Office people

Emden

Opinie o Office people

Janek

Czy faktycznie tyle różnych problemów mieliście z firmą? Czyli lepiej wyjechać z inną agencją?

pracownica

Zgadzam się w 100 % z osobami którę piszą żeby omijać tą firme szerokim łukiem . Trzy miesiące temu wyjechałam do pracy z parnterem właśnie przez tą firme z tego co mółwiła Pani M.P miało być wszystko super niestety nie było . Nic się nie zgadzało z tym co mówiła nam ta Pani umowa miała być na 3 miesiące okazało sie że jest na 2 lata , za odzież roboczą mieliśmy nie płacić okazało sie inaczej , miała być opieka kordynatora polskiego ok kodynator był ale żeby sie do niego dodzwonić to był cud nie odbierał nie odpisywał i co chwile był na urlopie . Problemy z ceną mieszkania na początku byla ustalona suma po wypłacie jednak pobrali więcej Pani M.P udawała wielkie zdziwienie w niczym nam nie umiała pomóc miała nas głęboko w d....e . Jesteśmy mega niezadowoleni z tej firmy i naprawdę ją odradzamy szkoda nerwów .

Karolina

@pracownik a przed wyjazdem za granicę podpisuje się z Office people jakąś umowę? Jest w niej zawarta gwarancja pracy po przyjeździe? Czy można zrezygnować z zakwaterowania oferowanego przez agencje? Wszystkie te szczegóły pozwolą podjąć innym osobom decyzje o ewentualnym wyjeździe.

Uwaga omijajcie szerokim łukiem tą agencję szczególnie biuro w Stuttgarcie ,zaoszczędzicie sobie masy nerwów i kasy bo zarobek maaarny , totalnie olewają jak juz przyjedziesz trzeba czekać tydzień lub dwa zeby umowę podpisać w najlepszym wypadku bo często ludzie muszą jechać na drugi koniec Niemiec na swoj koszt lub do domu wracać bo sie nagle okazuje ze nie ma jednak dla nich pracy ! koordynator totalna porażka ,kłamie jak z nut , dadzą Wam 6 klase podatkowa choc od dawna macie inną no i mase podatku odciągną , na konto dostaniecie jakies marne grosze i później juz z nimi kontaktu nie ma , duużo jeszcze by mozna pisać ,pokój dwu lub trzyosobowy a właściwie łóżko za 360 euro współpracują z polską agencją ,,projekt praca" uważajcie!

Karolina

@aras zdecydowałeś się na zatrudnienie w firmie? Możesz opisać wrażenia z pracy w Office people? Jakich stawek można się spodziewać? @Patrycja czy sytuacja się wyjaśniła i udało się podjąć pracę? Możesz opisać, jaki finał miał cała sprawa? To bardzo ważny głos z punktu widzenia każdego potencjalnego pracownika.

aras

jakie opinie o Office people z Hamburga? Praca na magazynie Tchibo

Patrycja

Nie polecam tej agencji. Siedzimy już 2 tydzień czekając na prace. I co tydzień słyszymy to samo. Agencja zatrudnia wiele osób i zostawia ich bez pracy. Nikomu nie życzę by znalazł się w takiej sytuacji. Nie dajcie się oszukać tak jak my (a jest nas tutaj sporo). Lepiej szukać innej agencji albo pracy na własną rękę. Ta agencja nie powinna istnieć.

maniek

Office w Berlinie w Podstamie nie powinno istnieć ,brak jakiegokolwiek zainteresowania z ich strony .Najwazniejsze tylko pracować .wogole nie przyjezdzaja na kantynę do pracowników,Pani Ewelina siedzi jak w barze przy piwie z karkka papieru gdzie zapisze dla pozoru co nieco .Totalne olewanie wszelkich spraw pracowników wszystko trzeba samemu sobie zalatwiac ,podpisanie urlopow in blanko .Jednym słowem robta co chceta ,kto pracuje za granica przez biuro to wie o czym mowie .Omijajcie i strzeżcie się tego biura.

sankoto

F, umowy o pracę na początek raczej ci nie dadzą. Jeżeli potwierdzisz przydatność w firmie to może wtedy.

