Opinie o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Tosia

Dlaczego osoby które wypisują tu nie podpiszą się imieniem i nazwiskiem, po prostu są tchórzami, nie potrafią spojrzeć nikomu prosto w oczy tylko obgadywać za plecami, jak wam źle w tym zakładzie to kto was trzyma? Możecie się zwolnić, narzekacie na brygadzistki, ogólnie na wszystkich. A wy może nie jesteście lepsi. Piszecie o piciu kawy, paleniu papierosów, a może sami chodzicie co chwilę na papierosa. Jak będą kolejne zakazy to cała reszta może podziękować tylko i wyłącznie wam. Potraficie krytykować innych, a może warto spojrzeć w lustro i zapytać się "czy naprawdę jestem taka idealna,a wszyscy tacy źli?"

Dominika
@Tosia

Na bank napisala to jedna ktora ciagle siedzi na kawie.Co do pracy pracyje sie ram zeby miec kase na zycie jak kazdy ale dlaczegi ja mam pracowac a innym maja placic za picie kawusi? Niech sie wywiazuja za to co maja placine i nie bedzie gadania proste.Myslisz ze jak ktos ma jakas pozycje to jest lepszy i juz nic nie musi robic ? Tu sie mylisz !!!

Paula
@Dominika

Jedni pija kawe..drudzy palą a inni siedza na telefonie i to jest sprawiedliwe?

Dominika
@Paula

A jedni pala inni pija kawe inni tel a sa osoby ktore robia te wszystkie rzeczy na raz i co? Placa im za nic nie robienie brawo ????

Aaaaaaaaaa

Najlepsza to jest Pani z Kontroli Jakości niby idzie sprawdzać poduszki na drugą halę a tak naprawdę spija kawkę na stołówce z Koleżanką i tego Pan Stefan nie widzi trzeba naprawdę wziąść kontrol pod Lupę.Chodzi o Kasie

@Aaaaaaaaaa

Hmmmm racja jedna pije kawke druga lerzy na stole a trzecia wciaż na palarni. Wszystkie do wymiany.Tylko pala te papierochy z brygadzistkami.im wolno wszystko.

Onnnn
@Praca

Łał.....jestem za całkowitym zakazie palenia dla wszystkich.

@Onnnn

Tak tak to racja.Powinni wszystkich wymienic łącznie z mechanikami. Lenie.Na nockach robia co chca.tylko kawka i papieroski.

Praca

Jestem w tej firmie nowym pracownikiem ale takiego czegos nigdy nie widzialam.Pracuje tutaj jakieś 1.5 roku.Smarujecie na tym forum wszystkich ..od biura do mechanika....a wy ...raczej my jestesmy inni? Palimy gdzie popadnie...pijemy kawki i. Herbatki przy maszynach chociaż jest całkowity zakaz.Używamy co nie którzy po 2 telefony. I co to jest ok?obgadujemy się na wzajem...widzimy wszystko u innych a sami robimy dokladnie to samo. Ludziska opanujmy się. Malo mamy wlasnych problemów w domu?Byl tak zwany casting na Brygadzistke wczesniej Kontrol...czemu nikt z was sie nie zgłosił tylko teraz pierze takie bzdury na forum?dojdzie do tego ze będziemy mieli calkowity zakaz palenia i wtedy znowu beda pretensje.wyluzujmy dziewczyny..takim obgadywaniem siebie na wzajem nic dobrego nie osiagniemy.

Ciekawa
@Aaaaaaaaaa

A gdzie ma pic przy stanowisku pracy od tego jest stolowka chyba p.stefan sam do tego doprowadzil abyśmy czesciej opuszczali swoje stanowiska pracy..by sie na pić..niedlugo to beda nas rozliczać z toalety..ile razy chodzimy.wiec nie czepuajcie sie szczegółów ..bo kasia dobrze wedlug mnie wykonuje prace swoja a reszta mnie nie obchodzi.

