Lorica Iuris

Lorica Iuris
3 136

Opinie o Lorica Iuris

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Lorica Iuris jako pracodawcy.

Aga

Czy jest jakiś powód,że od dawna nikt nie pisze?

Siekiera
@Aga 20.01.2018 18:41

Może już nikt tam nie pracuje? ;-)

yout

wszystko jest możliwe ...

bubaaa

hahahahaha ile?

AG

Szukam kancelarii, która mogłaby się zająć sprawami mojej firmy.Jedną z wytypowanych przeze mnie BYŁA Lorica Iuris. Z powyższych komentarzy(za które bardzo dziękuję)na pewno nie wybiorę tejże. Pozdrawiam AG.

Matka

Z obowiązków pracownika zarabiającego 1800 zł: "pracownik winien stawiać się do pracy w garniturze, koszuli i krawacie w stonowanych kolorach, w skórzanym obuwiu i ze skórzaną teczką. Powyższe wyposażenie pracownik nabędzie ze środków własnych" (a teraz koszty które poniosłam na rzecz Syna w przybliżeniu: garnitur 1500 zł, teczka 500 zł, 5 koszul wątpliwej jakości około 500 zł, krawat po 100 zł sztuka, 2 pary butów 500-700 zł) "Uchylenie powyższemu stanowi ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych" - czyli zwolnienie dyscyplinarne. Kogoś tu chyba zdrowo posoliło.

były pracownik

Odradzam, omijajcie tego pracodawcę z daleka!

adaś_niezgódka

Pluskwa noworoczna zaatakowała?

Malina

Tym razem pod most Grota. Tam jest ścisłe centrum i duży ruch.

gość

Podobno znowu się przeprowadzają, ciekawe gdzie tym razem

medyk

Moja metoda jest taka umawiam się z łachem na spotkanie i na spotkaniu mówię, że sobie nie życzę więcej telefonów w sprawie oferty. Mina łacha jest bezcenna. Skaranie boskie z tymi ludźmi ale inaczej zamęczą tymi telefonami.

Marek

Ciagle do mnie dzwonią i pytają czy czegoś nie potrzebuję, czasem to nawet dwie różne osoby jednego dnia. A ja nie potrzebuję i nie potrzebuję a oni proszą i proszą. Jaja kwadratowe! Chyba jakiś kryzys dopadł tę branżę.

Ygagjc

Dobrze że nie napisał art 299 ksch

Malina

A co to za nowy tryb postępowania przewiduje art 299 ksh? Co to za nowomowa prawnicza "pod odpowiedzialnością karną" Takiego "prawnika" to ja bym wywalił w trybie natychmiastowym.

""

Poniżej raport który moja firma otrzymała od doradcy z tej "kancelarii" zaznaczę, że wydałem już na te sprawy kilka tysięcy w nadziei na odzyskanie pieniędzy i oto co mi napisano: "zgodnie z ustaleniami przesyłam Państwu aktualny raport ze spraw prowadzonych przez naszą kancelarię. Większość ze spraw znajduję się na etapie egzekucji komorniczej, bądź niedługo trafi do komorników. Wszędzie starałem się podać Państwu bieżącą informację z sądu lub od komornika. W kilku sprawach należało by podjąć dodatkowe czynności w celu wyegzekwowania należności od dłużników. W treści raportu starałem się wprowadzać odpowiednie sugestie. Chodzi mi tu w szczególności o sprawy: 1.XX - otrzymaliśmy wyrok z uzasadnieniem oddalający nasze powództwo - proponuje złożenie apelacji od wyroku, 2.XX - egzekucja przeciw spółce bezskuteczna - proponuje rozszerzenie egzekucji o członków zarządu z ich prywatnego majątku w trybie art. 299 KSH , 3.XX - otrzymaliśmy postanowienie o bezskutecznej egzekucji - proponuje złożenie do sądu wniosku o wyjawienie majątku pod odpowiedzialnością karną, 4.XX - otrzymaliśmy postanowienie o bezskutecznej egzekucji - proponuje złożenie do sądu wniosku o wyjawienie majątku pod odpowiedzialnością karną, 5.XX - windykacja na etapie polubowna bezskuteczna - proponuje skierowanie sprawy do sądu, 6.XX - windykacja na etapie polubowna bezskuteczna - proponuje skierowanie sprawy do sądu. Proszę o informację czy są Państwo zdecydowani na podjęcie kolejnych kroków w w/w sprawach. Jeśli tak proszę o informację, a przygotuje dla Państwa konkretną ofertę" Wmawia mi się, że takich mam dłużników ale innym kacelariom idzie jakoś lepiej, tutaj tylko wyciąganie kasy a efektów brak.

