Małgosia Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Małgosia Sp. z o.o.

Minęło dobrych kilka lat (tuż po maturze) od czasu mojej współpracy z firmą, nie wiem zatem, ile się przez ten czas zmieniło. Wówczas były dobre i złe strony. Plusy- elastyczny grafik: studiowałeś dziennie, przychodziłeś w weekendy i na odwrót. Atmosfera w tamtym czasie między pracownikami była fenomenalna- większość to studenci. Na umowie-zlecenie praca w swieta wolne ustawowo podwójnie nagradzana- duży plus. Praca zmianowa; jeśli się już trochę popracowało, można było dogadać , którą się lubi bardziej i tak przychodzić. Minusy - potworny mobing, kobiety pracujåce na stałe lekko nie miały, studenci z kolei byli inaczej traktowani; w sumie gdy ktoś był inteligentny, szybko mógł się zorientować, jak pracować, by nie rzucać się w oczy, a przy tym nie podpaść i się wielce nie narobić. W sumie wspominam ten czas dobrze, praca nauczyła mnie obowiązkowosci i tego, że warto zrobić wszystko, by nie zakończyć kariery przy kasie:) Praca na chwilę, ale dla mnie z dużym walorem edukacyjnym:)

pracownik x

Jako były pracownik też nie polecam. Praca często po 7 dni z rzędu. Czasem brak wolnych weekendów przez cały miesiąc ,,(bo nie ma ludzi"). Potrącanie z pensji za wszystko co się da. W firmie nie ma czegoś takiego jak ,,straty". Towar spadnie, opakowanie pęknie- płacisz. Różnica kasowa 0.01 zł, drukowany dokument. Grosz zabierają z pensji. To samo z nieściągniętym nabiałem, o krótkim terminie spożycia. Produkt x kosztuje 5 zł, czyli po przecenie kosztowałby 2,5. Zabierają z pensji te pierwszą kwotę. Opakowań 10, czyli 50 zł potrącają. Pracujesz jako kasjer a musisz być też ochroniarzem. Ktoś coś ukradnie, potem pretensje do Ciebie, bo przecież są kamery, lustra. W święta sklepy otwarte. Na Głogowskiej nawet 24h. Pracownik nie ma życia. Atmosfera nie do wytrzymania. 15-minutowa przerwa to fikcja. Wyjście do toalety w czasie pracy trudne. Zakaz picia wody na sklepie. Praktycznie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Alania

A ja bardzo dobrze wspominam prace w Małgosi

NoName

Widzę, że prawie wszystkie opinie zostały usunięte :D Jeszcze jakiś czas temu można było ich poczytać dużo więcej - oczywiście tych negatywnych. Okropna atmosfera, szefostwo chamskie, a do tego brak jakiejkolwiek organizacji. Nie polecam ! i proszę nie wierzyć pięknym słowom rekruterki..

były pracownik

Nie życzę nikomu pracy tam, najniższa krajowa, zleceniowka, koszmarne nastawienie pracodawcy do pracownika, sklep otwarty w wigilie do 18.00 a w sylwestra do 22.00, bo przecież pracownik nie ma własnego życia. Na zmianie 2 osoby nawet wtedy gdy rucj jest ogromny, po to żeby zaoszczędzić na ilości pracowników, ale za to te dwie osoby nie mają czasu nawet na 15 min przerwe. Generalnie robota dla kogoś kto szuka pracy na chwile, albo nie ma wyboru, zerowa możliwość rozwoju, nie polecam.

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Małgosia Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Małgosia Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małgosia Sp. z o.o.