Opinie o Yetipay Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Yetipay Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Yetipay Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yetipay Sp. z o.o. w Warszawa

Eee

Yeti jest wpisana do knf. Więc nie ma co się denerwować, yeti nie jest aż tak popularnym serwisem dlatego budzi kontrowersje. Lepiej sprawdzić zawsze sobie;)

Leon

Portal pod przykrywką regulaminu (usunięte przez administratora) i okrada swoich klientów. Odradzam wszystkim zainteresowanym zakładanie tam konta. Prędzej czy później znajdą sposób na to jak was okraść. Ja straciłem 800zł! Używam portalu z zagranicy i dosłownie nie mam możliwości odzyskania skradzionych mi przez portal pieniędzy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!

@Leon

Biuro Rzecznika Finansowego Wydział Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego Al. Jerozolimskie 87 02-001 Warszawa tel. 22 333 73 26 Skontaktuj się z nimi - maila możesz wysłać. Masz dużą szansę odzyskać swoje pieniądze.

Artur
@Leon

Podobna sytuacja spotkala mnie, latwo wplacic a wyplacic sie juz nie da.

lalala

Jak odzyskać konto yetipay? Witam potrzebuje pilnie pomocy!Zablokowali mi konto yetipay, a miałam tam prawie 2 tys zł! Po wpisaniu poprawnego maila i hasła ukazał się komunikat ze konto zostało zablokowane, więc zgodnie z poleceniem skontaktowałam się z biurem obsługi klienta. Napisałam w czym problem, na co oni mi odpowiedzieli ze moje konto zostało wybrane do weryfikacji i mam wysłać swoje dokumenty. I tu się wszystko komplikuje. Konto założyłam na wymyślonego maila, gdzie jedyna rzecz zgodna z prawdą tam to mój numer telefonu, a wszystkie dane są po prostu fałszywe. Takie dane podałam również zakładając konto yetipay. Dlatego nie mam dokumentu nie istniejącej osoby. Nie posiadam konta w banku bo jest to za dużo formalności i dodatkowo jestem niepełnoletnia, dlatego zaczęłam korzystać z yetipay, aby trzymać tam pieniądze bądź robić przelewy ze znajomymi. Bałam się jednak dawać tam moich prawdziwych danych. Co teraz mam zrobić? Zależy mi aby odzyskać pieniądze, ale nie chce w konsekwencji mieć problemu z prawem.

lalek
@lalala

I jak to się skończyło?

@lalala

Biuro Rzecznika Finansowego Wydział Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego Al. Jerozolimskie 87 02-001 Warszawa tel. 22 333 73 26 Poszukaj w googlach maila do tej instytucji. Skontaktuj się z nimi. Masz szansę odzyskać kasę.

Miroslaw Piasecki

Uwaga, chcę ostrzec wszystkich, którzy kozystaja lub mają zamiar korzystać z serwisu YetiPay, wczoraj po kilku latach uzytkowania konta w YetiPay zostało ono zablokowane z nie wieadomego powodu środki zostały zablokowane, a żeby odzyskać swoje Udcziwie zarobione pieniądze, proszą o poufne dane,czy bym został ich klientem wiedząc o tym wczesniej , stanowczo nie, jest wiele innych serwisów, które oferują takie usługi bez ryzyka że zostaniesz (usunięte przez administratora) swoje działania tłumaczą tym iż zmieniła się jakaś ustawa, absurd nie chce miec z nimi nic wspulnego, banda złodzieji internetowych a obsługa klienta jest na poziomie podeszfy buta, mam nadzieje że ich praktyki zostaną dokladnie przeanlaizowane przez odpowiednie organy pozdrawiam

noname
@Miroslaw Piasecki

jakie inne podobne serwisy polecasz?

@Miroslaw Piasecki

Skontaktuj się z Biuro Rzecznika Finansowego Wydział Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego Al. Jerozolimskie 87 02-001 Warszawa tel. 22 333 73 26 Opisz im swoją sytuacje- odpowiedzą Ci co zrobić. Można maila im wysłać- poszukaj w googlach.

Aplikowałeś do firmy Yetipay Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Gosh

Omijać szerokim łukiem. Konto zablokowali mi wcześniej niż ten ich nowy regulamin ma obowiązywać. Postraszyłam zgłoszeniem sprawy do odpowiednich instytucji to mi odblokowali konto do 19stego listopada 2021. Tyle że kasę sobie odzyskałam doładowując Chomika. Nawet Paypal nie ma tak idiotycznych obostrzeń.

xyz

Czy ktoś z Państwa podał im swoje dane i jak wygląda sytuacja? Odblokowali konto, można wypłacić pieniądze albo pozwalają zamknąć konto? Mam nadzieję, że nic teraz nie naliczają, bo nie mam pojęcia o co chodzi, że chyba każdemu blokują konto.

Czy każdemu teraz tam blokują konto i oczekują różnych danych? Czy ktoś coś się więcej dowiedział i może się podzielić oraz jak wyglądała sytuacja po podaniu danych?

kaska

tak, oczekują weryfikacji i podania wszystkich danych. nie mozesz odebrać wlasnych pieniedzy

kaska

Wcześniej wystarczylo podać konto i zrobic przelew na kwote 1 zl , ktory zostal zwrócony. ale w ten sposob odbywala sie weryfikacja. Teraz nalezy podać wszystkie wrażliwe dane z dowodu osobistego lub paszportu.

nseries21

Zlodzieje, omijac szerokim lukiem. Tez mi jebneli 50pln, niby nie pieniadz, ale przestroga dla innych.

Teresa

Czytam Wasze wpisy i przyznam, że są trochę niepokojące. Czy ktoś nie miał problemu z uzyskaniem pieniędzy i wszystko przebiegło bez żadnych kłopotów? Piszecie, że konta zostały poblokowane i zastanawiam się jak potoczyła się dalej historia.