byly pracownikkk

buahahaha a mi najbardziej się podoba jaaad wylwany na forum :)czaaad

haha, no prosze ile opinii teraz wskoczyło, ale ja oceniam na plus firme

ahaha

ostatnie komentarze pisałem ja, jedna z trzech osób :P

boss

Śmiesznie to wygląda jak 2-3 osoby trzaskają komentarze od roku na temat kancelarii, w której pracowali. Powiedzcie kto normalny ma w to wszystko uwierzyć ?????

Chuck Norris

Lorica Iuris - najbardziej znana i komentowana kancelaria na świecie..nawet ja nie nadążam...

ja

Cholera jasna, Lorica Iuris to najpopularniejsza instytucja w całym internecie. Nawet Chuck Norris nie nadąża z komentarzami :P

dura

to wszystko ten informatyk!!!

Zainteresowany

Nie, jak się wybiorę do Warszawy to spojrzę oczywiście...:) Ale ta ich strona internetowa jak już się pojawiła to coś jakby nieaktualna... http://loricaiuris.pl/

Apoco?

Jeżeli aż tak bardzo Cię to interesuje, to zajrzyj do ich siedziby na Bielany i sprawdź czy budynek nie zniknął. Strona ostatnio często się nie otwiera, czyżby były informatyk robił złośliwie masowe wejścia i celowo ją wykrzaczał?

Apoco?
@Zainteresowany 19.08.2014 00:12

No i jak? Patrzyłeś? Stoi jeszcze ta buda?!

Zainteresowany

Wiadomo co z nimi ? Bo słyszałem, że mieli kłopoty finansowe, dziś nie można wejść na ich stronę www.loricaiuris.pl

szczęściarz

Pan (usunięte przez administratora)już w kancelarii nie pracuje ( na szczęście dla pozostałych pracowników). Nie ma czego podziwiać, to był człowiek który stosował różne metody mobbingu i nie należy go chwalić totalnie nie będąc w temacie. Fakt trzeba Panu (usunięte przez administratora)przyznać niesamowitą zdolność odkręcania kota ogonem, ale ciężko powiedzieć czy to jest powód do dumy.

Tomasz

Szanowni Państwo, Oświadczam, że nie mam nic wspólnego z chamstwem widniejącym powyżej. Swoje opinie w szczególności te negatywne zawsze podpisywałem imieniem i nazwiskiem. Na temat Kancelarii nie mam zdania i powstrzymuję się od jakichkolwiek ocen. Uważam jednak, że zarówno pozytywne jak i negatywne opinie na temat tego podmiotu oraz jego pracowników są przesadzone. Osobiście przykro czyta mi się ten język i obserwuje ten poziom dyskusji. Tym bardziej, że wszyscy ciężko pracowaliśmy na odbudowanie o/Warszawa i dobre imię kancelarii. Wygląda to długofalowy skutek inwestowania w bardzo młode kadry. Cenna lekcja na przyszłość. Moje relacje z Pracodawcą mogę uznać za poprawne i na tym poprzestanę. Pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów w pracy, Tomasz, PS. Do "Przyjemniaczka" który na mnie szczeka. Cisną mi się wulgaryzmy na usta, kiedy czytam to co napisałeś ale nie będę Cię oceniał. Przemyśl sobie swoje zachowanie i sam siebie oceń. Szkoda że nie miałeś odwagi na takie opinie i zaczepki w cztery oczy. Widocznie była jakaś przyczyna. Mając skalę porównawczą pokaż co potrafisz pracując w terenie zarówno samemu jak i kierując zespołem. A gdy cel ten osiągniesz, zapraszam na tatami. Dalsze słowne i anonimowe zaczepki będę ignorował.

wojciech

Jak już skończycie sobie słodzić to może ktoś odpisze na mojego maila. Pieniądze wzieli a działań brak! Nawet odpisać klientowi nie raczą.

karol z niemiec

Tomasz daj już spokój...ten monolog już się zrobił nudny. Napisz jakiś nowy. Pozdro dla kumatych :P

Mojżesz

Siódme przykazanie mówi "NIE KRADNIJ"

Zostaw opinię o Lorica Iuris - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorica Iuris