Panasonic AVC Networks

Pilzno

Opinie o Panasonic AVC Networks

ghjkl

jesli to prawda @ufnx to naprawde całkeim niezłe pieniądze jak na początek uważam. Ale nie rektutuja

damian

zapiernicza ostro i [usunięte przez moderatora] zarabia

co tam się robi

mati

jakie są tam zarobki

Słowa kojarzące się z Panasonic AVC Networks (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Bardzo Dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Panasonic AVC Networks: Atmosfera i praca Najbardziej nie podobało mi się w Panasonic AVC Networks:

Zostaw opinię o Panasonic AVC Networks - Pilzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panasonic AVC Networks