PANASONIC NETWORK CZECH

Czechy

Opinie o PANASONIC NETWORK CZECH

fik

tam od dobrych paru lat nic się nie zmieniło -pod jaką byś nie byl agencją to GÓWNO,mało tego KUPA GÓWNA ja bylem tam w 2007 z dziewczyną i wytrzymaliśmy 3 miechy ,,sam nie wiem jak'' agencja ,,ESKA'' ale i inne wcale nie są lepsze może mniej skubią ,warunki mieszkaniowe (trzeba miec szczęście) nam się nawet udało ale z opowiadań innych to wlos jeży się na glowie osobiście jak dla nas to stracony czas a zarobione pieniądze to nieporozumienie JA BYM OSOBIŚCIE WSZYSTKIM ODRADZAŁ ale decyzja należy do Was

Starman

Najwyższy czas reaktywować Panasonic w Pilznie w wymiarze bezagentury w istnym PAN-IE. Tylko najlepsze telewizory i oczywiście pieniądze godne Zachodniego standardu. A to czy i kogo przeroluje czeski system nie do końca jest ważne. Nie każdemu można tą rolkę sprzedać poniewa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale są masy, które za porządne europejskie pieniądze rodem z Czech będą pracować. Viva la czeska elektronika za pieniądze bezpośrednio od korporacji.

~robol

Człowieku, czy nie potrafisz napisać kilku zdań bez błędów? Język polski jest dla Ciebie za trudny? To pisz po chińsku!!!!!

p[i
użytkownik zarejestrowany

sugerując się nazwą firmy - to jest zatrudnienie w Polsce czy u pepików?

Ivo

Pracowalem w Panasonicu w latach 2008 - 2010 pod agentura nzalezy jaka nie jest tragicznie ale powtarzam zalezy jaka ja akurat trafilem na dobra potem przeszedlem pod Panasonic i placa i praca jest ok ale oczywiscie jest to monotonne jak by nie wojkso bym zostal tam na stale ale nie polecam pracy w skodzie szylaszlem mod znajomych cholerne op[inie ale Panasonic dba o preacownikow naprawde pozdrawiam Dj Ivo

Byłe w 2011 co prawda ale masakra redukcje redukcje redukcje przychodzisz do pracy i mowia cidziekuje idziesz do domu pomylisz sie raz lub dwa idziesz do domu nie pracujesz kilka dni teraz to jest tak ze pracuja najlepsi z najlepszych teraz kiedy wprowadzili teelwizory w technologi ledowej to juz chyba wogole 3 na krzyz pracuje

kaspian
użytkownik zarejestrowany

widzę , że już od dawna nie wypowiadaliście się na tematy związne z Panasonic Czech. Czy z firmą obecnie dzieje się coś niedobrego , czy nie ma to żadnego związku z jej obecną formą ? w sumie w sieci również ciężko znaleźć o nich informacje dlatego liczyłem na nie przynajmiej właśnie w tym miejscu...

line leaderTYLKO POLSKA

jestescie wszyscy porabani pracowalem tam i nawet nie wiecie ile macie urlopu jakie macie prawa eu,nie wiecie kompletnie nic jak was robia,bo nie czytacie prawa ktore przysluguje wam takie jak czechom,czyli europejczykom puknijcie sie w czaszki i zacznijcie sie interesowac sprawa,czy to agentura czy panason to prawa pracy sa takie same kretyni to wprowadzila unia palanty.......tylko wy nie potraficie walczyc o swoje i postempujecie jak wam zagraja czesi...i nie dawajcie wiary ze ktos cos wam zalatwi nikt nic wam nie zalatwi...jak sobie nie zalatwicie sami helll666

katka87

pracowalam dla heroji 3 lata i uwazam ze zle nie bylo owszem zdarzaly sie rozne incydenty ale bez jaj .jezeli ktos chcial pracowac a nie chlac!!to pracowal i zarabial uwazam ze 17dni w miesiacu za 2000zł to chyba warto!!a ja uwiezcie widzialanm przez te 3 kata jakie dziwolagi tam zjezdzaja ze ani do(usunięte przez administratora) ani do pracy szok!!wiec ciezko sie dziwic ze niektorzy mamrocza...znajdz w polsce agenture ktora da ci chate i jeszcze 10zł na h!!!wiec jezeli ktos chcial zarobic to zarobil a jak ktos jechal na bal to mial bal a potem zal ze kasy nie ma!!żal....

