drukarnia Amis
2 53 67 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w drukarnia Amis?

nowy Nowy wpis

dobra drukarnia i dobre zarobki. tyle to pewnie i w warszawie nie płacą. jak ktoś chce to i 4 tysie zarobi na intro. ludzie spoko z małymi wyjątkami. muchy też są ok. do oczu i uszu nie lecą a właściciel to cudowny człowiek.

TakNie1

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w drukarnia Amis w kwestii wynagrodzeń?

Tak6Nie

Dominika

Witajcie, Od pewnego czasu nie pojawił się żaden aktualny wpis, który potwierdziłby prawdziwość poprzednich. Niektórzy twierdzili ,że drukarnia upada. Z tego co widziałam na ich stronie internetowej to wszystko funkcjonuje. Czy ktoś wie jak obecnie przedstawia się sytuacja?

Dddd Nowy wpis
@Dominika

Od roku firmy nie ma . Wpisz w google "upadłość amis" to nie boli ;-)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bibi

Banda idiotów i nic więcej już w Świerku trzeba było wysadzić firmę w powietrze. Zatrudniali idiotów a nie fachowców bo porządny fachowiec to zna swoją cenę. Bardzo dobrze że padła ta firma ja się z tego cieszę.

Cygan

To firma Amis już się rozpadła ?;)

lojalny

Dla zainteresowanych: Amis is death. Jezeli jeszcze ktoś się tam pojawia to "kupa" bo może czegoś zapomniał. Nie ma nikogo, wszyscy czekają już tylko na to co im się należy a i tak nie wiadomo czy się doczekają. Wnioski w sądzie. Była super firma i znikła super firma, zostawiając na lodzie wszystkich swoich długoletnich i lojalnych pracowników, w ramach podziękowań za ich poświęcenia.

TakNie

ktos kogo nigdy nie było

Trójca Wspaniałych żyjecie jeszcze!!?

julos

@Dziecko powiem CI, że też jestem zainteresowany zatrudnieniem. Przeglądałem ich stronę, ale tam też nic nie widzę. WIdać nie ma rotacji :)

Dziecko

Kiedy jakieś nowe oferty się pojawią, w miarę już?

Kuper

Ja jestem ciekawy jak w tym momencie jest w Amis, dawno już nic nie słyszałem dobrego i wydaje mi się, że generalnie warto byłoby porozmawiać o tej firmie

comp

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

ktoś

jeszcze chwila a będą potrzebować na każde stanowisko, no chyba że nie będą potrzebować już nikogo :(

Forever

Firma Amis to najporzadniejsza firma jaką znam ... Zeszyt jest tam pracować xD A najfajniej jest na Magazynie ;p z M.Z

miki

Szkoda, bo wielu najlepszych faktycznie już uciekło. Widać było że podjęte decyzje o odejściu bolały. Wielu, którzy chcieli utrzymać to w kupie i do końca mieli nadzieję że się uda. Rozpada się świetna ekipa, już nigdy nie będzie tak jak kiedyś. :(

Kapitan kox
@miki

hmm... Czyli operatorzy i Drukarze z Otwocka zrezygnowali ? Ci starzy pracownicy ze Świerku ?

miki
@Kapitan kox

Tych "starych" pracowników ze Świerku to chyba już na palcach jednej ręki można policzyć. A szkoda :-(

Tak6Nie

RIKI TIKI NARKOTYKI

Dlaczego poszukują Drukardzy i operatorów ? Produkcja tak poszła do przodu ? Czy najlepsi juz uciekli z tej Firmy ?

rajczi

no właśnie... ale konkretnie jak ile płacą? no mógłby to ktoś wydusić z siebie wreszcie . poszukujecie widzę do pracy teraz operatorów maszyn introligatorskich i bardzo jestem chętna na takie zatrudnienie ale muszę chociaż ciasne widełki finansowe znać marianna h, ..:) taka tu jedna była, ehhhhhh :)) Umowa na 1200 a wypłaty w dwóch ratach po 200 (te 200 przy dobrych wiatrach!)

