Polandia Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Polandia Sp. z o.o.

tataaaa

Firma to w ogóle jeszcze istnieje? Bo ostatnie komentarze były dodawane tak dawno, że zaczynam się zastanawiać. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę

oszukany

Trzymać się od tej niby "firmy" z daleka!!!!!

kolega byłego pracownika

[usunięte przez moderatora] Nie wypłacają obiecanych pieniędzy, a szczątkowe wynagrodzenia przelewane są z dużym opóźnieniem, a to ze względu na umowy które przekazywane są z bardzo dużym poślizgiem i treścią odbiegającą od ustalonej. Większość pracowników bardzo szybko odchodzi, zaraz po tym jak zostaną pierwszy raz [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Polandia Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polandia Sp. z o.o.