Opinie o Office people w Emden

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Office people. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Office people na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office people w Emden

tachos

Nie polecam Schwerin nie polecam, kwatery opisaywane wcześniej przez byłych też są, czytać komentarze

Rofry

Najgorsza firma na świecie zero kontaktu z nimi oszustwo na pieniądze i wogole katastrofa nawet w Pl nie ma takiego oszystwa.

Ganster
@Rofry

Tu się zgodzę tą opinią. (usunięte przez administratora) Dbają tylko o siebie. (usunięte przez administratora)

ax
@Rofry

Hehe jam glupia, a mądra po szkodzie Ja tak mam też, dwa euro na koncie przelane bo rezygnowalam, teraz robie więcej ponad magazynowe czynnosci, to co mam u innego są bardzo godni rzetelni szanują pomagają znaczy się prawdziwa opieka fach i przede wszystkim normalni jestem zadawolona i z wynagrodzenia, zero problemu, właściciel lokacji chce nawet owoce dać, chlorow obibokow bez wiedzy czy byle jaka aby zempolic takich nie mam tu nie doświadczam stresu presji gdzie polak polakowi funduje gratis w bonusie Wszystkiego dobrego

GreenTea

Wit. G. Na zamieszkaniu ludzie w porządku choć niektórzy zakreceni ale pracowici pomocni na temat jak się poprosi nie nachalni nie bredzący obrażajacy czy pijacy i nie oblezli mnie jak we..sz spoko mądrzy. Praca szybka czasami ciężka. Koordynacja i opieka z biura w porządku na samym początku.

Incognito

Nie polecam współpracy z ta firma. Od samego początku nas oszukiwali z pieniędzmi pierwsza wypłata za dwa tygodnie to było 200 euro, obiecali wysłać wyrównanie o które prosiliśmy się przez około pol roku tyle ile tam pracowaliśmy każda następna wypłata była zła i nic się nie zgadzało trzeba było się prosić o pieniądze . Na koniec mieli wypłacić wszystkie nadgodziny i w grudniu pracowaliśmy po 11 godzin cały czas nocki również w weekendy i dostaliśmy wypłatę 700 euro za 3 tygodnie plus nad godziny . Nie dostaliśmy jeszcze świadectwa pracy ani fiszki z ostatniej wypłaty. Nie da się do nich teraz dodzwonić aby to wyjaśnić jeśli ma ktoś jakiś kontak z ta firma to proszę o kontakt

@Incognito

A w którym Office pracowałeś? Ja pracowałem w Schwerin. Tam dopiero był cyrk na kółkach. Przez 3 miesiące pracowałem a przez następne 3 miesiące w domu siedziałem. W czerwcu jak byłem rozmawiać z koordynatorka to mi dała fiszki z wypłaty i byłem im winny prawie 100 EURO

ax
@Gangster

szukaj człowieku gdzie indziej, i jak się szanujesz itp itd

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Office people? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku MINI JOB 1/2 lub 3/4 Etatu- Etzin- 10,00 €?
logo firmy Kierowca kat. B
Emden
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
Emden
Fidenti Personal GmbH
Fredi

Jesteście pewni, że nie dzieje się w firmie dobrze? Łatwo jest oskarżyć a trudno naprawić.

Gangster

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) Tylko raz powiedziałem że normy nie wyrabiam to była koordynatorka zdziwiona. Od samego początku wiedziała wszystko że normy nie wyrabiam. Office People powinien kupić roboty do pracy a nie ludzi zatrudniać. Może całe kierownictwo office zacznie szanować swoich pracowników. Bo na razie sami się szanują

Gangster

Dwa razy wysłałem e-maile i żadnej odpowiedzi jeszcze nie dostałem. Dam wszystkim dobrą radę omijacie ta firmę z daleka. Dorobili się na ludziach. Teraz koordynatorka jeździ na wycieczki za kasę którą na ludziach się dorobila

Agnieszka

Szkoda słów. wypłaty nam nie pasowały a pracowałyśmy w 4 -ke . Takie same dni taka sama liczba godzin. A każda miała inną wypłatę różnica nawet o 50 euro. Moje sugestie dla Office people: uczciwość wobec pracowników

@Agnieszka

Ja też tam pracowalem. Przez 3 miesiące i nie polecam tej firmy. Koordynatorka która nic nie umnie załatwić. Myśli tylko o sobie a pracowników ma w (usunięte przez administratora) Jeżeli ją o coś prosiłem to mi pisała że muszę sobie sam wszystko załatwić. Ja żałuję że tam pracowałem. Jeżeli ktoś tam ma zamiar pracować to tej firmy nie polecam.(usunięte przez administratora)

Kicia

Wiecie co nie dogadacie się z nimi idźcie do kancelarii i wyślijcie im pismo przedsądowe niech wiedzą że nie mają do czynienia z debilami niech dostaną to czego chcieli!!!!!! Czym więcej tym lepiej!!!!

Ryś

Nie polecam pracy przez tą agencję. Cztery osoby które sumiennie pracowały zostały bez pieniędzy bo kartki z godzinami które osobiście miały być dostarczone zaginęły. Olewają pracownika i nie płacą. Moje sugestie dla Office people: Zacznijcie szanować pracowników bo dzięki nim macie wypłaty! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć płacić pracownikom i wyrozumiale podchodzić do spraw.

