czarno 0 praw same obowiązki!!!

ss

e nudno tu cos

ciekawe tylko kto był tym wilkiem...w tym przypadku?

ja nie dostałam odpowiedzi..

ccc

ja wlasnie sie kontaktowalam i wiem prawdopodobnie o co chodzi no coz niesli wilka razy kilka az poniesli i wilka

asia

z tego co ja rozumiem to G[usunięte przez moderatora] nie jest pracownikiem naszej firmy,ale bardzo by chciala.bo mamy przywileje jak nikt inny,czyli życzenia na święta i "premia" :P ktos wie o co chodzi z tym mailem powyżej?

to widze ze jak na 6 lat pracy to ladnie Ci podziekowali ze nawet zyczen nie dotala i jeszcze na dodatek za mala kae muiala pracowac widac ze nie wzytkie klepy traktuja rowno maja jednym slowem gdzies pracownika ... to jest straszne mam nadzieje ze kto im sie dobierze do [usunięte przez moderatora]

...

Gosia tutaj nawet pracodawcy się nie widzi (powinien być to plus) tylko że cokolwiek chce się załatwić to są tylko marzenia, niby mamy to robić przez menadżerkę a wszystko trzeba robić samemu, porozmawiać nie ma z kim bo menadżerka nic się nie orientuje musiała by zapytać, czy szef się zgodzi, i na tym się kończy każda rozmowa. Co do życzeń to sms się pojawi premia świąteczna, tak obfita że nie wiadomo na co ją przeznaczyć raczej dołożyć na paliwo na dojazd do pracy 6 dni w tygodniu bo wszystkie soboty robocze..

anka

Witam, szukam kogokolwiek, kto pracował/pracuje w tej firmie. Pilne! Proszę o kontak na maila studio_abra@vp.pl

goska

Cześć!!!! Dziewczyny ja pracowałam 6 lat u pracodawcy który nawet życzeń nie złożył na święta a co dopiero dostać kase marzenie. pracowałam od poniedziałku do soboty i też za najniższą. Także cieszcie się że macie taką pracę, chcialabym mieć taką!!!!!!!!!

pracuje się wspaniale, oczywiście że polecamy.. :D

nick

moze jakies szczegóły jak sie pracuje i czy polecacie?

,,,

Romek Marcin czy Grzegorz?? trzeba by się było zastanowić..

;)

Nie ma lepszego od p. Romka I - osoba pozbawiona obłudy i kłamstwa, które to króluje w chińsko-polskiej firmie. Życzę mu wszystkiego najlepszego, sukcesów w nowej pracy.

!!

Romek był najlepszy !!!

:))

co ja tu widzę nowy dostawca Grzegorz?? to już wasz trzeci, może wypowiecie się który najlepiej pracuje??

widze ze sa tu same pozytywne wypowiedzi he he

Krzysiek pracuje. Likwidowana jest teraz Pszczyna i Skawina z tego co się orientuje.

Pan ja:)

A co z Myślenicami??????? Wie ktoś może coś na ten temat?? bo z tego co się mi o uszy obiło to są likwidowane:D który to już raz

??

A co się stało z Krzyśkiem-Mixerem?

Zostaw opinię o Firma obuwnicza Metroo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma obuwnicza Metroo