katka87

witam!! mysle ze to nie jest do konca tak panasonik owszem zatrudnia agentury i jest rzecza jesna ze sa to pracownicy tymczasowi tak wynika z umowy!!wiec calkiem jasna sprawa jest ze tacy zostana zwolnieni wczesniej...mysle ze w polsce wyglada to tak samo!!a jezeli ktos chce pracowac dalej i na podobnych warunkach jak pracownicy panasonika wystarczy ze pogada z supervisorem i znajdzie mieszkanie i sprawa zalatwoina!!!nikt nikogo nie bedzie niańczył!!jezeli chcesz byc traktowany jak czech to miej takie same warunki a warunki musisz sobie stworzyc sam czyli tak samo jak w polsce!!!helllo ludzie tam jest lepsza kasa a wystarczy ze zaczniecie samodzielnie funkcjonowac!!!ot co!! !!wiec jezeli ktos nas okrada to agentura a czyja to wina ??? nasza ,bo nie mamy siły lub checi sie usamodzielnic!!wszystko....

ano-nim

załatwi za darmo bo sam ma kasę za każdego zwerbowanego człowieka od agentury, nieważne czy załapie się do pracy, czy nie

greguś

aktualnie są przyjęcia więcej nfo pod numerem +(usunięte przez administratora) to jest numer polaka ktory tam pracuje i mieszka już ponad cztery lata ( caly czas pracuje pod agenturą ) on zalatwi wam wszystkie sprawy związane z zatrudnieniem w jednej z agentur jak również załatwi darmowy przejazd z polski piszcie lub dzwoncie do niego po 10-08-2010 teraz jest na urlopie w polsce a num. polskiego nie znam pozdrawiam wszystkich

Kukel

Są przyjęcia pozdro.

fiku23

odradzam jechania do czech właśnie zjachałem z czech i jest tam jedna wielka lipa

Lenka

są przyjęcia przez akapulko do panasonica lub gdzie indziej. Odpowiedzcie ,Pozdrawiam

wisnia21

ja powiem tak : skoro zdecydowaliscie sie wyjechac za granice to wiadomo ze lekko niema co Wy myslicie ze, przyjedziecie , 3tygodnie wolnego i dopiero do pracy? PF zal mi was , wszedzie trzeba robic zeby zarobic i tyle w temacie

Paweł

Witam wszystkich właśnie dzisiaj wróciłem z Pilzna .Wyjazd był z Wrocławia 22.07.2009 poprzez firme :Etat & Akapulko Work and Travel Center Poland 82-300 Elblag ul.Hetmanska 26 lok.9 I potwierdzam to jeden wielki WAŁ I MAFIA nawet doszło do tego ze jeden z naszych kolegów został postrzelony z broni przez pracownika firmy HAJERO w której mieliśmy pracować GORĄCO ODRADZAM WYJAZDU .Brak organizacji Brak kontaktu po przyjeżdzie z jakim kolwiek przedstawicielem Firmy Hajero a nasz Kordynator pan [usuniete przez admina] nawet nie był łaskaw odebrać od nas telefonu. Ja wraz z kolegą wruciłem na własną ręke a reszta nadal tam tkwi na ubytkowni i niewiedzą co z nimi dalej będzie

gal anonim

jeden wielki wal jest tam odradzam

MLODY

hej ja własnie chce sie tam wybrać i nie wiem jedni piszą ze dobra praca a drudzy ze zła ...sam juz nie wiem .......