Max

Cyrk na kółkach jest nas piątka miesiąc czasu cZekamy na wynagrodzenie oczywiście z początku bym powiedział że to nasza wina poniewaz nie daliśmy podpisu kierownika na liście obecność ale od miesiąca ta sama gadka za parę dni państwo otrzymają przelew staramy się ale to z waszej winy Moim zdaniem to żaden kłopot zadzwonić czy dostać się do firmy po potwierdzenie że uczęszczaliśmy Masakra

Gmb

Ta firma zaplacila mi za miesiac pracy 1800zl. Zaluje, ze wyjechalam z Polski, stracilam tylko pieniadze tam, nawet nie mogę powiedziwc, ze mi się zwrocilo. Więcej zarabia się juz w Polsce. Niemcy oszukują jak mogą, nie wiem czy wyjadę ponownie, bo to juz nie pierwsze rozczarowanie. Nie polecam

Pola

Firma taka sobie bez przesady aby nie móc zrobić sobie wolnego od razu zagrażają że zablokują nas . I potrafią dzwonić 100 razy z innego nr telefonu terror .

@Pola

Chcesz dać do zrozumienia, że otrzymujesz telefony od Office people w momencie kiedy w danym dniu zakończyłaś już obowiązki służbowe? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to czego te telefony najczęściej dotyczyły? Jakie blokowanie masz na myśli? Proszę Cię o słowa wyjaśnienia w tej kwestii. Jest ona bardzo ważna.

Sierpien2018

Office people jest firma, w ktorej panuje wielki balagan. Bylismy z nimi w pracy krotki czas, do momentu pierwszego rozczarowania wyplata, pierwszego problemu z mieszkaniem. Nie polecam z calego serca!!! Wasz opiekun M i tak wam nie pomoze. Wrecz pomoze wam wrocic do polski bez grosza. Moje sugestie dla Office people: Nie oszukiwac na starcie pozyskiwanych pracownikow. Nie zawyzac mozliwego wynagrodzenia i poinformowac o braku szacunku do nich po przyjezdzie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie klamac, zaczac szanowac ludzi

@Sierpien2018

Jakie warunki zatrudnienia miały być podstawą Twojej współpracy z Office people, które skłoniły Cię do rozpoczęcia jej z tą firmą? Czy pracodawca wyjaśnił Ci, dlaczego warunki odbiegają od pierwotnych ustaleń? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Julia i Romeo

Najgorsza agencja pod typem wypłacania ludzią pieniedzy, trzeba się prosić żeby dostać coś na chleb. Daleki dojazd do pracy własnym samochodem, zarówno jak i koszta za paliwo ze swojej kieszeni. Nie dokładają się do paliwa, ani do eksplatacji samochodu. Nie wspominajac już o traktowaniu ludzi, którzy jadą tyle kilometrów za granice do pracy, żeby zarobić, a na miejscu zostają potraktowani gorzej niż psy. Koordynator nawet nie interesował się swoimi podopiecznymi, aby do niego się dodzwonić to z 10 razy trzeba było się do niego dobijać. Nie zapewnil ludziom meldunku, aby zalozyc niemieckie konto w banku, jak i rowniez nie posiadalismy ubezpieczenia poza miejscem pracy. Jadac do firmy po zaliczke oni mowia ze moga dac tylko 20euro na zycie to jest gorzej niz cyrk na kolkach. Nie polecam nikomu tej firmy!!!!

Pan Jakub :)

Fatalne podejście do klienta. Zła organizacja pracy. Odwoływanie zmiany co 2 dzień. Osoby tam pracujące opryskliwe, brak poszanowania dla klienta. Moim zdaniem nie jest to firma pośrednicząca, ponieważ w ogóle nie dbają o interes klienta. Liczy się dla nich tylko to żeby przyjąć osoby do pracy, a to co dzieje się później przechodzi ludzkie pojęcie. Mają pretensje o rzeczy których sami nie dopilnowali. Ogólnie ocena na nie, odradzam każdemu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim więcej szacunku do klienta ;)

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Stefan

Jestem przekonany w 100% ... z mojej strony nie szanują ludzi ;)

Gregor
@Matheo

po tym tez co widzialem, musze powiedziec tez ze Office People jest dobra firma! ale burakom bedzie wszedzie zle!

@Matheo, jak w tym momencie wygląda sytuacja z zaległymi wynagrodzeniami? Czy coś się, od momentu zamieszczenia przez Ciebie ostatniego wpisu na forum, w tym temacie zmieniło? Proszę Cię o wypowiedź.

@Matheo, w takim razie wychodzi na to, że już bardzo długo czekasz na zaległe wynagrodzenie od Office people. Powinieneś w dalszym ciągu dopytywać o termin przelania pieniędzy na Twoje konto, najlepiej osoby, która zasila dział kadr tej firmy. Jeżeli będziesz coś wiedział w tej kwestii, to proszę Cię o odzew na tym forum.

@Karolina

Rozmawiałem z kobietą z biura 22.maja twierdziła ze przelew poszedł 21.... dzis jest 28 i dalej nic nie ma.

Matheo

A ja chciałem dodać, ze za kwiecień nadal nie otrzymałem wypłaty.. i zero odzewu a kobieta z biura stwierdza ze przelane zostały 14.maja

Zostaw merytoryczną opinię o Office people - Emden

• Jak się pracuje w Office people?

Zobacz opinie na temat firmy Office people tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office people?

Office people