Opinie o Office people w Emden

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Office people. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Office people na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office people w Emden

@Stefan, rozumiem, że jesteś zainteresowany współpracą z Office people. Może w tej sytuacji warto spróbować jednak starać się o współpracę z tą firmą i sprawdzić czy będzie Ci ona odpowiadała. Jeżeli podejmiesz jakąś decyzję odnośnie do zatrudnienia w tym miejscu, to proszę Cię o napisanie kilku słów na ten temat.

Matheo

Nie polecam okolic frankfurtu poprzez office people. Sprowadzili mnie z dziewczyna do pracy (700km) podpisana umowa była na 18 miesięcy po czym nas zwolnili bezpodstawnie bez zachowania okresu wypowiedzenia. Wytłumaczeniem koordynatora pana M. Było to iż nie ma wystarczająco pracy abyśmy mogli w niej zostać, czego dowiedzieliśmy się od szefa firmy, ponieważ koordynator nawet nie raczył nas poinformować ze jesteśmy zwolnieni. Na dodatek zaliczki tez nie można się doczekać. NIE POLECAM!!!

Bolo

Podpowiedzcie gdzie mają dobre prace?

Pracownica

Nie polecam jechać gdziekolwiek z tej firmy to są tacy (usunięte przez administratora) że głowa mała!!! Sama się o tym dobrze przekonałam w tamtym roku mimo wielu złych opinii o tej firmie i tak postanowiłam wyjechać pani Magdalena dużo gada potrafi namieszać w głowie przedstawiając wszystko tak wspaniale jednak kiedy pojawiają się problemy to potrafi bardzo szybko skończyć rozmowę albo powiedzieć że ona jest tylko od rekrutacji... Śmiech na sali. Do tej pory nie otrzymałam zwrotu za buty robocze gdzie biało być inaczej, nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomości jedna wielka porażka. Warto jednak sugerować się opiniami nawet chyba z parę lat wstecz bo wychodzi na to że nic przez ten czas się nie zmieniło. Szkoda nerwów na nich dlatego odradzam z całego serca!!!!!!!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Office people? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku MINI JOB 1/2 lub 3/4 Etatu- Etzin- 10,00 €?
logo firmy Kierowca kat. B
Emden
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
Emden
Fidenti Personal GmbH
eneduerabe

A czy pracował ktoś może w Zalando ? Okolice Erfurtu ? Prosze o opinie

@blondynka możesz opisać sytuację o której piszesz? Twój komentarz niewiele w nosi do dyskusji - nie rozumiem co masz na myśli. @Angry! na jakim stanowisku pracowałeś? Czy podczas procesu rekrutacyjnego firma też sprawiała problemy? Ważne że udało Ci się dostać należną wypłatę, ale taki bałagan nie świadczy dobrze o pracodawcy. @darek darek Powiesz coś więcej na temat ukrytych kosztów o których wspominasz? Co dokładnie masz na myśli?

blondynka

Błagam, omijajcie Office-people jak najdalej. Dziwię się że ludzie tak się dają robić w bambuko. Polacy obudżcie się. Niesamowite oszustwo, pierwszy raz trafiłam w Niemczech na takich złodziei.

Angry!

Ja również nie polecam biura w Stuttgarcie. Pracownicy maja problem z odbieraniem telefonów, odpisywaniem na wiadomości itp. Została mi zaproponowana dość dobra oferta pracy, po czym wrzucili mnie do innej podrzędnej i beznadziejnej firmy z gorszymi zarobkami, twierdząc ze tamta firma póki co nikogo jednak” nie potrzebuje „ co okazało się kłamstwem bo zatrudniają tam obecnie duzo ludzi, firma jest niesłowna, maja bałagan, wypłatę dostałem z opóźnieniem i gdyby nie męczenie firmy telefonami przypuszczam ze w ogóle nie zobaczyłbym jej na oczy... wszystko pięknie ładnie , na miejscu podczas rozmowy w cztery oczy jednak prawda później jest inna... gubią dokumenty twierdząc później i wciskając kit klientom ze wcale nic nie dostali droga mailowa etc. Również polecam omijać szerokim łukiem bo naprawdę nie warto się stresować tym bardziej jak pracownicy nas olewaja nie odbierając nawet TELEFONÓW!

darek darek

witam nie polecam agencji same problemy , ukryte koszty szkoda czasu bo zarobić można więcej w pl mili są tylko w dniu podpisania umowy , rozmowy najlepiej nagrywać z biurem , bo wszystkiego się wypierają jak wyżej żal ,że polacy oszukują polaków

Janek

Czy faktycznie tyle różnych problemów mieliście z firmą? Czyli lepiej wyjechać z inną agencją?

