Opinie o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Aneta

@azor@XXX z jakiej okazji odbyła się impreza, o której mówicie? Często takie wydarzenia integracyjne są organizowane przez firmę?

XXX

Wczorajsza impreza byla mega , dziekujemy calemu Szefostwu BIERBAUM za nia i prosimy o wiecej takich imprez DZIEKUJEMY

azor

Wczorajsza impreza byla mega, dziekujemy calemu szefostwu BIERBAUM .I prosimy o wiecej takich imprez DZIEKUJEMY

Aneta

@człowiek sukcesu a możesz powiedzieć coś więcej na temat systemu pracy w jakim działają poszczególne działy firmy? Ilu jest on zmianowy?

@Aneta

ranna zmiana od 6 do 14 od poniedziałku do piątku popołudniówka 14 do 22 od poniedziałku do piątku nocka 22 do 6 od niedzieli do piątku

@Aneta

dział powłok składanie pakowanie dział poduszek wywracanie składanie zakładanie skuwek krojenie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Angela

Witam czy ktos wie czy w piątek 23czer. nocka idzie do pracy...

@Angela

w piątek nocka idzie normalnie 23 czerwca !!! hala powłoki i poduszki hala prześcieradła maja wolne !!!

Angela
@człowiek sukcesu

A mi mowili ze wolne nocka nie idzie

Pracownica

Witajcie...dodając opinie co nie którzy z nas nie myślą kapletnie. Jak można nazwac kogoś debilem? A dokladnie p. Karolinę...jestem pracownikiem tej firmy i jeszcze nigdy nie slyszalam żeby pani Karolina zle odniosla sie do pracownika.Jest to osoba bardzo przyjaznie nastawiona do ludzi.Wymagacie szacunku dla siebie a wy co robicie?? Nazywacie to miejsce Ausz.....wiec co tu robicie?Nie podoba sie to dowidzenia nikt na sile nikogo nie trzyma.Jesli oczekujecie szacunku od kogos to najpierw okażmy szacunek sobie na wzajem.....Jeśli cos wam się nie podoba może warto porozmawiac z p. Stefanem? To terz czlowiek i napewno was wysłucha nie nawzwie was Debilami.....

Pracownica

Witajcie...dodając opinie co nie którzy z nas nie myślą kapletnie. Jak można nazwac kogoś debilem? A dokladnie p. Karolinę...jestem pracownikiem tej firmy i jeszcze nigdy nie slyszalam żeby pani Karolina zle odniosla sie do pracownika.Jest to osoba bardzo przyjaznie nastawiona do ludzi.Wymagacie szacunku dla siebie a wy co robicie?? Nazywacie to miejsce (usunięte przez administratora) .wiec co tu robicie?Nie podoba sie to dowidzenia nikt na sile nikogo nie trzyma.Jesli oczekujecie szacunku od kogos to najpierw okażmy szacunek sobie na wzajem.....Jeśli cos wam się nie podoba może warto porozmawiac z p. Stefanem? To terz czlowiek i napewno was wysłucha nie nawzwie was (usunięte przez administratora)

ona
@Pracownica

Ja pierdziele, dziewczyno!!!! Jaką Ty szkołę skończyłaś .???. ... takie błędy, wstyd. Szkoła podstawowa się kłania !!!!Nie dziwie się dlaczego pracujesz w tej firmie! !!!! Sama wystawiła sobie opinię- żenada! !!!!

Bardzo przykro jest słyszeć taką opinię. Szczególnie, że zawsze na rozmowie kwalifikacyjnej wszystkie warunki umowy o pracę są bardzo szczegółowo omawiane. Ja ze swojej strony zawsze staram się pomagać każdemu pracownikowi i próbuję rozwiązać każdy problem więc uważam, że używanie takich słów jest bardzo niesprawiedliwe. Też jestem pracownikiem Bierbaum Polska i sądzę, że wykonuję swoje obowiązki najlepiej jak potrafię więc ciekawa jestem na jakiej podstawie Pan/Pani "koks" nazywa mnie "debilem". Może i nie powinnam udzielać się na tym forum i po prostu odpuścić, ale też jestem człowiekiem i takie opinie ruszają każdego, tym bardziej, że nie uważam abym zrobiła cokolwiek przeciw pracownikom. Opinie takie tylko podcinają skrzydła i zaczynasz się zastanawiać czy warto się tak poświęcać ... Pozdrawiam wszystkich pracowników i liczę na to, że komentarz Pana/Pani "koks" jest subiektywny, napisany pod wpływem emocji i że nie podzielacie tej opinii. Karolina

