Opinie o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia w Biskupiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia w Biskupiec

Aneta

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Manager Sieci Steakowni. Miejsce pracy to Giżycko, Olsztyn, Biskupiec Co możecie powiedzieć osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Jak oceniacie Zakłady Mięsne Warmia jako pracodawcę?

PATRYCJA

Pasztetowa Mazurska !! Kupiłam raz, trafiła mi sie w środku (we flaku) kawałek reklamówki ! Tak reklamówki ! Odważyłam sie kupic go jeszcze raz i tym razem co ? flak we wlaku ! Spawałam jak kot. Kurwa ludzie, produkujcie na jakość a nie ilość, to że polska tak robi to wy chociaż pokażcie sie z dobrej strony i nie brnijcie w to !! Z całym szacunkiem... NIE POLECAM !!!

Aneta

@jolcia dopytałaś o to rekrutera? Co jeszcze usłyszałaś podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Aneta

@jolcia czy usłyszałaś od rekrutera informacje o tym szkoleniu? Zawsze warto bezpośrednio zapytać. Jakie benefity Ci zaoferowano?

@Aneta

Aneta, wiem to z pewnego źródła, przechodziła przez to moja koleżanka. Pracowała 3 dni po czym usłyszała, że to było szkolenie darmowe i nie otrzymała za te dni wynagrodzenia!!!!!!

jolcia

Czy to prawda, że trzeba przejść 3 dni darmowego szkolenia????!!!!!

jolcia

Witam, dostałam propozycję pracy w sklepie Warmia na stanowisko kasjer-sprzedawca. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś na temat zarobków bo ja dostałam propozycję minimalnej krajowej. Z góry dziękuję za info. ;-)

Aneta

@Warmiarozumiem, że zarobki w firmie Cię satysfakcjonują? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków oferowanych przez firmę?

Warmia

Przy produkcji napewno szalonych pieniedzy nie ma ale jak na takie miasto zarobki nie sa zle

rf

Ciekawe czy są jakieś nowe oferty pracy? Pozdrawiam.

nick

Ja bardzo często robię zakupy w tym sklepie w Pieniężnie.Towar świezy i bardzo smaczny obsługa bardzo miła polecam.

Hala
@nick

to kryptoreklama:) ?

lolo

W Toruniu w Kauflandzie jest punkt WARMII.Kupuję tam często i jestem bardzo zadowolony z towaru. Również pozytywnie należy ocenić obsługę pań zza lady - zawsze z uśmiechem i uprzejmie. Nie jest to tylko moja opinia ale i innych kupujących.

klient

W Biskupcu na Karuzeli jest sklep warmi,jak tam wchodzę to oczy stają dęba:-) towar wyeksponowany ,lady ładnie wyłożony,nie widać staroci.Przyjeżdżam zawsze i tam robię zakupy,panie przemiłe zawsze dobrze doradzą i zawsze uśmiechnięte.Powinno brać się z nich przykład.Nigdy nie trafiło mi się nic starego.

PRACOWNIK
@klient

TA JASNE PISANIE SAMI O SOBIE A AKURAT NA TAMTYM SKLEPIE SĄ NAJNIEPRZYJEMNIEJSZE PANIE A WARMIA I JAK JEJ SKLEPY SĄ ZARZĄDZANE PRZEZ NIEODPOWIEDZIALNEGO PANA STOLARZA Z FACHU

Seller

Witam. Moje doświadczenie w tej firmie wyglądało tak: Rok do roku wzrost sprzedaży w każdym miesiącu , nawet o 100 procent . Dyrektor Handlowy natomiast myślał łbem a nie głową więc pomimo mojej dobrej sprzedaży zostałem nagle zwolniony .Moja rada :Jeżeli potrafisz handlować to nie jest to miejsce dla ciebie .Jeżeli lubisz jak inni cie popychają to jest to praca dla ciebie.

Marzena
@Seller

to Ty cukierek?

Mama

Witam ja też kupowałam w sklepie na parkowym przy biedronce ale przyjechałam się kilka razy widzą że z dzieckiem a Stare parówki sprzedają na drugi dzień są tak śliskie ze nawet pies ich nie chce. Mięso mielone straszne cały dom się pochorowal. A jak pytasz czy świeże to odpowiada ja tak trzy razy mielone. Jak im nie wstyd później patrzeć ludziom w oczy oby im kiedyś ktoś sprzedał Stare mięso i się potruly. Więcej moja noga tam nie wstąpi i odradze szystkim zakupy w tym sklepie!!!!!!!

Alina

W Mrągowie w sklepie przy Biedronce na Os.Brzozowym kupuję czasem dla wnuka szynkę lub wędzonkę warmińską i zawsze z niej leci woda.Za takie pieniądze?Ostatnio kupiłam wędzone żeberka,a okazały się być zwyczajną kością,której nie mogłam rozrąbać,a te trochę mięska nie można było dogotować takie było twarde,Zapłaciłam jak za żeberka.Natomiast w sklepie na ul.Rynkowej kupuję ostatnio szynkę i wedzonkę i jest smaczna i bez wody.Z tej samej firmy.O co tu chodzi?Inni też byli oszukani w sklepie przy Biedronce.

