Opinie o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

LU

Czytam te opinie i mam mieszane uczucia. Jest nowe ogłoszenie, szukają kogoś do biura. Czy ktoś mi może coś bliżej powiedzieć o pracy biurowej w tej firmie?

rs

Tak zgadzam się są talony na święta i paczki wypłata w miarę,ale czy to wszystko jest takie dobre? Jeden na drugiego donosi.Każdy kabluje by utrzymać pracę.Wiem bo pare lat się pracowało w tej firmie i co nikt niczego nie docenia wywalają człowieka jak śmiecia.Więc jeśli ktoś chce podjąć pracę w BIERBAUM POLSKA niech robi swoje i się nie odzywa a będzie mu tam jak w raju jeśli to możliwe....

xxxx

praca w pracy jest ok nawet ją lubię wykonywać ,ale ludzie w-ry,aż strach o nich pisać...

xxx

Czegoś tu nie rozumiem, wszyscy narzekacie na Bierbaum, że jak wam tu źle, niskie zarobki itd a tymczasem jak spotykam moje koleżanki które przeszły z konkurencji z Tekstile do was to wszystkie są zachwycone, chwalą się że zarobki wysokie,że jak dużo zarabiają, że są o wiele mniejsze normy niż w Tekstile, na święta po 500 zł dostały i paczki świąteczne. Ktoś tu kłamie... tylko kto?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
oluśka

A co tam sie dzieje ....Szukam pracy i tam też złożylam papiery i czekam.

OOOOOJ...

PRACA OK OBIĆ CO DO NIEGO NALEŻY I NIE SAPAĆ....

teba

ja proponuję wszystkim tym którym się tam nie podoba przenieść się do pobliskiej firmy GRAFORM, popracować tam rok, a potem wypowiadać się na temat:zarobków, traktowania ludzi, premii, dodatków, talonów świątecznych, itp. itd

rolo

co trzeba zrobić zeby dostać dobra prace na zmianie u pani (usunięte przez administratora)

kropka

Anonim - 2013-06-29 11:15:17 Można tam zarobić?przeczytaj powyższe opinie to będziesz wiedział/ła jaki tu szajs

яóżσωα♥

aha czyli te osoby,które przeszły z H&I Tekstile do Bierbaum fantazjują mówiąc że są u was super zarobki, premie, dodatki za niechorowanie oraz super talony na święta? No tak bo kto by się przyznał że trafił jeszcze gorzej. ŻENADA

hahaha

Gorzej? Tam z każdym dniem ludzie coraz bardziej zamykają się w sobie... A szef, mimo, że został poinformowany o tym co robią z pracownikami brygadzistki, nic nie zrobił(usunięte przez administratora). Nie zdziwie się jak niedługo wparuje tam jakiś adwokat albo prokuratura, żeby odpowiednio "zająć" się (usunięte przez administratora)masakra....

biedronka

A KIEDYŚ TAK WSZYSCY CHWALILI TĄ FIRMĘ I NAWET NIEKTÓRZY UCIEKALI Z FIRMY TEKSTILE DO BIERBAUMA . TO MÓWICIE ŻE TERAZ TAKA TAM KASZANA????

hahaha

W tej firmie słowo (usunięte przez administratora) to chleb powszedni...(usunięte przez administratora)JAK TAK MOŻNA TRAKTOWAĆ SWOICH PRACOWNIKÓW??? Pozostałe brygadzistki są normalne. Potrafią rozmawiać, a nie krzykiem wydawać polecenia i ubliżać...

Zawiedzona

Czy naprawdę pan (usunięte przez administratora) nie może coś zrobić aby poprawić wizerunek firmy .Pani (usunięte przez administratora) jak zawsze wulgarna ludzi traktuje jak woly pociągowe zero szacunku dla osób starszych od siebie .Drze papę jak nienormalna takie samo zdanie mam o pani (usunięte przez administratora).Jedyną brygadzistką ok jest pani (usunięte przez administratora) pożartuje porozmawia a przede wszystkim jest czlowiekiem.Bardzo ale to bardzo proszę o zmianę brygadzistki (usunięte przez administratora) nadaje się do (usunięte przez administratora) a nie na brygadzistę .Może wreszcie jakaś podwyżka???

swir

Tu Leszko.Dzieki za pozdrowienia.Trzymajcie sie cieplutko pracownicy i Ci ktorzy juz tam nie pracuja.Pozdro.I pamietajcie zawsze trzeba walczyc o swoje,nawet jesli zostaniecie za to zwolnieni z pracy.

stary robol

jak boja się zmienić ja to zrobiłem i była to najlepsza z moich decyzji bo nie ma co tam siedzieć bo i tak nic się nie zmieni w tej firmie pozdro

tak jak mówiłem jak będzie zebranie z szefem to nikt się nieodezwie i do innej pracy też nikt niechce śmieszni jesteście

Wszyscy tak ladnie piszecie a byl podobno szef ostatnio i bylo zebranie , ludzie z dwoch zmian stali i sluchali co ma do powiedzenia ... DLACZEGO NIKT Z WAS NIC NIE POWIEDZIAL ::: ANI SLOWA O BRYGADZISTACH I ZAROBKACH ??? Wszystko madre w (usunięte przez administratora) . PS wiemy kto zawsze sie postawil jak cos nie pasowalo ... pozdro dla tych 2 co zwineli ksiezyc hehe

swir.

Ja znalazłem inną prace i jest ok.Więc zwalniajcie się i tez szukajcie innej pracy.

ajc
@swir.

jestem zawiedziona bo dla szefa liczy się zdanie brygadzistki a że brygadzistka chodzi nawalona nikt tego nie widzi :// i układy pomiędzy brygadzistkami maskara

no i co widze że niema odważnych nikt niechce spróbować innej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Stalowa 3
    85-453 Bydgoszcz
  • NIP: 9671097037 KRS: 0000209061

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.