Opinie o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. w Bydgoszcz

gosia

ja pracuję w bierbaum.i praca i kierownictwo spoko.ale jak zwykle jest problem i to spory.brygadzistki gnębią pracowników i z tego co wiem to kilka osób zwolniło się z tego powodu.a najgorsze to że zatrudniono sporo członków rodziny brygadzistek i to błąd.bo oni zachowują się tak jakby ta firma należy do nich.totalny mobing .dostają najlepszy towar najlżejszą prace mają wybór co robić.klika brygadzistki edyty to jest najgorsza.gnębią każdego .

obcy
@gosia

na której zmianie pracujesz?

gosia

ja pracuję w bierbaum

1 zmiana od poniedziałku do piątku od 6 do 14 sobota wolna 2 zmiana od niedzieli do piątku od 14 do 22 sobota wolna 3 zmiana od niedzieli do soboty rana od 22 do 6 i tak w kółko

dddd0

jak tam wyglada 3 zmiana ? kiedy sie zaczyna ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

www.bierbaum.de polskiej strony nie ma. Firma znajduje się na stalowej 3 w Bydgoszczy poszukuje pracowników do składania pakowania skuwki wywracanie szycie na maszynie

Rio

Witam Kacprze! Nie mają strony internetowej, jeżeli interesuje Cię zatrudnienie musisz stawić się osobiście.

Rio

Witaj Jolu☺ Wiesz pewnie szukają, bo teraz firma nie cieszy się zbyt dobra opinia i mają nawet ludzi z agencji pracy. Pracowałam tam kilka miesięcy i nie polecam, chyba ze naprawdę nic innego nie znajdziesz. Atmosfera, brygadzistki- żal... Zero profesjonalizmu... Osobiście dziwię się szefowi jakimi kategoriami on je wybierał... Ale to już jego sprawa☺ Niech się tylko nie zastanawia dlaczego ludzi do pracy nie ma. Każdy chce pracować w normalnych warunkach, a z nimi nie idzie... Podejście do ludzi- Przychodzisz do pracy nikt nic Ci nie wytłumaczy... Szkoda gadać... Firma naprawdę nie godna polecenia...

otia

Szanowny bowiku,nie zazdroszczę ludziom tych długoterminowych umów o pracę, dodatkowych miesięcznych premi, za którą trzeba w niedziele przyjść do pracy ,bo jak nie przyjdziesz ,to Ci tą dodatkową premię szef zabierze.

vvvv

Ludzie dużym kołem omijajcie Bierbaum nie pchajcie się w szambo, pracowałam tam i wiem co piszę, nie dajcie się Niemcowi wykorzystywać.Jest tyle pracy w naszym mieście ,że za najniższa krajową wszędzie znajdziecie pracę .

kobra

bnhvgc - ??? chyba z tej firmy jesteś . Osoba przeprowadzająca rozmowę kwalifikacyjną powinna wykazać się 100% profesjonalizmem, a tu akurat podstaw nie zapewniają-to raz. Po drugie, nawet jak pracodawca ma zły dzień, ma "focha", to jest na na tyle wysokim stanowisku , że powinien umieć to ukryć i zachowywać się profesjonalnie. No ale oni nawet nie mają wyznaczonej żadnej salki konferencyjnej żeby spokojnie z kandydatami porozmawiać, więc czego tu chcieć więcej...

didi

11 listopad do odrobienia(jak ktoś nie był w pracy) zobaczymy te konsekwencje o których mówią napiszcie co z tego wynikło.Pozdro....zero szacunku szef i kadrowa wolne w środę

dab

Praca 6 dni w tygodniu bo niedziele są obowiązkowe. Nawet w Dźień Niepodległości pracują - wszystko oczywiście za najniższa krajową - super firma

camero

e tam, bez sensu, z taką rozmową. Ja bym odrazu w tył zwrot zrobiła. nawet jak współpracownicy nie będą się lubić, to i tak ważniejsze jest dla pracodawcy żeby dobrze pracowali a nie żeby żyli w zgodzie jak w dobrym małżeństwie

o.n.i.

Teraz do biura, na zwykłego pracownika biurowego rekrutują. http://tiny.pl/gm4k8 pierwszy raz w życiu miałam okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej która odbywa się w jednym biurze, wśród obecnych pracowników. Porażka! Do tego celu powinno być wyznaczone osobne pomieszczenie. Bardzo niekomfortowe jest rozmawianie chociażby o oczekiwanych zarobkach jak za plecami siedzi kilka osób pracujących w biurze. Jeszcze nigdy, w żadnej innej firmie nie miałam do czynienia z czymś podobnym. Jak nie mają takiego wolnego biura, salki gdzie swobodnie można porozmawiać to nawet na korytarzu można było 2 krzesła ustawić, i tak byłoby to bardziej komfortowe niż "występowanie" przed pracownikami. Brr, nigdy więcej podobnych firm. Niesmak pozostał. Nieprofesjonalna firma. no ale może znajdzie się jakiś chętny do pracy w tej firmie, ogłoszenie jest ponowione, więc wychodzi na to że nikt im z poprzedniej partii aplikujących tam nie odpowiada...

iwona

czy przyjmuja tam teraz do pracy/

karola

Tak przeglądam ten wątek i widze same narzekanie na szefa, na ludzi, na atmosferę pracy ale nie widzę konkretów - jaka jest minimalna stawka w Bierbaum Polska? I jak właściwie wygląda tam praca bo wiem tylko tyle, że firma zajmuje sie produkcją gotowych wyrobów tekstylnych - z jakim doświadczeniem przyjmują i na jaką umowę?

kojot

Hej, a może ktoś napisac jakie warunki proponuje obecnie bierbaum w Bydgoszczy? Czy w ogóle istnieje szansa na dostanie tutaj pracy, czy dawno nikogo nowego nie przyjeli? Możecie napisać z własnych doświadczeń w jaki sposób otrzymaliście pracę tutaj w firmie? W sensie skąd dowiedzieliście się, ze poszukują nowych osób?

Zostaw merytoryczną opinię o BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.
2.1/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Stalowa 3
    85-453 Bydgoszcz
  • NIP: 9671097037 KRS: 0000209061

BIERBAUM POLSKA SP. Z O.O.