Panasonic

Gniezno

Opinie o Panasonic

Łysy

Panasonic dobry jest z nazwy .Więcej tam brygadzistów i mechaników niż operatorów tak zwanych mędrców wszystko wiedzących.

KIVI
@Rura 13.08.2017 21:03
Prawdziwych przyjaciuł poznaje się w biedzie .A niegodzina 22 00 i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się z pracy a k...

zajrzyj do słownika

Zygi
@KIVI 14.08.2017 04:49
zajrzyj do słownika

Ty kivi weź się za robotę a nie się bawisz telefonem w pracy .

Lidia

@Nick możesz powiedzieć coś więcej o tym na co mogą liczyć mechanicy w firmie? Jak wygląda praca w tym dziale? Czy pracodawca daje możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą o zmianie miejsca pracy i biorą pod uwagę właśnie Panasonic.

ZOŚKA

ile można zarobić przez agencję dozór

Lidia

@pracownica rozumiem, że czujesz, że nie uzyskałaś takiej pomocy jakiej oczekiwałaś podczas pierwszych dni pracy. Jednak wspominasz o mobbingu. Co dokładnie masz na myśli? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje miały miejsce? Firma ma obowiązek przeciwdziałać ich występowaniu. Jeśli one jednak występowały, to czy zgłaszałaś je, choćby do działu HR?

pracownica

hej Jednym słowem tam jest wewnętrzny mobing Stare wyzeraczki które pracują tam od kilku lat gnebia nowo przyjętych Wszystko co zle idzie to te nowe Nic nikt nie tłumaczy Siada się na stanowisko i trzeba robic bez wytłumaczenia czegokolwiek Te długo pracujące stale nadaja na te kobiety przyjęte przez Dozor Nie pamietaja ze one się kiedyś tez uczyly i nie miały wprawy we wszystkim Ogolnie pracuje tam 3 msc i szukam innej pracy Trzeba uwazac co się z kim rozmawia a najlepiej nie rozmawiać z nikim bo kabluja i wysmiewaja Panie zatrudnione przez PANASONIC sa okropne dla nowych pracownic Mysla ze zatrudnieni przez DOZOR to pracownict gorsi MASAKRA

Ana
@pracownica 13.01.2017 09:16

A nie wiesz czy rekrutuje ta agencja?

Ana

Hej Czy będą przyjmować do baterii?

ala

ile można zarobić przez agencję dozur i czy płacą w terminie

qwerty

Złożyłem tam papiery na operatora maszyn. Zaproponowali mi 2200 brutto, czyli na rękę 1600, a jak będę grzeczny to nawet 200 zł premii dołożą. Po trzech miesiącach, jeśli się sprawdzę, będę miał 1850 na rękę plus premia. Niestety się nie sprawdzę, bo to naprawdę jałmużna nie wypłata. Nie wychodzi nawet 10 zł na godzinę.

Anty
@qwerty 22.11.2016 18:55

Jeżeli dostaniesz jeszcze na umowie stanowisko na jakim pracujesz, bo lubią robić tak, że w papierach wpisane stanowisko : pakowacz, a po podpisaniu umowy oddelegowany zaraz na inne stanowisko (wypłata nie wzrasta), nie przyjazna atmosfera (zależy od zmiany jeszcze)

Roj

No jeśli chodzi o Panasonica to pracować chciałby chyba każdy, jest ogłoszenie teraz Regionalny Promotor A2W w Dziale Heating & Cooling Solutionspolecam

Karol

Ma ktoś w Gnieźnie jakieś ciekawsze chody ? :D wysyłam już któryś raz na operatora maszyn, wiem, że powiększali produkcje, dokładali 3 zmiane a teraz brygadówkę, więc ludzi potrzebują, ale niestety zero odezwu ;(

ja

nie polecam operatorzy tylko czekają żeby wydupcyć jakąś laske z linii produkcyjnej zwłaszcza taki waldek stary dziad operator lubi biegać za młodymi laskami ciekawe co jego stara na to

PPpp

Nie polecam zwłaszcza pracy jako operator, a tymbardziej jak trafi się na p Tomka (starszy dziad) strasznie wredny, może i coś wie o tych maszynach ale nie dobrze się z nim pracuje, brygadzista też bez szału zwłaszcza dla młodych, zarobki przeciętne ( umowy robione tak że wpisane co innego, a robisz co innego bo "oddelegowanie na inny dział") jedyny plus to nadgodziny w miarę płatne. Ogólnie szału nie ma, można znaleźć lepszą pracę.

PP

natalia

Moge prosic o nr tel do tego zakladu przy bateriach w gnieznie

gzik

hej czy orientuje sie ktos z was czy w bateriach przyjmuja do pracy?

operator

witam,czy potrzebują do pacy np(operator maszyny)i jak się wahają zarobki?poproszę o konkrety,dziękuję

Wacek

Ile zarobi doswiadczony Automatyk w Panasoniku?