Łysy

Kiedyś na pracowałem jako magazynier w Świerku , była już wtedy tragedia z płaca i wgl ... O przeniesieniu Amisu było bardzo głośno , nie powiem bo ciekawi mnie jak się firma rozwinęła w Jedlance ... Może ktoś życzliwy mi powie jak jest naprawdę ...

Tak4Nie

Haha

Pewien człowieku jesteś tego co mówisz? No chyba nie skoro ciebie nie nauczył bo tak piszesz to za ludzi z tego otoczenia nie mów. Pan szef St jeszcze nie wypuścił za kwiecień i ponoć się wszystkim w jednym terminie nie należy co odeszli 31maja toć to chore. Myślę że każdy by tak powiedział skoro 2 miesiące zapierdzielal w nad godzinach żeby towar wyjechał. Najlepsi pracownicy odeszli a oni ramionami poruszają... I wiele innych :/

Tak9Nie

riki
@Haha

Haha leszczysz strasznie. Piszę że tutejsi jeszcze możliwości budrysa nie poznali tak naprawdę ;-) - w porównaniu do tego co bylo w świerku. Płacą jak płacą a jak przestaną to ostatni odejdą i tyle. Co do introligatorni to trzeba przyznać - zgranie. Jak idą do domu zaraz po przyjściu to wszystkie! W Świerku tego brakowali, ehh.

riki

Jak ktoś się jeszcze Kubą nie zraził to ma na to jeszcze czas, chociaż i tak jest lepiej niż kiedyś w Świerku. Ale już zdarzają się odwoływania (przy niskich płacach miejscowych, ehh). Jak tam po dzisiejszych akcjach, będzie coś z tego Amisu :) :(

nick

Pa Kuba powinien rzadzić całym amisem w Jedlance, chociaż ludzi nauczyłby pracy porządnie.

Jak żyć!

Tak Kuba to terrorysta ? Bo nie rozumiem . Strach przed tym człowiekiem nie każdego pochłonął . Skoro już mówisz że siedzą i nic nie robią a kasę dostają . To powiedz co ty robisz i lidze też skomentuja.

pracownica

ludzie obudźcie się święta za pasem a wypłaty jak nie było tak niema pozwalajcie im dalej na takie zagrywki to będzie tak cały czas

Praca jak kazda inna

Ja na miejscu szefa to i 3.50 bym wam nie dała na godzinę trzeba sobie zasłużyć na podwyżkę wziąć się za pracę A nie się odbijać i nić nie robić tylko nazekac bo wam się należy za co , a kierownik kuba to na codzień powinien byc w tej firmie to dopiero by porządek zrobił z wami...

obserwator

Amis traktuje pracowników jak murzynów, nie płacąc regularnie pensji, jak rząd da 500 stówek na dziecko to zobaczy ile mu zostanie pracowników, każą pracować po 12 godzin za co, za 7 zł i zlecenia, niech sami pracuja za taką kasę.

coś tam słyszałem

Spójrzcie prawdzie w oczy-lepiej nie będzie i nie macie na co liczyć, bo nic się nie zmieni! Pomyślcie zanim się zatrudnicie i zaczniecie wypisywać żale na forach. To pracownicy, którzy zgodzili się na takie warunki pracy są odpowiedzialni za obecny stan rzeczy. Używając stwierdzenia "nie miałam/łem wyboru" jesteście głównym sprawcą złodziejskich praktyk pracodawców oraz w pełni godzicie się na to, co teraz otrzymujecie. Proste. Myślenie nie boli.

Tak4Nie

fap

ludzie którzy tu pracują nie mają szacunku sami do siebie

ciekawski

dlaczego tak zimno jest na chalach produkcyjnych? miało być tak wspaniale a tu na ogrzewanie brakuje kasy, takie warunki to 30 lat temu były drodzy państwo do pracy.

dobra rada

Oszalały, zapraszamy serdecznie, szanujemy pracowników a jakże ;) Załóż działalność gospodarczą a potem czekaj po 3 miesiące na pieniądze. Jeśli tylko Cię stać zapraszamy... hahaha

ktos

Musisz poprostu przyjechac najlepiej z CV i najlepiej porozmawiac z dyrektorem, bo skoro masz duze umiejetności to sa duze szanse

Zostaw opinię o drukarnia Amis - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie