P.W małgosia

Dąbrowa Górnicza

Opinie o P.W małgosia

hulk

@Gość pisał że atmosfera pracy jest fajna. Ciekawe czy po dóch latach coś się w tym tamacie zmieniło? Mam nadzieję, że nawet jeśli, to tylko na lepsze :) Atmosfera to według mnie najwazniejszy element pracy

Gość

(usunięte przez administratora). Atmosfera i sama praca jest miła i spokojna. Nie warto wierzyć w plotki.

Tomas

Dodam jeszcze że dziewczyny pracują we wszystkie ustawowo wolne święta.Aż się dziwię że nikt jeszcze nie wysłał zgłoszenia do PIPu.

Tomas

Z tego co wiem po rozmowach z pracownikami tego sklepu to praca tam to jedna wielka porażka.Dziewczyny mają wszędzie monitoring a Pani [usunięte przez moderatora] bardzo lubi sprawdzac ich prace,oraz podsłuchiwać rozmowy.Dodatkowo nie raz dało się ją zauważyć pod dużym wpływem alkoholu.Nie polecam

Zostaw opinię o P.W małgosia - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W małgosia