Opinie o drukarnia Amis w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy drukarnia Amis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w drukarnia Amis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o drukarnia Amis w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy drukarnia Amis organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w drukarnia Amis?

Examis Nowy wpis

Przecież firma nie istnieje od dobrych 5 lat.

nowy Nowy wpis

dobra drukarnia i dobre zarobki. tyle to pewnie i w warszawie nie płacą. jak ktoś chce to i 4 tysie zarobi na intro. ludzie spoko z małymi wyjątkami. muchy też są ok. do oczu i uszu nie lecą a właściciel to cudowny człowiek.

Dominika

Witajcie, Od pewnego czasu nie pojawił się żaden aktualny wpis, który potwierdziłby prawdziwość poprzednich. Niektórzy twierdzili ,że drukarnia upada. Z tego co widziałam na ich stronie internetowej to wszystko funkcjonuje. Czy ktoś wie jak obecnie przedstawia się sytuacja?

Dddd
@Dominika

Od roku firmy nie ma . Wpisz w google "upadłość amis" to nie boli ;-)

Firma drukarnia Amis poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bibi

Banda idiotów i nic więcej już w Świerku trzeba było wysadzić firmę w powietrze. Zatrudniali idiotów a nie fachowców bo porządny fachowiec to zna swoją cenę. Bardzo dobrze że padła ta firma ja się z tego cieszę.

Cygan

To firma Amis już się rozpadła ?;)

lojalny

Dla zainteresowanych: Amis is death. Jezeli jeszcze ktoś się tam pojawia to "kupa" bo może czegoś zapomniał. Nie ma nikogo, wszyscy czekają już tylko na to co im się należy a i tak nie wiadomo czy się doczekają. Wnioski w sądzie. Była super firma i znikła super firma, zostawiając na lodzie wszystkich swoich długoletnich i lojalnych pracowników, w ramach podziękowań za ich poświęcenia.

ktos kogo nigdy nie było

Trójca Wspaniałych żyjecie jeszcze!!?

julos

@Dziecko powiem CI, że też jestem zainteresowany zatrudnieniem. Przeglądałem ich stronę, ale tam też nic nie widzę. WIdać nie ma rotacji :)

Dziecko

Kiedy jakieś nowe oferty się pojawią, w miarę już?

Kuper

Ja jestem ciekawy jak w tym momencie jest w Amis, dawno już nic nie słyszałem dobrego i wydaje mi się, że generalnie warto byłoby porozmawiać o tej firmie

comp

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

ktoś

jeszcze chwila a będą potrzebować na każde stanowisko, no chyba że nie będą potrzebować już nikogo :(

Forever

Firma Amis to najporzadniejsza firma jaką znam ... Zeszyt jest tam pracować xD A najfajniej jest na Magazynie ;p z M.Z

miki

Szkoda, bo wielu najlepszych faktycznie już uciekło. Widać było że podjęte decyzje o odejściu bolały. Wielu, którzy chcieli utrzymać to w kupie i do końca mieli nadzieję że się uda. Rozpada się świetna ekipa, już nigdy nie będzie tak jak kiedyś. :(

Kapitan kox
@miki

hmm... Czyli operatorzy i Drukarze z Otwocka zrezygnowali ? Ci starzy pracownicy ze Świerku ?

miki
@Kapitan kox

Tych "starych" pracowników ze Świerku to chyba już na palcach jednej ręki można policzyć. A szkoda :-(

RIKI TIKI NARKOTYKI

Dlaczego poszukują Drukardzy i operatorów ? Produkcja tak poszła do przodu ? Czy najlepsi juz uciekli z tej Firmy ?

rajczi

no właśnie... ale konkretnie jak ile płacą? no mógłby to ktoś wydusić z siebie wreszcie . poszukujecie widzę do pracy teraz operatorów maszyn introligatorskich i bardzo jestem chętna na takie zatrudnienie ale muszę chociaż ciasne widełki finansowe znać marianna h, ..:) taka tu jedna była, ehhhhhh :)) Umowa na 1200 a wypłaty w dwóch ratach po 200 (te 200 przy dobrych wiatrach!)

Łysy

Kiedyś na pracowałem jako magazynier w Świerku , była już wtedy tragedia z płaca i wgl ... O przeniesieniu Amisu było bardzo głośno , nie powiem bo ciekawi mnie jak się firma rozwinęła w Jedlance ... Może ktoś życzliwy mi powie jak jest naprawdę ...

Haha

Pewien człowieku jesteś tego co mówisz? No chyba nie skoro ciebie nie nauczył bo tak piszesz to za ludzi z tego otoczenia nie mów. Pan szef St jeszcze nie wypuścił za kwiecień i ponoć się wszystkim w jednym terminie nie należy co odeszli 31maja toć to chore. Myślę że każdy by tak powiedział skoro 2 miesiące zapierdzielal w nad godzinach żeby towar wyjechał. Najlepsi pracownicy odeszli a oni ramionami poruszają... I wiele innych :/

riki
@Haha

Haha leszczysz strasznie. Piszę że tutejsi jeszcze możliwości budrysa nie poznali tak naprawdę ;-) - w porównaniu do tego co bylo w świerku. Płacą jak płacą a jak przestaną to ostatni odejdą i tyle. Co do introligatorni to trzeba przyznać - zgranie. Jak idą do domu zaraz po przyjściu to wszystkie! W Świerku tego brakowali, ehh.

riki

Jak ktoś się jeszcze Kubą nie zraził to ma na to jeszcze czas, chociaż i tak jest lepiej niż kiedyś w Świerku. Ale już zdarzają się odwoływania (przy niskich płacach miejscowych, ehh). Jak tam po dzisiejszych akcjach, będzie coś z tego Amisu :) :(

Zostaw merytoryczną opinię o drukarnia Amis - Warszawa

drukarnia Amis
2.4/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Derkaczy 1 A
    04-973 Warszawa