Speed boss

Pisałem kiedyś opinie, zarabialem 2000-2300 jako spawacz w stoczni, już tam nie pracuje ponieważ mam lepszy kontrakt, przy jednej dziurze kot zdechnie, ale polecam z czystym sumieniem te firmę.

honorata już-spakowana

maca to takie pieczywo szanowny użytkowniku talbot.ja chcę bardzo iść do pracy do Office people tylko mam problemy ze znalezieniem informacji o nich w internecie po polsku. jeżeli rzeczywiście nawet 2000 euro można zarobić to znakomita wiadomość, jestem gotowa jechać choćby i za sekundę. a gdzie znajdują się ich ogłoszenia o pracę?

wiki

Nie wiem jakie złe doświadczenia ludzie mieli ,przez pośrednika ale w Westwali ludzie chwalą tą firmę,płacą normalnie jak wszystkie firmy cajt czyli ok 8,5-9 euro brutto,chyba że ktoś ma prace jako rzemieślnik to więcej,ludzi dowożą nawet do pracy,czyli nie tak żle ,po prostu ktoś trafił na nieuczciwą pośredniczke

speed. boss

Witam pracuje w tej firmie 3 lata, może mam dobrze, dbają o pracownika mowa o dolnej saksoni, może nie ma kokosów, 1400-2300 zależy co się robi, ogólnie spawam, mogę śmiało polecić, ale tylko tym którzy chcą się ustatkowac a nie zbić kokosy.

nazirek

Pracowałem tam tylko 3 tygodnie i dostałem jakieś 600 euro, kumplom którzy pracowali tam dłużej winni są po kilkaset euro. Co rusz szukają nowych pracowników. Są nie uczciwi,kręcili z umową, a najgorsze jest to,że polska konsultantka zrobi wszystko aby na Tobie zarobić, czyli będzie kazała zapłacić Ci np za ubrania robocze, mimo,że nie musisz. Ja akurat posługuję się niemieckim, ale nie wszyscy kumple znali język. Naprawdę nie polecam, lepiej szukać dłużej ale trafić na dobrą firmę

nazirek

Witam,nikomu nie polecam współpracy z office people z Emden. To są poprostu (usunięte przez administratora), nic dodać nic ująć. Zawsze były problemy z kasą, z kwaterunkiem, zero pomocy od ich strony. Jesteś zdany sam na siebie. A Polska konsultantka (usunięte przez administratora), to...nie chcę się brzydko wyrażać.Pracowałem tam jako mechanik samochodowy i nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tą firmą

?

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Byłem tam i żałuję. Wydymali mnie

?

Ja się wybieram. Napisz coś.

danzel

Witam.Wybiera się ktoś do pracy przez tą firmę,do Emden?

jednym zdaniem dziadostwo

wiktor

Ja tez nie jestem zwolennikem tej firmy, wiem iz nie sa korekt ale jesli chodzi o ta Pania to wiem, ze wykonywala tylko swoja prace mi bardzo pomogla a jak sie wychylila za bardzo to ja tez zwolnili.To sa niemcy i jak nie wykonujesz swoich obowiazkow jak chca to zegnaj.

grzegorz

nie polecam tej firmy, kokosów nie zarobicie,,,,

pawel

prawa ale nazwijmy po imieniu chodziło o prace w Endem a osobą która obiecywała w imieniu firmy pracę i płacę za postojowe była pani (usunięte przez moderatora) i myślę że trzeba się wystrzegać tej osoby w przyszłości i żal że polak może tak oszukać polaka

Pragne ostrzec wszystkich wyjezdzajacych do Niemiec , aby nie korzystali z uslug tej "agencji"...(usunięte przez moderatora) Wyjechalem z ta agencja i praca byla , ale przez cztery dni, no i kazali nam wracac do Polski. Oczywiscie bez zaplaty. A w dniu w ktorym rzekomo skonczyla sie dla nas praca , w internecie pojawilo sie ogloszenie , ze zatrudnia ludzi na te same stanowiska. I tak sie to kreci.

Zostaw opinię o Office people - Emden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Office people