pracownica

Zgadzam się w 100 % z osobami którę piszą żeby omijać tą firme szerokim łukiem . Trzy miesiące temu wyjechałam do pracy z parnterem właśnie przez tą firme z tego co mółwiła Pani M.P miało być wszystko super niestety nie było . Nic się nie zgadzało z tym co mówiła nam ta Pani umowa miała być na 3 miesiące okazało sie że jest na 2 lata , za odzież roboczą mieliśmy nie płacić okazało sie inaczej , miała być opieka kordynatora polskiego ok kodynator był ale żeby sie do niego dodzwonić to był cud nie odbierał nie odpisywał i co chwile był na urlopie . Problemy z ceną mieszkania na początku byla ustalona suma po wypłacie jednak pobrali więcej Pani M.P udawała wielkie zdziwienie w niczym nam nie umiała pomóc miała nas głęboko w d....e . Jesteśmy mega niezadowoleni z tej firmy i naprawdę ją odradzamy szkoda nerwów .

@pracownik a przed wyjazdem za granicę podpisuje się z Office people jakąś umowę? Jest w niej zawarta gwarancja pracy po przyjeździe? Czy można zrezygnować z zakwaterowania oferowanego przez agencje? Wszystkie te szczegóły pozwolą podjąć innym osobom decyzje o ewentualnym wyjeździe.

Uwaga omijajcie szerokim łukiem tą agencję szczególnie biuro w Stuttgarcie ,zaoszczędzicie sobie masy nerwów i kasy bo zarobek maaarny , totalnie olewają jak juz przyjedziesz trzeba czekać tydzień lub dwa zeby umowę podpisać w najlepszym wypadku bo często ludzie muszą jechać na drugi koniec Niemiec na swoj koszt lub do domu wracać bo sie nagle okazuje ze nie ma jednak dla nich pracy ! koordynator totalna porażka ,kłamie jak z nut , dadzą Wam 6 klase podatkowa choc od dawna macie inną no i mase podatku odciągną , na konto dostaniecie jakies marne grosze i później juz z nimi kontaktu nie ma , duużo jeszcze by mozna pisać ,pokój dwu lub trzyosobowy a właściwie łóżko za 360 euro współpracują z polską agencją ,,projekt praca" uważajcie!

@aras zdecydowałeś się na zatrudnienie w firmie? Możesz opisać wrażenia z pracy w Office people? Jakich stawek można się spodziewać? @Patrycja czy sytuacja się wyjaśniła i udało się podjąć pracę? Możesz opisać, jaki finał miał cała sprawa? To bardzo ważny głos z punktu widzenia każdego potencjalnego pracownika.

aras

jakie opinie o Office people z Hamburga? Praca na magazynie Tchibo

Patrycja

Nie polecam tej agencji. Siedzimy już 2 tydzień czekając na prace. I co tydzień słyszymy to samo. Agencja zatrudnia wiele osób i zostawia ich bez pracy. Nikomu nie życzę by znalazł się w takiej sytuacji. Nie dajcie się oszukać tak jak my (a jest nas tutaj sporo). Lepiej szukać innej agencji albo pracy na własną rękę. Ta agencja nie powinna istnieć.

maniek

Office w Berlinie w Podstamie nie powinno istnieć ,brak jakiegokolwiek zainteresowania z ich strony .Najwazniejsze tylko pracować .wogole nie przyjezdzaja na kantynę do pracowników,Pani Ewelina siedzi jak w barze przy piwie z karkka papieru gdzie zapisze dla pozoru co nieco .Totalne olewanie wszelkich spraw pracowników wszystko trzeba samemu sobie zalatwiac ,podpisanie urlopow in blanko .Jednym słowem robta co chceta ,kto pracuje za granica przez biuro to wie o czym mowie .Omijajcie i strzeżcie się tego biura.

sankoto

F, umowy o pracę na początek raczej ci nie dadzą. Jeżeli potwierdzisz przydatność w firmie to może wtedy.

Speed boss

Pisałem kiedyś opinie, zarabialem 2000-2300 jako spawacz w stoczni, już tam nie pracuje ponieważ mam lepszy kontrakt, przy jednej dziurze kot zdechnie, ale polecam z czystym sumieniem te firmę.

honorata już-spakowana

maca to takie pieczywo szanowny użytkowniku talbot.ja chcę bardzo iść do pracy do Office people tylko mam problemy ze znalezieniem informacji o nich w internecie po polsku. jeżeli rzeczywiście nawet 2000 euro można zarobić to znakomita wiadomość, jestem gotowa jechać choćby i za sekundę. a gdzie znajdują się ich ogłoszenia o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Office people - Emden

• Jak się pracuje w Office people?

Zobacz opinie na temat firmy Office people tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office people?

Office people