Slawek1142

Najbižszy Panasonic przy Polsce jest w Starej Lubovny na slowacji,tuž przy granicy z Polska,to Beskidy,a granica to Piwniczna Zdroj/Mnišek nad Popradom,praca fajna,na poczatek jako robotnica lub robotnik dostaniecie 3.20 eur na godzine natto,na drugiej umowie 3.50,trzecia 3.80 i jest to juž umowa na czas nieokreslony,ja tam pracowalem,ktos jak lubi zaklad zamkniety to sie tam znajdzie,socjal super,pieniadze na czas kazdego 10 tego o 8.00 pieniadze sa na koncie,jak w zegarku szwajcarskim,nikt was tam nie oržnie jak u nas,w Polsce dadza wam 8 zl a w porywach 10 i to z wielka Łaska,zkladac podania lub tam dzwonic,pozdrawiam.

hugo

Witam kolego masz może jakiś adres email bądź podpowiesz jak złożyć tam cv z góry dzieki

słońce

Czy ktoś zna byłego kadrowca (usunięte przez administratora) ?

malamyszka

Czy na ta firmowany imprezę która ma odbyć się w sobotę mozna zabrac osoba towarzyszaca?

Szymek

Ile zarabia się w Panasonicu na produkcji?

jacek

ludzie glupoty piszecie...Kazdy chcialby zarobic 2000zl...za co? za scieme.Pracowalem tam ponad 10lat.i widzialem jacy ludzie tam pracowali...Dzis jestem juz pare lat za granica i milo wspominam prace w PANASONICU...

igor

Panasonic to bardzo znana firma, a zarazem marka, ale ciekawi mnie jak tutaj jest z pracą. Bo wszystkie opinie jakie są w Internecie pochodza w sumie od klientów, dopiero tutaj jest cokolwiek, ale niewiele. Możecie napisać czy zapewniają pracownikom jakiś fajny system motywacyjny, czy socjalny? Pozdrawiam.

Lala

A to jest trochę dziwne, chyba, że są to inne oferty niż na produkcję. Z logicznego punktu widzenia bardziej opłaca im się przenieść produkcję do tańszego kraju by móc płacić mniej za pracę pracownikom. Polacy idealnie się nadają do tego typu wykorzystywania, ale nikt nie potrafi sam o swoje zadbać...

tricks
@Lala 12.11.2014 10:31

niektórym rzeczywiście opłaca się bardziej przenosić produkcje do tańszych państw, ale Niemcy są na tyle dobrze rozwinięte , że wiele firm spokojnie daje radę produkować również w swoim kraju. Dla Polaków do nawet lepiej bo tam przynajmniej gdy wyjeżdżają to zarabiają sobie w euro a nie złotówkach .

bolo

Kiedy ostatnim razem pojawiły się jakies nowe osoby, bo na stronie career.panasonic.eu jest sporo ofert pracy do Niemiec, ale do Polski brak.

bolo

@yago, wiesz Panasonic to dośc duża i znana firma, szukaja zazwyczaj do pracy przy liniach produkcyjnych, czasem jakis magazyn.

yago

ale poszukują do jakichś konkretnych robót czy tylko na stanowiska typowe dla pracowników fizycznych, aby tylko potyrać?

zamiks

na ich oficjalnej stronie mają całą masę ofert pracy, poszukują do wielu krajów, na przykład Turcja, Francja czy Niemcy!!!

norbi

Ja przeczytałem te komentarze powyżej o Panasonic, to dziwi mnie jak tak wielka i znana firma może czasem miec takie opinie. Nieprawdopodobne.

Anonim

Ile dają pieniędzy?

azja

tak zle nie ma na nockach spicie z zwlaszcza brygadzisci

nowy?

sorki, ale przy tym bezrobociu jestem zdesperowany aby sprubować, czy podpowie mi ktoś jak tam rekrutują , gdzie złozyc podanie, bardzo prosze.

gosc

uciekajcie z tej firmy

nikt

szkoda gadać brak poszanowania dla pracownika,liczy się tylko wynik kosztem ludzi

gość 4

Jedno trzeba oddać że praca w baeriach nie jest zła ,wręcz powiedział bym bardzo dobra ale jest też druga strona [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lu- przełorzeni-a niektórzy z nich to straszne kmioty-zwłaszcza mistrzuni [usunięte przez administratora] jak nazywają go jego przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asy

gość 3

jestem ciekaw czy piszemy o tym samym \"leśnym stworzeniu\" które naprawde ma swój świat a poza tym myśli że tylko on ma racje i wie wszystko najlepiej, tylko zapomniał jak wół jak cielęciem był spomaszu

automatyk

Jak wygląda tam praca działu technicznego?

