Opinie o Lorica Iuris w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lorica Iuris. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lorica Iuris o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorica Iuris w Katowice

były praktykant

anonim - 2013-09-23 19:14:31 mam pytanie do pracowników tej kancelarii, czy można do was składać papiery na staż/aplikacje albo jakieś praktyki?Odpuść sobie. Kserowanie po kilka godzin dziennie to nie jest praktyka.

Jeżeli pytasz o skuteczność kancelarii pewnie jest taka sama jak wszędzie. To normalna firma. Nie zachęcam ani nie zniechęcam.

Atut

Drogo i nieterminowo. Ale blisko!!!

Boss

anonim - 2013-09-19 15:12:23 Szkoda, ze brak miejsc juz wolnych... A czesto sie zdarzaja niezadowoleni klienci, jak ta pani powyzej chociazby?Wyłącznie tacy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Lorica Iuris? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ketman

@anonim a co chcesz wiedzieć? Praca jest normalna, biuro ogrzewane, oświetlone, klimatyzowane, biurko każdy ma, telefon i komputer też. Pracuje się przy biurkach a nie w boksach. Samochody do dyspozycji pracowników w godzinach pracy. Są komórki firmowe.Każdy ma swój zakres obowiązków i go wykonuje. Jak nie wykonuje to dostaje upomnienie, potem drugie a jak to nie pomaga to leci z roboty i przyjmuje się następnego. Chwilowo brak wolnych miejsc!

Boss

Na stronie internetowej jest podany mail pod który można składać swoje uwagi i zastrzeżenia. Proszę o przesłanie korespondencji o któryj kasia pisze pod ten właśnie adres.

To może ja przekażę Panu swoje opinie i korespondencję chociażby z dnia dzisiejszego. Jestem bardzo zaskoczona brakiem podstawowej wiedzy i kompetencji pracowników, a także lekceważeniem mnie jako klienta. Chętnie przekażę korespondencję z Pańskimi pracownikami. (usunięte przez administratora)

Boss

No i niestety nie dowiedziałem się nic bliżej. Ta negatywna opinia powyżej wygląda mi na prowokację ze strony konkurencji. Pozdrawiamy:)

Kyrie elejson!

anonim - 2013-08-30 13:07:12 Rozowa kartka to nieglupi pomysl:) ale nie wiem czy pracodawcy by sie spodobal:) jakie tam sa godziny pracy? 8-16?Co za koszmar! Człowieku wyślij normalne CV i pisz prawdę. Jak będziesz pisał bzdury bądź niepotrzebnie się nadymał - CV pójdzie do śmieci. Gdy Twoje doświadczenie, wiek i wykształcenie będzie tożsame z poszukiwanym profilem kandydata zostaniesz zaproszony na rozmowę. Jeżeli nie pasujesz, to choćbyś wysłał CV na trójwymiarowym prompterze i powtarzał wysyłkę co tydzień - narazisz się tylko na śmieszność.

kropka

anonim - 2013-08-16 20:26:13 uh, a jak się można czymś wyróżnić, może coś podpowiecie? zależy mi na tych praktykach, a jak mówicie, że kolejka to...Najlepiej napisz CV wspak i na różowej kartce papieru. Wtedy na 100% się wyróżnisz.

Struś

Próbuj... ale z tego co wiem jest kolejka do nich nawet na praktyki. Jak się będziesz starał to może Ci coś zaproponują.

Struś

hok - 2013-08-08 07:48:56 a ile realnie można zarobić w Lorice? Czy studenci II,IV,V roku są mile widziani, czy raczej im się dziękuje? Szukam pierwszej poważniejszej pracy i mam dylemat.. dzięki za pomocWszystko zależy od osoby. Studenci zatrudniani są w wyjątkowych przypadkach.

hell

@anonim - wszystko jest OK, na początku trochę ciężko ale potem jest jak należy. Warunki całkiem przyzwoite chociaż kto nie chciałby zarabiać więcej i więcej. Oceniam na "dobry"

Mysza

Drodzy młodzi ludzie, jeżeli chcecie być prawnikami idźcie na aplikacje i uzyskajcie tytuł adwokata lub radcy prawnego. Liczenie na to że praktykując lub pracując na stanowisku doradcy klienta prześlizgniecie się do pracy merytorycznej, lub że Kancelaria zgodzi się na udzielanie porad prawnych klientom przez osoby bez tytułu zawodowego JEST BŁĘDEM i źródłem wielu nieporozumień.

hell

właściciele kochanej Lorici chyba nic innego nie robią jak dodają pozytywne komentarze na temat swojego pięknego przedsiębiorstwa:) może zamiast bujać w obłokach zejdziecie na ziemię!:) bo z pięknych opowiastek i marzeń pieniążków nie będzie :) pozdrawiam

Szaman

anonim - 2013-06-22 13:48:03 Hej nie szukaja może teraz kogos do Lorica Iuris ? Bo pyrka napisała o jakiejs redukcji etatów, to źle się wiedzie w kancelarii? Jakies problemy z kasą?Raczej zatrudniają.

Kronos

Zespół prawników tej Kancelarii jest dość młody, ale mile zaskoczyła mnie ich kompetencja. Doradcy młodzi, uśmiechnięci i ambitni ludzie.

pyrka

może redukcja etatów to pierwszy symptom próby ratowania spółki?

duża spółka

Z kancelarią współpracuję blisko rok czasu i w moje opinii jest to jedna z lepszych Kancelarii z jakimi miałem do tej pory styczność. Świetni opiekunowie w osobach p. Łukasza K. oraz K.Staniszewskiego. Pierwszy z nich zawsze przygotowany merytorycznie. Świetne poczucie humoru ale przy tym bardzo rzeczowy i konkretny. Za każdym razem udziela szybkich i rzetelnych informacji. Z kolei Pan Konrad to jeden z najlepszych prawników z którymi miałem przyjemność współpracować. Oby więcej takich porządnych ludzi. Pozdrawiam.

Uprawniony

Opinię kxk uważam za całkowicie nieuprawnioną. Nikt nie broni posiadać Ci konta w ING, jeżeli chcesz mieć konto w innym banku to trudno, najwyżej poczekasz ten "potwornie długi weekend", aż zaksięgują wpłatę na Twojej wsi. Trudno wymagać aby pracodawca dla każdego pracownika prowadził rachunek w innym banku. Kancelaria jest wypłacalna i nic nie wskazuje na to aby w najbliższym czasie miała przestać taką być. Po co pisać takie bzdury?

Zostaw merytoryczną opinię o Lorica Iuris - Katowice

Lorica Iuris