Aneta

Pracujesz w BIERBAUM POLSKA? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

ktoś

do wszystkiego można się przyzwyczaić ale do nie których osób nie ,np.taka chuda szkapa od kontroli jakości leń totalny .Zamiast kontrolować młodych którzy przyszli to woli rozwalić sie na palecie z drugim leniem brygadzistką i bajerować przez dwie godziny ,a jak młody sie pomyli robi wielkie haloooo.Hmmm to gdzie była wcześniej ?????

Stol czwarty pakowanie gorszej obgadywaczki i war.... Nie widzielismy falszywej

Stol czwarty pakowanie debilka. Glupszej nie znalismy

Marko

Kto wybieral te brygadzistki??? Totalna porażka...czy nikt tego nie widzi? Zero szacunku dla pracownika.sa bardzo ordynarne i nie stety bardzo zaniedbane.zal....

as

Jak wygląda praca na magazynie ?

Zocha

Gdyby tu bylo tak zle, nie pracowaloby tu tyle ludzi

czlowieksukcesu

Bierbaun to jedno wielkie DNOOOOO, jesteście tam tak wyzyskiwani, że to SZOK, nawet najniższej krajowej nie macie, oni się wam w twarz smieją ;) i smiać bedą... a wy nawet słowa nie powiecie :/ przykre ale prawdziwe, na waszym miejscu bym cos z tym zrobil, PAMIETAJCIE ZE W GRUPIE SILA ;) nie wazne czy sie lubicie czy nie, nie wazne jak bardzo sie nienawidzice, ale powinien polaczyc was ten sam wrog i powinniscie zadbac o to co wam sie nalezy JESTEŚCIE PRACOWNIKAMI< MACIE SWOJE PRAWA O KTÓRYCH NIE WIECIE ??? KURWA, PRACODAWCA MA OBOWIĄZKI WOBEC WAS :) ........Jak narazie traktuja was tam jak niewolnikow... SLYSZALEM ZE MACIE TAM OKRESLONY CzAS NA JEDZENIE, a w innej porze nie mozecie, no nie wierze hahhahahah jak w wiezieniu ;) ta firma traktuje was jak??? dokonczcie sami... ps. no może nie firma, tylko kierownicy i brygadziści... ;) bo wiem, że jak przyjeżdza szef to oni liżą mu dupe i każdy udaje że jest SUPER, NAJLEPIEJ, i LEPIEJ BYC NIE MOZE HAHHAHAHA

Mkcafe

Witam, Zamierzam aplikować do pracy u Was. Czy tak naprawdę jest źle? Mówili mi niektórzy, że nadgodziny w niedzielę, a reszta to jak typowa praca produkcyjna pon-pt 3 zmiany. Tylko czy to rzeczywiście tylko praca stojąca? Finansowo może być nieźle, minimalna(jak wszędzie), dodatki za nocki, premie za niechorowanie. Tylko jak to może wyglądać z rozliczeniem akordu? Tyle słyszałam od ludzi, że wolę zapytać się czy opłaca się poświęcać czas tej firmie. Czy warto wysyłać CV

beata siostra edyty jest najgorsza lubi rządzić i gardzić innymi

Łuk
@pracownik

Widzę, że nie masz kobieto życia rodzinnego ,że osadzasz kogoś jak dziecko w przedszkolu, któremu właśnie ktoś zabrał zabawkę

Czy brygadzistka Marianna jeszcze tam pracuje?

didi
@Ania

TAK pracuje. Chociaż tam już nie pracuję ale mam jeszcze dobre koleżanki...

ktos
@Ania

tak

Powiedzcie mi może coś o tej pracy, bo powiem szczerze, że jestem mocno zainteresowany tą branżą, jestem w stanie pracowac długo i ciężko, byleby płacili

Zostaw merytoryczną opinię o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Stalowa 3
    85-453 Bydgoszcz
  • NIP: 9671097037 KRS: 0000209061

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.