Opinie o Office People w Potsdam

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Office People. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Office People o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office People w Potsdam

xxx

Sa zablokowani na jednym z brandenburskich magazynow za to, ze nie wyplacili pracownikom dodatku otrzymanego od firmy-klienta. (usunięte przez administratora)

Tak jest darmowe, ale tylko jeśli jedziesz na magazyn Hermesa pracowac

Nie wiem skad te negatywne opinie, pracuje w office people od ponad roku i nigdy nie mialem negatywnych doswiadczen, wrecz odwrotnie. Z calego serca polecam, bardzo dobry kontakt z Paniami i biura w Grossberen.

Roma
@Andrzej

A będąc już tu ponad rok to na jaki czas masz podpisaną umowę i jak wyglądały Twoje początki? Na początku jak każdy musi się odnaleźć to Panie są pod telefonem 24h?

Tadeusz Nowy wpis

Pracuje na Hermes przez agencje Office People Firma zapewnia normalne zakwaterowanie. Nie mam żadnych skarg. Wynagrodzenia wypłacane na czas. Polecam

BMW Nowy wpis

Jestem zadowolona z rozpoczęcia pracy w BMW przez Office People. Z tego co wiem od innych pracowników pojawił się nowy koordynator, który mnie przyjmował Odpowiedział na wszystkie moje pytania, z zakwaterowaniem również nie ma problemów Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie ok

Mateusz Nowy wpis

Praca w Niemczech magazyn mebli w Nideraula poprzez Office People to naprawdę dobre doświadczenie, pojechałem do Niemiec pierwszy raz , oczywiście ze mozna szukać czegoś bardziej płatnego ale na początek jest OK. Firma zapewnia solidne warunki zatrudnienia,praca jest na 2 zmiany tez Ok nie chciałem pracować na 3 zmiany .Umowa niemiecka to dodatkowy plus. Co więcej, to świetne uczucie mieć koordynatora projektu, który jest najlepszym, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Codzienna praca polega głównie na załadunku paczek z meblami, ale mając do dyspozycji wózki pomocnicze, jest to zadanie wykonalne czasami nie ukrywam ze ciężkie.)) Dodatkowo, fakt, że mieszkanie jest w porządku. W sumie, praca w Nideraula przez Office People naprawdę może być .

Anonim Nowy wpis

Tragedia a koordynator niejaki Rybczyński to (usunięte przez administratora) kawał (usunięte przez administratora) ,kłamca i szmata,nie polecam pracy z tej agencji w Niederaula,magazyn z meblami a miało być komisjonerka ,szmatay.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Office People, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator wozka widlowego! Niemcy Lipsk? Podziel się swoimi wrażeniami!
Pola

Hej, mam pytanko, czy ta oferta na pracownika magazynowego dotyczy jedynie mężczyzn? Chcę wiedzieć, czy kobieta też może wyjechać i czy jakieś tam już pracują. Może ktoś z Państwa co tam już był może mi powiedzieć na ten temat coś?

Złodzieje, mają ludzi za debili i zrobią wszystko żeby nie wypłacić im pieniędzy

Witam serdecznie, czy tutaj z Was pytal ktoś o tę robotę na elektryka co się ogłaszają? Ciekawe czy to coś na dłużej czy nie jest określone i sami nie wiedzą, bo ja to najlepiej coś na stałe potrzebuje. Dajcie znać jak coś wiecie pls

Luiz

Office people tragedia co koleiek sie dowiedzieć to nigdy nikt nic nie wiem.Czekac na szefową aszefowa tez ma wszystko w (usunięte przez administratora).Lipsk

Tomasz

Wami powinna zająć się prokuratura. 10 osób na kwaterze z 1 łazienką, łóżka kanadyjki i piętrowe? Najpierw podsuwacie umowy do podpisu i ludzie mają wyrok w kieszeni. My na szczęście nie daliśmy (usunięte przez administratora) się. Jedyna strata to czas i bak paliwa na dojazd i powrót do Polski. Jedyny plus to pies w biurze.(usunięte przez administratora)

Obserwator
@Tomasz

Aż takie słabe warunki zakwaterowania? Mieszkanie jest za darmo czy za to jeszcze trzeba dopłacać? Robota nie była dobrze płatna że zdecydowałeś się na powrót? Czy zadecydował standard mieszkania?

Klaudia

Cześć, czy ktoś z Was wie jak zatrudnić się w zalando na terenie Niemiec ?

@Klaudia

Poprostu ,składasz dokumenty jak wszędzie,tylko że w języku niemieckim do tego zaświadczenie o niekaralności i dowód osobisty itp. ale marne szanse Zebys się dostała ot tak na dzień dobry, Najwieksze szanse gdy pójdziesz przez agencję pracy która ma u nich kontrakt i zostaniesz jeśli zaproponują Ci przejście zresztą tak jest w większości dużych firm że wolą kogoś sprawdzonego już i chętnego do pracy.