@Teresa

Historia potoczyła się zapewne tak, że trzeba było konto zweryfikować dokumentem tożsamości i wykonać przelew weryfikacyjny. No chyba, że po środki zgłosił się prokurator bo pochodziły z przestępstwa. Normalna procedura, opisana w regulaminie. Chyba, że ktoś nie czytał albo nie zrozumiał co przeczytał co jest obecnie dość powszechne.

Leon

Powszechne jest też tego typu informacji umieszczanie tam gdzie jest najmniejsze prawdopodobieństwo że użytkownik je znajdzie, szczególnie tych ważnych czyli takich dzięki którym portal może zyskać a użytkownik stracić. Rozumiem ze według pana jest ok przyjmować pieniądze i sobie je przywłaszczać? Jeśli ktoś nie zweryfikował konta, dlaczego się bierze od niego pieniądze? Oczywiście po to żeby je ukraść ... Odradzam ten portal. UWAŻAJCIE! to są (usunięte przez administratora) i krętacze nastawieni na okradanie swoich użytkowników pod parasolem odpowiednio sformułowanego regulaminu ...

Witek

Tzn ? Nie mogę znajść ?

Karen

DO (usunięte przez administratora)TO JEST CZEKMA JUZ 1 DZIEN I NADAL NIC DODATKOWA ZABRALI MI 1ZŁ!!!! SKANDAL!!!! POWINNI ZAMKNAC TEN SERWIS

Maciej

Bardzo nie polecam, dostałem na konto yetipay kilka przelewów od klientów, którzy kupili ode mnie sprzęt elektroniczny, dostałem pieniądze o łącznej wartości około 900 zł i konto zostało zablokowane! Konta nie ma, pieniędzy także, zostałem okradziony! Omijać szerokim łukiem jeżeli ktoś nie chce stracić pieniędzy..

@Maciej

a miał Pan podpisaną z serwisem umowę na świadczenie przyjmowania zapłąty drogą elektroniczną?

mam tam 2530zł i przyszło mi powiadomienie że konto zostało zawieszone

Semisław

Archaiczny system. Nawet sama strona już odstrasza i gołym okiem widać, że wszelkie inwestycje, zakończyły się dawno temu. gdyby to chociaż działało poprawnie. Nie działa wszelka weryfikacja, SMS z potwierdzeniem numeru telefonu, przyszedł po tygodniu :) Wypłata środków- mija drugi tydzień pieniędzy (na szczęście bardzo drobnej kwoty) ani widu, ani słychu. Tragedia.

Zdzirek

Ledwo doładowałem konto yetipay... by po chwili zobaczyć, że ich strona leży. Czy ktoś wie co sie dzieje

lulu
@Zdzirek

U mnie to samo :/ Ja rozumiem, że mógł paść serwer ale nie mają informatyka, który to naprawi? Problem powstał w nocy z piątku na sobotę ( z 8.11 na 9.11). Przecież oni tracą teraz grube pieniądze, wiec nie wierzę w to, że jest długi weekend i tylko dlatego nikt tego nie naprawia. Czy jakiś Pan techniczny może się wypowiedzieć w czym może leżeć problem (kody informatyczne)?

synek1234
@Zdzirek

Czyli co? (usunięte przez administratora) zwinęli się z naszymi pieniędzmi?

Chris

Od tygodnia nie mozna sie zalogowac i doladowac konta, na maila odpowiedzieli ze problem techniczny i ze 21.10 zostanie rozwiązany dzis 26.10 dalej to samo,

Paula
@Chris

Serwis (usunięte przez administratora) leży. Czy ktoś ma jakieś informacje? Spółka upadła czy o co chodzi?

Werkras

Witam.Stałem się z przyczyn czysto przypadkowych użytkownikiem Yetipay.I odrazu sru doładowałem konto.Patrze jest finans łał działa.Więc druga transza kaski na konto.Ok jest.Dobra po czasie nazbierało się i czas wypłacić.I co?Lipa bo trzeba powiązać wpierw z osobistym a nie doładowywać.Ok więc sru z konta osobistego kasa.Dotarło na konto yetipay.Extra.Konto zweryfikowane.Wiec ponawiam wypłate.Prowizje pobrali reszta wyszła.Ok sprawdzam osobiste w banku a tu brak kasy.Ok kolejna sesja i będą na koncie.Myliłem się.Zaglondam na yetipay na najczęstrze pytania i jest dlaczego nie ma kasy.Potrzebują aż 7 dni na to by przelać kase.Hm myśle we współczesnym świecie takie myki?Ktoś nieżle zarabia na lokacie.Tu nie będe się tu rozpisywał o tym w jaki sposób.Więc ok czekam.Mija 6 dzień i brak jest 7 dzień i brak nadal kasy.Przyglondam się więc uważnie wszystkiemu.I dostrzegam iż konto podtwierdzające na yetipay jest inne niż te z którego ja wysłałem.Jest jednak w tytule przelewu moje imie i nazwisko wraz z numerem konta w banku.No i teraz pytania czy to zgodne z prawem że ta kasa tak wędruje?Czy aby napewno owe grosze dotrą na moje konto w banku z którego dokonywałem przelew?Czy termin 7 dni to chodzi o kalendarzowe czy robocze?Tak więc ostrzegam i prosze unikajcie tego portalu płatniczego.Więcej problemów i czekania niż to warte.Aha dodam iż chodzi o kwote 58 zł i kilku groszy po odjęciu prowizji.

Zostaw merytoryczną opinię o Yetipay Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Yetipay Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yetipay Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yetipay Sp. z o.o.?

Yetipay Sp. z o.o.
  • Szpitalna 1 lok. 25