użytkownik zarejestrowany

po pierwsze naucz się pisać kolego,a w głowe puknij się ty,ja pracowałem nie całe dwa lata w Tatungu i mówić sie nauczyłem po czesku,ale jeśli jest sie imbecylem to zawsze bedziesz charował za te 14 ty koron,szczerze w polsce tyle samo zarabiam na podkarpaciu też fizycznie i nie pisz mi o agenturach i innym jak jest bo gdybyś był troszke ambitny nie pracowałbyś tam taki czas,a co do wypowiedzi pani zgadzam się w 100% MARTIN pozdrowionka

†*--< Kometka >--*†

hej... ja wlasnie wrocililam z Czech... warunki okropne... brak dostepu do neta... brak czegokolwiek... Nie ma czego zalowac jesli ktos nie pojedzie... pojechalo 30 osob wrocilo 28... Panasonic to jedna wielka sciema... powymyslali jakies testy dodadtkowe z jezyka z matmy etc... z 17 srubek zrobilo sie 20 dali mniejsze srubki kazali robic w rekawiczkach no po prostu wszytsko odwrotnie niz byc powinno... nwte system jest 2 zmianowy a nie 3 i oni narzucaja nadgodziny a nie ludzie.... takze nie polecam... No chyba ze zobacza ze ludzie mowia jak jest i w koncu cos poprawia... dzisiaj juz 10 osob przed odjazdem zrezygnowalo...Pozdrawiam w razie czego jestem dostepna na gg 4679519 lub najlepiej kom (usunięte przez administratora)jestem w PL takze dzwonic smialo... Co do Heroi-agentura w Czechach - w PL ETAT & ACAPULCO... tryb nadal jest 10 lub 12 godzin i nieliczni sie dostaja... Trzba ostro zapierdzielac zeby sie dostac... U nas z ponad 20 osob dostalo sie tylko 3 z czego jedna wrocila wczoraj do PL ze wszystkimi i zostala tylko parka... Takze jesli ktos chce wyjechac niech sie przygotuje na zapierdziel i nie na 17 srubek w 57s a 20... bo oni na miejscu odrazu norme podwyzszaja i szukaja dziury w calym... Tak jak juz pisalam mozna do mnie dzwonic - z checia o wszytskim opowiem a no i niedlugo postaram sie wrzucic gdzies fotki gdzie pokazane sa warunki... Co do Edy Maxa to podobno dobra agentura za to obilo mi sie o uszy ze z SK EXpress nie warto podpisywac umow bo oni daja chyba na 3 miechy i spowrotem do PL... czyli bardzo tymczasowa praca... Aha no i jesli juz jedziecie do Panasonica to przygotujcie sie na testy po czesku mimo iz mowia ze nie wymagaja jezyka czeskiego to dostaje sie testy po czesku i trzeba na nie odpowiadac po czesku... Pozdrawiam i czekam na telefony badz gg...

firma jak każda,wymagająca dobrej dyscypliny w pracy.praca w tej firmie troche monotonna,ale fizycznie sie nie napracujesz.w sumie ok

pracowałem tam

jesteś oszustem i kłamcą poznałem tam setki młodych ludzi i oni wszyscy starali sie zarobić tylko na bilet z powrotem praca tam to [usunięte przez admina]

kto tam pracoval pod agenturou,to ta pochopi,ze mas 100% pravdu...

użytkownik zarejestrowany

Firma - solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczajacy Atmosfera w pracy oraz ludzie tam pracujący są wymagajacy:

Panasonik a praca pod agenturami to dwie różne sprawy.Każda agentura łupi cię jak może ale robi to na swój sposób,jak ktoś chce pozostać ucieka pod panasonik ,wynajmuje na własny koszt mieszkanie i żyje sobie spokojnie.Panasonik niezwalnia swoich ludzi a agentury tak.Szybciej zostajesz parciakiem a potem majstrem ,dostajesz całego bonusa bez pokut(kar)i żyje się powoli i s pokojnie.Jak chcecie coś więcej wiedzieć to piszcie na GG 11095391 pracownik panasonika

Zostaw opinię o PANASONIC NETWORK CZECH - Czechy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANASONIC NETWORK CZECH