Stary pracownik

Tak tu się zgadzamz tym co napisane ale Stefan.i Karolina powinni wszystkie brygadzistki pod lupę wziąść i tą młodą z katroli jakości bo one nic nie potrafią tylko kasę za siedzenie chciałyby brać i tylko plotkami się zajmować a o pracy zero pojęcia nic nie potrafią tylko ludzi wzywać i obrażać i tego Stefan nie widzi.Oni w biurze tylko widzą kiedy zwykłemu pracownikowi kasę wziąść bo nie przyszed na nadgodziny oni myślą ze ludzie rodzin nie mają i obowiązków im by pasowało jak ludzie by pracowali od niedzieli do niedzieli i za gorsze.To jest żenada co się tu dzieje katasrofa jednak za pani Żanety jak była szefową było lepiej szło się dogadać a teraz nic dla ludzi tylko brygadzistki u szefa mają poparcie a żeby nie ludzie to nic by zrobione nie było to wszystko to zasługa ludzi a nie tych brygadzistek co nic nie potrafią

Nell
@Stary pracownik

Hmmm tam gdzie pracują kobiety tam zawsze byly ploty...kontrola jakosci nie potrzebna bo i tak ostatnie slowo ma brygadzistka. Może one też niech zmieniaja się co tydzień.....

Była pracownica

Szwaczka pakowaczka jak przyszlam do pracy aby pokazać co robić jak składać to musiał pokazać zwykly pracownik bo brygadzistki zero a właśnie one powinny na kazdym stanowisku umieć robić aby pokazać nowemu pracownikowi a one zero doswiadczenia musi nowemu pracownikowi pokazać zwykły pracownik jak ma robić i tylko fałsz w tym zakładzie i nic więcej

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Sylwia

A jak z pracownikami? Da radę z nimi pracować?

Ola
@Sylwia

Jak masz mocną psychikę to tak ale trzeba uważać z kim się rozmawia i o czym

Młoda
@Ola

Tu masz rację bardzo trzeba uważać co i z kim gadasz

Była pracownica
@Sylwia

Z pracownikami dasz radę są tacy co pomogą pokażą jak masz np.składać powłoki a inni będą Cię dogadywać no i licz się stym ze w pełni musisz poświęcić się firmie bo ma potrzeby wytrwałości

malina

To sie zwolnij i zatrudnij przez Randstad.

@malina

No właśnie i będzie po problemie( stary pracowniku)

@Radus

I praca nie bedzie schodzić z produkcji

@Pracownica

Bedzie schodzila jeśli bedzie agencja zarabiać podobnie jak pracownicy firmy i wszyscy beda zadowoleni i praca wykonana

@Radus

A co tu myślisz że pracownicy firmy zarabiają kokosy żeby zarobić to musisz (usunięte przez administratora) i nadgodziny robić bo jak nie przyjdziesz to jeszcze zabiorą ci premię a jak towaru nie masz to normy nie wrobisz

@Pracownica

To czemu tego nie spróbujcie zmienić. Dobry pracownik zawsze znajdzie sobie prace tylko trzeba chcieć...a szef moze wtedy przejrzy na oczy gdy zabraknie mu dobrych pracowników nagle

Stary pracownik

Coś jest ostatnio nie tak w firmie my musimy (usunięte przez administratora) eby zarobić a tacy z agecjinie wiadomo po co przyszli do pracy robią bo robią aż patrzeć na to nie można i nie muszą przyjść w niedziele do pracy i zarobią prawie tak jak my ty nie przyjdziesz w niedzielę to zaraz dwieście ci weźmie.w tym zakładzie nikt z rządzących nie myśli gdyby dobrze mysleli praca by inaczej szła no i oczywiście ludzi dobrze traktować z szacunkiem a tu ludzi się ma za nic żenada

Same fakty jeżeli chodzi o rozmowę z Panem Stefanem. Udaje , że słucha i wierzy tylko brygadzistce a te znów mogą czarować i mówić co chcą tym bardziej jak kogoś nie lubią i zależy im na pozbyciu się takiej osoby! !!

Pracownica

Widze ze forum sie rozbujało. No ale cóż gdzie można wylac swoje smutki jak nie tu. Idąc do biura i tak nie jestesmy wysłuchani (wiem bo byłam). A świadomość że szefostwo to czyta rodzi się nadzieja że może zrobia porządek z brygadzistkami. Dlaczego my pracownicy nie mamy nic do powiedzenia!!! Dlaczego innym wolno wszystko a nam nic!!! Pytamy sie dlaczego panie Stefanie dlaczego!!!

Stary pracownik

Praca w tej firmie nie należy do lekkich wysokie normy ktore ciezko czasami zrobic..zarobi mogly by byc lepsze...co do brygadzistek mogly by przejść jakieś szkolenie...bo jedynie co one umia to obgadywać po Wszystkich halach ludzi..zmyslajac..rzeczy niesamowite a same co wyprawiaja...palic papierosy to tylko one moga chodzic...i pic i jesc...gdzie chca z wielką łaska przywoza towar ..a jak jyz przywoza to najgorszy bys nie mógł normy zrobic...a tak jest okej...jak lubisz byc obgadywany gnebiony i obrazany przez pracownikow i brygadzistow i Kj to zapraszamy do firmy...

Młoda
@Stary pracownik

Według Ciebie wszyscy obgadują....a ty co w tej chwili zrobiłaś?sama obgaduszesz...

@Młoda

Napisanie prawdy to nie jest obgadywanie prosze pani...widze to codziennie wiec bzdur nie wypisuje..kazdy z pracownikow to widzi a nikt nie przyzna sie do tego...

No tak już teraz jest...nowym wolno wszystko a starym pracownikom nic....Nowi dostają urlopy nawet bezpłatne a stary pracownik który pracuje 10 lat musi sie prosić o jeden dzień.

Pola

A do kogo macie pretensję wy starzy pracownicy umiecie tylko narzekać umiecie obgadywać innych obrazac nowych pracowników z agencjii..a o swoje nie potraficie wywalczyć..nawet zgrać się nie potraficie tacy bohaterzy jesteście. Nie uczono was ze tylko razem cos osiągnięcie. Bierzcie przykład z Ukraińców oni o swoje potrafią walczyc...

Praca

A starzy pracownicy pokazuja jacy sa głupie jeden drugiego obgaduje..smiech na sali poprostu ..zadnego szacunku niema jedem do drugiego..po tylu latach tam pracy...a po 2 jak wam źle w Bierbauer to zawsze możecie zmienić prace....moze gdzie indziej was docenia..

Mala

Ty ledwo przyszłaś do pracy a już wystawiasz opinie pracownikom lepiej weź się do pracy pozdr.

Gaj
@Mala

Sama sie lepiej do roboty wez a nie o 2.52 wypisujesz bzdury na portalu...widac jak ciężko pracujesz oceniasz innych.a sama nielepsza jestes..przez taka jak ty inni beda cierpieć..moze jak p.stefan bedzie wam premie zabieral to nauczycie sie szacunku do pracy i ludzi

Mm

Juz kiedyś muwilam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zdegradowanie brygadzistek na normalne stanowiska i dopiero wtedy przekonały by się co znaczy ciężko pracować i być pomiatanym. Kilka lat temu jedna z brygadzistek została zdegradowana i co odeszła :) Zawsze był fałsz między nimi i podlizywanie się innych pracowników do pan żądzących . Stałam z boku i obserwowałam śmiejąc się sama do siebie . Pozdrawiam ...

Ha ha ha Dorota najlepsza brygadzistka...przecież ona nic nie potrafi...

@ja

u niej nie trzeba czekać bo wszystko podstawi no ale jedna co nie wyzywa ludzi i normalnie odpowiada

Olaf
@ja

No wlasnie..Dorota moze i nie wyzywa ludzi ale tez nic nie potrafi.Wielka pani..jak zamawiasz u niej kosmetyki to maz dobrze. Potrafi sie tylko wysmiewac...żenada..

Zula

No właśnie...może w końcu nasz szef przyjrzy sie brygadzistką. Napewno nie chciał by byc wyzywanyn od (usunięte przez administratora) głupków i tak dalej....

Niko

Pracownica

Zgadzam się z powyższą opinia. Brygadzistki żenada, fakt tylko z panią Dorota można normalnie porozmawiać poprosić o urlop. I tylko u pani Doroty praca zorganizowana jest super. Mam nadzieję że szefostwo czyta opinie i weźmie pod uwagę jak ludzie są traktowani. Pracuje krótko ale wnioski już mogę wyciągnąć. Nie spotkałam się z takim traktowanie ludzi przez Brygadzistki.

pracownica

ostatnio atmosfera w zakładzie jest zła brygadzistki zle traktują pracowników odnoszą się chamsko nie można iść ostatnio do nich po urlopy bo wciąż mają jakiś problem a urlop jest pracownika a nie brygadzistek tylko normalna do ludzi i normalnie odpowiada pracownikowi jest Dorota bo reszta zero kultury i szacunku szkolenie które miały nic im nie dało bo nic z tego szkolenia w życie nie weszło

Anastazja

Witam. Czy zakład oferuje pracę tylko w weekendy? Pozdrawiam. . .

@Anastazja

Firma oferuje pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat w systemie trzyzmianowym. W niedziele mogą wystąpić nadgodziny na nocnej zmianie.

olo

1x w tej firmie była impreza na 10 lecie zakładu

Zostaw merytoryczną opinię o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Stalowa 3
    85-453 Bydgoszcz
  • NIP: 9671097037 KRS: 0000209061

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.