Zadowolona klientka

Nawiązując do opinii Pani Lidii,muszę Panią rozczarować.Otóż robię systematycznie zakupy w jednym z olsztyńskich sklepów sieci Mardi i NIGDY nie spotkałam się z praktyką,jaką Pani opisuje.Z czystej ciekawości poprosiłam kilkakrotnie o termin przydatności produktów oznaczonych ceną HIT DNIA czy też PROMOCJA i zawsze data była w porządku.Mięso również jest świeże,a jeśli jest z dnia poprzedniego(rzadko takie napotykam)to Pani tam pracujące,uczciwie piszą na cenówce PRZECENA.Załoga jest zawsze miła i uśmiechnięta,co świadczy o zadowoleniu z pracy.Dodam jeszcze,że jest to nowy sklep,na który długo jako pobliscy mieszkańcy czekaliśmy,więc ,,patrzymy im na ręce,,Póki co jesteśmy zadowoleni z tego sklepu,a Pani Lidii proponujemy odwiedzić olsztynski punkt i zaktualizować opinię.

Maria
@Zadowolona klientka

Ja robie czesto zakupy na stoisku w tesco na ul. pstrowskiego. Nigdy nie kupilam na tym stoisku produktu ktory by byl nieswiezy. Towar zawsze smaczny,cala rodzina sie zajada a jak wyjezdzam do corki do Niemiec kupuje na tym stoisku w calosci kielbase krakowska i ozorkowy salceson. To jest rodzinna uczta. Rodzinka bardzo lubi. Na tym stoisku w tesco wszystko jest zawsze profesjonalnie wyeksponowane i zacheca wygladem. Uwielbiam i zawsze kupuje tam boczek z warminskiej wedzarni (polecam palce lizac!!) i szynke surowa wedzona. Pani na stoisku jest bardzo sympatyczna zawsze usmiechnieta. szczerze doradzi. Polecam !

Lidia

Generalnie na poczatku mialam dobre zdanie na ich temat, maja naprawde kilka fajnych produktow ! tylko jest jedno ALE, nigdy nie wiesz w jakim stanie je kupisz ! Znam kilka ich sklepow w roznych miastach, jestem PH i nawt wstawiam swoj towar do kilku ich sklepow wiec znam pracownikow. W mojej miejscowosci także jest ich sklep a tak sie sklada że kierowniczka sklepu to moja kolezanka. Sprawa wygląa prosto, wiekszosc towaru oznaczony u nich w ladach na żółto jako HIT DNIA lub czerwono jako PROMOCJA to towary przeterminowane. Wszystkie wedliny czy miesa jesli sie nie sprzedaja a jeszcze nie smierdza sa przeceniane po te 5.99, 8.99, 9.99, 15.99 itd i wciskane klientom. Pracownicy sa zmuszani przez "panie dyrektorki" do takich czynnosci poniewaz nie ma u nich na sklepach utylizacji no i oczywiscie ratujac sie przed stratami. Ja generanie przenioslam sie do konkurencji i mysle ze ich szefostwo nie wie dokladnie co dzieje sie na sklepach - chyba ze z premedytacja popelniaja samobojstwo. Lidia.

OLA
@Lidia

KIELBASA TEJ FIRMY ZAWIEA E-250 RAKOTWORCZY ZWIAZEK ORAZ GLUTAMINIAN SODU E-621KTORY TEZ ZDROWIA NIE DAJE ..W MOIM MIESCIE GDZIE KUPUJE TEJ FIRMY PRODUKTY KUSZA JAKO ZDROWE I SA UMIESZCZONE NA TACY WIKLINOWEJ POSTAWIONE NA LODOWCE -KUSZA ALE KIEDY ZAPOZNALAM SIE CO ZAWIERAJA I JAK USTAWIANE SA APETYT MNIE NA ICH KUPOWANIE OMINĄŁ TRUJECIE SZTUCZNYM SMAKIEM!!!

małaMi
@OLA

Droga koleżanko, masz jak widzę trochę nikłą wiedzę w kierunku technologii żywności, bo gdybyś chociaż troszkę poczytała o dodatkach do żywności nie pisałabyś takich bzdur!!!! E-250 to nic innego jak azotyn sodu, który stosowany jest do peklowania mięsa przeznaczonego do produkcji wędlin!!! Hamuje rozwój bakterii szkodliwych dla zdrowia (m.in. Clostridum botulinum, bakteria beztlenowa, typ laseczka jadu kiełbasianego). Spożyty w dużych ilościach (czyli kilku kg w czystej postaci) utrudnia transport tlenu przez krew, jest to szczególnie niebezpieczne w przypadku niemowląt. Podczas ogrzewania peklowanych przetworów mięsnych (czyli wędlin i kiełbas) -w temperaturze powyżej 150°C – wchodzi w reakcje z cząsteczkami białka w wyniku czego mogą (ale nie muszą) wytwarzać się rakotwórcze nitrozoaminy. Wszyscy doczepili się miesa i wędlin jaka to w nich jest chemia, ale nikt nie mowi o tym jaka chemia jest w kosmetykach. Dodatki dodawane do żywności w większości przypadków sa obojętne dla naszego organizmu, spożyte w naprawdę dużych ilościach szkodzą. Konserwanty dodawane do kosmetyków np. formaldehydy wnikają w nasze ciało, przez co pojawiają się roznego rodzaju reakcje alergiczne (zapalenie skóry, roznego rodzaju pokrzywki, wykwity). Inne związki dodawane do większości kosmetykow to parabeny i thiomersale, rownie silnie uczulające!! Reasumujac droga koleżanko, poczytaj sobie troszkę więcej na temat konserwantow zanim zaczniesz pisać jakies bzdury. Konserwanty były, sa i będą w naszym zyciu to jest nieuniknione.

Tomm
@małaMi

Możesz coś więcej napisać bo mam propozycje pracy jako PH i się zastanawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia - Biskupiec

• Jak się pracuje w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia?

Zobacz opinie na temat firmy Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia?

Kandydaci do pracy w Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia