Opinie o Office people w Emden

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Office people. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Office people na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office people w Emden

Office-people.Lipsk Nowy wpis

Witam najgorsza Agencja Pracy w jakiej pracowałem.Oklamuja i oszukują ludzi na czy się da.Zamieszczja ogłoszenie operator wozka widlowego w Lipsku BMW a to nie prawda.Na wozek trafią tam mała garstka a reszta robi co innego.Wozki to są ale nie dla wszystkich.Przejzyjcie na oczy

Kojot Nowy wpis
@Office-people.Lipsk

Zgadzam się.Pasożyty (usunięte przez administratora) cię z dodatkòw naliczają absurdalne kwoty Daniel Ż i Paweł karma ich Większość agencji jest nieuczciwą i żeruje na twoich zarobionych pieniądzach.

Jakie są mocne strony pracodawcy Office people?

Pracowity

Czy ktoś może powiedziec czy warto isc do nich do pracy? Bo te opinie wygladaja kiepsko

Piotr W
@Pracowity

NIE!!! NIE !!! Są to (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i nie słuchaj tłumaczeń że przy tak dużej ilości ludzi co zatrudniają zawsze się znajdzie ten niezadowolony. Ja pracowałem w Stuttgart ponad miesiàc jak w (usunięte przez administratora) a zarobiłem najniższą krajową w Polsce. (usunięte przez administratora) !!!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Office people?

Nieważne Nowy wpis

Nie można dostać umowy na stałe. To tylko tymczasowa agencja pracy,

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Office people? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku MINI JOB 1/2 lub 3/4 Etatu- Etzin- 10,00 €?
logo firmy Kierowca kat. B
Emden
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
Emden
Fidenti Personal GmbH
Pytanie MIchał

Witam, widziałem ofertę na Lotnisku w Frankfurcie - ktoś pracował?

Mac
@Pytanie MIchał

Podpinam się do pytania

Gonis
@Pytanie MIchał

Witam..tak mój mąż wyjechał do słynnej pracy na lotnisku..wiecie jak sprawa wygląda tak iż w Polsce pani rekrutująca przedstawia ofertę pracy pięknie .. wyjeżdżacie na swój koszt a gdy docieracie na miejsce w biurze otrzymujecie umowę na innych warunkach płacowych oczywiście gorszych..nagle okazuję się że mieszkanie jest płatne za szkolenia pobierają za naukę języka jest 1 lekcja darmowa za następne płatne.. mało tego dojazdy przez agencję miały być zapewnione tymczasem okazuję się że pracownik ma wykupić sobie bilet miesięczny i dojeżdżac autobusem.Cyrk i obłuda! Ale to nie koniec historii, gdyż mąż 2 tygodnie przesiedział w hotelu nawet nie widział lotniska???? Więc widząc co się dzieje jaka rzeczywistość nie patrząc poszukał sobie innej pracy. A co najlepsze.. Minął ponad miesiąc i do dnia dzisiejszego mąż nie otrzymał wynagrodzenia za okres należy będąc na umowie próbnej.W chwili obecnej walczymy o należne pieniądze.Uwazam że tego typu Agencje powinny z hukiem wylecieć z terenu Niemiec i odpowiedzieć prawnie za jawne oszustwa.

Dominika

Trochę martwią mnie niektóre komentarze. Piszecie np o najniższej krajowej, ale też że jak tylko byliście na L4 to od razu otrzymaliście wypowiedzenie? Czy to było jakoś argumentowane? Czy serio powodem zwolnienia była choroba?

pracowita

na początku nic do nich nie miałąm doo czasu, wypłata na czas, zawsze pod telefonem, ale zeby doprosić sie o PITa do rozliczenia to do dziś zadnego nie dostałam mimo ze telefonicznie prosiłam , a nalegali mailowo to i mailowo wysyłąłąm prosbę, a najorsze co przez ten cyrk z testami przy granicy poszłam na L4. chamskie zachowanie gościa co kompletnie go nie obchodziło w jakiej sytuacji są pracownicy. dzień po wydrukowali druk ze rezygnują ze mną wspołpracę w trybie natychmiastowym,

renault2

Witam. Umowę podpisałem w biurze z siedzibą w Frankfurt/Oder. Kiedy zmogła mnie choroba i byłem na zwolnieniu L-4 otrzymał natychmiast wypowiedzenie z pracy oraz brak wypłaty za wykonaną pracę do momentu chorobowego ja i za samo L-4. Dopiero po wynajęciu prawnika firma wypłaciła mi zaległości. Dodatkowo do tej pory nie otrzymałem od firmy PIT-u rozliczeniowego.

Marcelina

@jula to super :) na jakiej umowie tam pracujecie?

Jula

Ja pracuje przez office People 1.5 roku i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jestem zatrudnienia przez biuro w frankfurt oder i są tam fajne dziewczyny. Nigdy z niczym nie miałam problemów.

Katarzyna

Zastanawiam się czy w związku z aktualną sytuacją epidemii możliwe są w dalszym ciągu wyjazdy do pracy?

Kasia@

Pracuje w tej firmie od tygodnia. Od podpisania umowy , czuję się olewana. Na ogłoszeniu pisało że jest zapewniona opieka polskiego koordynatora. Do którego można dzwonić ,pisać i nic . Potrzebne dokumenty nie są przez nich załatwiane, problem z meldunkiem, kartą itp. Nie zapewniają dojazdu do pracy pomoimo że zabierają z wypłaty pieniądze za transport. Z pieniędzmi też jest problem. Nie polecam !! Lepiej trzymać się od tej firmy z daleka

Gregor
@Kasia@

Ja tez pracuje w office people i pierwszy raz slysze ze za dojady placa???

Polak
@Gregor

To sie zdziwisz bo z moja dziewczyna postapili tak samo panie niemiec...

Wasil
@Gregor

To się dowiesz jak dostaniesz wypłatę. To jest zorganizowana grupa przestępcza.

Tygrysbor

(usunięte przez administratora) najgorsza firma pośrednicząca z jaką miałem do czynienia a trochę ich było.

Pracowałem przez tą firmę w KNV Erfurt, umowę miałem podpisaną przez biuro w Manheim ale byłem ogarnięty przez Pana M.... , kordynator który mówił po Polsku, niestety po podpisaniu umowy dodzwonienie się do Pana M, bądź do biura graniczyło z cudem. Zero pomocy jeżeli chodzi o sprawy urzędowe, w ogłoszeniu było napisane '' pomoc polskiego koordynatora '' wszystko musiałeś załatwiać sam, zameldowanie, klasę podatkową. Gdy się załatwiło klasę podatkową i wysłało do biura, człowiek został rozliczony na najgorszej klasie, po interwencji dopiero udało się ogarnąć wyrównanie. Wypłata miała być do 15 każdego miesiąca, pierwszego miesiąca dostaliśmy wypłatę z 10 - dniowym opóźnieniem, wszystko zostało zgonione na to że nie podaliśmy nr. konta przy podpisaniu umowy i przelew idzie pocztą, jak się na koniec okazało nasze papiery, umowa, nie zostały wprowadzone do systemu i tym sposobem nie dostaliśmy wypłaty. Wszystkie godziny sobie zapisywałem na kartce, wcześniejsze wyjścia, późniejsze wyjścia... dostając rozliczenie za listopad na rozliczeniu było widocznie 0 nadgodzin, gdzie powinienem mieć znacznie więcej, po pisaniu maili do biura cisza, pisałem dzień w dzień, niestety odpowiedzi nie uzyskałem, pracowałem do grudnia, w grudniu udało mi się wyrobić znaczną ilość nadgodzin, czekam na wypłatę która będzie w styczniu i zobaczymy czy nadgodziny dalej giną, aktualnie już tam nie pracuje. Firma KNV jak firma, nie było źle, agencja? porażka. Podpisanie umowy było w biurze Erfurt, nad sklepem budowlanym. Siedziała zawsze tam Pani, myśleliśmy, że jest to sekretarka z office people, okazuje się ze to pracownica tego sklepu budowlanego. Pan M***** przy końcu zakończenia współpracy zachowywał się strasznie, pisząc do niego z problemami odnośnie nadgodzin jak im policzenia za dużej kwoty za mieszkanie niestety nie potrafił pomóc, twierdzac że jest tylko osobą która potrafi się posługiwać polskim językiem a nie jest naszym koordynatorem. Dodzwaniając się do niego jakimś cudem, twierdził zawsze, że wszystko załatwi tak naprawdę nic nie potrafił załatwić. Najlepiej podpisać umowę, później mieć wywalone na pracownika, niech się pracownik martwi wszystkim, a M***** wraz ze swoimi kolegami siedzą zadowoleni, umowy podpisane, pieniążki lecą. NIE POLECAM TEJ AGENCJI PRACY, nigdy nie pracowałem przez takie gów... nigdy nie wystawiam opini agencji, ale co się tutaj działo to przechodzi ludzkie pojęcie. Edit. Do dzisiaj mi nie wypłacili urllopu, urlop jest wyzerowany i nie jest zapłacony. Mieszkałem przez połowę miesiąca na wynajętej lokacji, pobrali za cały miesiąc opłatę. Najgorsza agencja w jakiej pracowałem.

ya

Absolutnie nie Polecam tej Agencji. Kontakt z firmą tragiczny. Wypłaty w tej firmie to chyba losowanie kto ile dostanie. Miło na początku, tragedia i problemy na końcu. Jeśli chcesz mieć problem to podpisz umowę z People Office, jeśli nie chcesz to szukaj innej Agencji. Pozostaje iść do Agentur fur Arbeit i do Sądu pracy.

ya
@ya

Dodam, że na początku znają Polski ale jak jest jakiś problem to Polskiego zapominają i nawet nie wiedzą kim Ty jesteś.

xyz

Max 1978

Tak zgadzam się że office People z siedzibą w Stuttgarcie to jeden wielki bałagan. Przykro mi o tym pisać ale naprawdę olewaja człowieka jak tylko mogą. Pracowałam dla nich 2 miesiące i jak już nie mają pracy w tej firmie knv logistic w erfurcie to już zapomnij o pomocy w znalezieniu innej pracy. Ręce umywaja a jak do nich dzwonić to ciągle pan.M.ma pauze i że oddzwoni a ty siedzisz bez pracy tygodniami ze oddzwoni a tu klapa w końcu pakujesz manele i z własnej kieszeni płacisz za mieszkanie i do Polski.Heja

Agnieszka z Erfurtu.
@Max 1978

Zgadzam się . To się nadaje do zbiorowego procesu. Pan M.to jakieś nieporozumienie.U Nas to samo za ponad 4tyg.pracy 750€ z dieta. Moj partner dostał załamania nerwowego. Obecnie jest na L4. Ja jestem klebkiem nerwów. Szukam osób poszkodowanych przez office peapol ze Stuttgartu. Najlepiej pracujące w Knv. Choc mogą byc wszyscy poszkodowani. W grupie mozemy wiecej zdziałać. Nie płacą za święta, a oszustwo jest na kazdym kroku, gdzie tylko zerkniesz na rozliczenie. Osoby chetne coś zdziałać i walczyc o swoje proszę o kontakt na meila a.k.malonowicz76@gmail.com. Pozdrawiam Agnieszka

Najgorsza firma z jaką pracowałem, nie polecam.

Jacek

Najgorsza firma z jaka pracowałem wypłaty wogulę nię dostałem

@Jacek

Możesz rozwinąć swoją opinię? Dlaczego uważasz, że jest to "najgorsza firma", jak sam to określiłeś? Otrzymałeś ostatecznie należne Ci wynagrodzenie?

tachos

Nie polecam Schwerin nie polecam, kwatery opisaywane wcześniej przez byłych też są, czytać komentarze

Zostaw merytoryczną opinię o Office people - Emden

• Jak się pracuje w Office people?

Zobacz opinie na temat firmy Office people tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office people?

Office people