Office-people.Lipsk

Witam ta agencja to jakaś porażka,był jeden kordynator który tylko obiecywał i nic teraz jest drugi koordynator ten to nie potrafi nic załatwić.Tylko cały czas zgłoszone i nic a jak się go o coś pyta to odpowiada a co ja mogę.Ludzie przejzyjcie na oczy rekruterki tylko słodzą ze tak praca na wozki widlowe,a się okazuje że trzeba na komisjonowaniu pracować,puste skrzynki składać itp.Tragedia

@Office-people.Lipsk

Czyli nie chciałeś komisjonować za tą samą stawkę, czy i stawkę razem z obowiązkami Ci zmienili? A u Ciebie jak z dodatkami było? Bo tu czytałem, że ktoś z pracowników nie dostawał, aż klient podziękował za usługę agencji.

@Office-people.Lipsk

A jak długo pracowałeś na tym magazynie? Czy hali? W Lipsku?

Office-people.Lipsk

Ta agencja tylko werbuje ludzi z polski żeby przyjeżdżali do pracy,a potem mają ciebie w (usunięte przez administratora).Telefonow nie chcą odbierać bo po co albo stały teks koordynatora co ja mogę wam poradzić.Smieczu warte to po co taki ktoś kto nic nie umie załatwić.Agencja office people w Lipsku to tragedia i porażka.Odradzam prace przez nich

@Office-people.Lipsk

Tego się właśnie boje :/ Że w razie czego ja będę za granicą bez znajomości języka a koordynator mi nie pomoże. Jakieś poważne sytuacje zgłaszaliście? Gdzie faktycznie firma powinna zaregować? Kontakt słaby, a jak wyglądały warunki? tu się wszystko zgadzało? Wynagrodzenie płacili terminowo?

Swój

Nie masz czego ,i popieram kolegę który mówił właśnie że to nie jest tak że cała Agencja ta czy inna jest zła tylko zawsze się może zdarzyć że akurat ma te biuro czy inne ludzi gdzieś ,tym bardziej że wszystkie wielkie agencje mają jakiś problem jak nie tu to gdzie indziej ,ale jak mają po 50 lokacji to zawsze jest opcja przenieść się przecież prawda bo mają w czym wybierać ,tylko jak ktoś woli narzekać i się męczyć albo uciec po zaliczce to jego sprawa

xxx

Majka
@xxx

DHL Neusterlitz, też im podziękował. Zbierało się od lat

krzyś
@Majka

Wałkarze, nie polecam - same złe doświadczenia, kwalifikuje się pod Prokuratora

Maria
@krzyś

Tzn., jakie konkretnie te doświadczenia? Bo jak ktoś przywołuje prokuraturę to już średnio jak żart wygląda. :/

Cześć, jesteś na bieżąco może? widziałem ofertę na magazyn od agencji na linku i było tam napisane, że zakwaterowanie jest darmowe. Czyli jakich standardów można się przy tym spodziewać? I czy to nie jest jakoś inaczej może rozliczane?

Tak jest darmowe, ale tylko jeśli jedziesz na magazyn Hermesa pracowac

Xyz

Witam, chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat tej firmy oraz czy polecacie prace w Haldensleben?

@Xyz

Praca (usunięte przez administratora) , agencja słabo, problem z odbieraniem tel jak i odp na email

A jak ktoś jest nowy i potrzebuje większego kontaktu to też jest ciężko o kontakt? Ogólnie można wybierać w ofertach czy trzeba brać to co jest?

@Xyz

Haldensleben jest ok praca fajna komisjonowanie pakowanie i logistyka dla Hermes

Czym w Office People zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Office-people.Lipsk

Tutaj tylko dużo mowia najlepiej żeby do biura nie dzwonic nie przychodzić to im pasuje najbardziej

Emilia
@Andrzej

No wiesz, z tego co widzę to firma ma kilka lokalizacji i pewnie piszą to ludzie z różnych rejonów, do których zostali wysłani do pracy i może nie wszędzie jest tak dobrze jak u Ciebie, ale skoro mówisz że całkiem spoko Ci się pracuje to powiesz, gdzie zostałeś wysłany do pracy i jaką masz tam stawkę oraz czym się tam zajmujesz?

Bart2108
@Andrzej

Właśnie mam zamiar się przez nich przyjąć, znajomy mówił mi że to jedna z najlepszych agencji , też dziwią mnie te opinie , pewnie kombinatorzy L4 nie zadowoleni;)

Roma

Edzia

Witam, pracuje ktoś w miejscowości Haldensleben? Jaka tam praca przez agencję i zakwaterowanie?

Leo
@Edzia

Możesz powiedzieć jakie stanowisko chcesz aplikować? Bo ja też interesuje się wyjazdem ale w sieci nie widziałem nic do konkretnie tej miejscowości. Mnie głównie interesuje czy wi-fi mają na kwaterze. Jakbyś coś wiedziała to napisz, ok?

Bart
@Edzia

Też bym się chciał czegoś dowiedzieć na temat tego projektu

Witam, kto jest na zleceniu w ludwigsfelde jako pracownik produkcji i może podzielić się opinią

Jason

Pracownik biura Krystian Gęgotek - wyniosły, arogancki i bezczelny, a wszystko w tym najpiękniejsze jest to, że odważny chłopak tylko przez telefon. Na żywo zająkany, a przez telefon traktuję Cię jak niewolnika, nie polecam agencji, banda debili za przeproszeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Office People - Potsdam

• Jak się pracuje w Office People?

Zobacz opinie na temat firmy Office People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Office People