ARJAN Sp z o. o. ZPCH

Łódź

Opinie o ARJAN Sp z o. o. ZPCH

Zniesmaczony

Praca w miarę, zarobki na czas , minusem tzw . W..... , tępak starający się za wszelką cenę umilić pracownikom życie , posuwa się nawet po cichu do mobbingu.

olek

Solid jest ok.nie pasuje Solid bo tam kierownicy zadza prosze isc do ARJAN z łodzi tam nie zadzi szefowa pani prezes tylko kto rano pierwszy wstanie ten zadzi nie polecam tej firmy

adamol
@olek 24.01.2017, 19:04

jak głupku nie umiesz pisać ,to po co w ogóle się wypowiadasz na stronach internetowych.

Dobrze pracuje Ci się w firmie ARJAN Sp z o. o. ZPCH czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

roberto

On nie jest z Głowna panie macku

m
@roberto 30.12.2016, 20:22
On nie jest z Głowna panie macku

Witam powiem wam krótko i na temat takie typy tylko sa w Głownie

Zostaw opinię o ARJAN Sp z o. o. ZPCH - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARJAN Sp z o. o. ZPCH