GOSTEK

TAK MASZ RACJE A ZWLASZCZA JEDEN CO MA DWA DZIALY NIE SZANUJE LUDZI I MA SWOJ SWIAT

GOŚĆ

Hehe pracowałam tam przez agencje pracy tymczasowej. I powiem, że co do osób pracujących tam na umowie, to tylko kilka było konfliktowych. Praca była ok i chętnie bym tam wróciła. Brygadziści itd to osoby z którymi można się dogadać bez problemu. Minusy to tygodniowe umowy o pracę tymczasową. Chcecie ponażekać na jakiś zakład pracy? Polecam McDonald's - to jest gestapo :D

Elf

Co wy frustraci tutaj piszecie ? Trzeba było sie uczyć !!!!!!! Pracowaliście gdzieś indziej ? NIe ma mnie w firmie juz kilka lat. Z własnego wyboru odszedłem i teraz juz wiem że trawa za płotem tylko wydaje się być bardziej zielona!!!!! Każdy ma wolny wybór. Możecie pracować za najniższe u wuja stasia a resztę dostawać w kopercie pod stołem. Nie wiem co jest bardziej upokarzające branie lewej kasy czy w gruncie rzeczy bardziej rozśmieszające niż [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zachowania niektórych MISZCZÓW Panasonica! Jeżeli ludzie odchodzili to tylko z przyczyn ekonomicznych ! Na palcach jednej ręki policzyć przypadki( usunięte przez administratora )dyscyplinarnego. Aż żal że wielu darmozjadów w firmie trzymano! Ci co odeszli w zwolnieniach grupowych i narzekają niech popytają w Gnieźnie gdzie płacili takie odprawy jak bateryjkach! Nie chce mi się was czytać ( usunięte przez administratora )

gość

Ponoć w czerwcu mają ruszyć zwolnienia. Słyszeliście coś na ten temat? Nie wiem czy już szukać innej roboty.

abc

bolek - 2010-01-29 18:42:05Witam mam nadzieję że pracownicy bateryjek z Gniezna wreszcie się obudzą i opiszą na tym forum jak pracuje się w obozach pracy.Tak tak kiepskie zarobki ( usunięte przez administratora ) na rękę po kilkunastu latach pracy, przeważnie brak mozliwości awansu,itd.Napewno jest w fabryce grupa ludzi którzy zarabiają lepsze pieniądze ale szary pracownik nie jest tu szanowany ,mechanik brygadzista mistrz owszem zarabiają nieżle.Na jednym z działów pracował taki majster o nazwisku ( usunięte przez administratora ) to był psychopata( usunięte przez administratora )Dokladnie( usunięte przez administratora ) Nigdzie poza gnieznienskim Panasonic'iem nie widzielam zeby ludzi ustawiano przed rozpoczeciem zmiany na bacznosc w rzedzie jak w( usunięte przez administratora ). Japonczycy byli OK ale nasza kadra [moze z wyjatkiem dwoch kierownikow] wprowadzila reguly wzorowane na filmach o Gestapo badz SS - jak kto woli. Korzystali z tego, ze wiekszosc pracownikow stanowili mlodzi ludzie z agencji pracy tymczasowej lub osoby z umowami terminowymi - brak pracy a zyc trzeba wiec robilismy co kazali. Wiekszosc osob mialo rodziny lub studiowali - zalezalo nam na kazdych pieniadzach. Metody kablowania jakie stosowaly niektore osoby byly bezczelne i perfidne. Dochodzilo nawet do tego, ze ktos cos ( usunięte przez administratora ) bezczelnie kablowal "mlodego" co spotykalo sie z ogromna radoscia mistrza. Zdarzalo sie, ze "elita" linii sciemniala, udawali awarie itp a jak "miszcz" sie pytal dlaczego nie wykonano planu to byla wina "tych nowych". Mobbing to zbyt delikatne okreslenie. Zabraniali nawet stania w drzwiach od szatni w upalne dni kiedy na dusznej hali nie bylo czym oddychac... To byl zaklad tresury ludzi - wolalbym robic na budowie niz tam wrocic.

bolek

Witam mam nadzieję że pracownicy bateryjek z Gniezna wreszcie się obudzą i opiszą na tym forum jak pracuje się w [usunięte przez administratora] pracy.Tak tak kiepskie zarobki ( usunięte przez administratora )a rękę po kilkunastu latach pracy, przeważnie brak mozliwości awansu,itd.Napewno jest w fabryce grupa ludzi którzy zarabiają lepsze pieniądze ale szary pracownik nie jest tu szanowany ,mechanik brygadzista mistrz owszem zarabiają nieżle.Na jednym z działów pracował taki majster o nazwisku ( usunięte przez administratora )to był ( usunięte przez administratora )

Byly pracownik

Pracowalem tam w latach 1998-2001. Generalnie bylo tak - koszmarna stala czesc zalogi [pochodzaca glownie z upadlej polanii] ktora nie posiadala zadnych umiejetnosci i wyksztalcenia. Potrafili tylko kablowac, sciemniac i w przypadku "miszczow" regulaminowo jak w armii sypac naganami i upomnieniami bo stalo sie za blisko linii, bo o pol minuty ktos sie spoznil z przerwy itp. Kazdy kto mial stala umowe o prace byl dla kierownictwa kims lepszym, nie liczylo sie to, ze na ogol mieli skonczana zawodowka obuwnicza i nie potrafili nic robic. Kadra kierownicza to typowe gestapo pochodzace z polanii i polanexu. Jedyne plusy to w miare dobre wynagrodzenia [jak na tamten okres] i pracownicy najnizszego szczebla [ok 70% zalogi] - chociaz zastraszeni i z umowami terminowymi to mozna bylo z nimi pogadac i nie kablowali.

Zostaw opinię o Panasonic - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panasonic