Opinie o Lorica Iuris w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lorica Iuris. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lorica Iuris o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorica Iuris w Warszawa

Tosia Nowy wpis

Odradzam!!! Nie odpowiadają na maile, telefony, sms-y! Zmieniają co chwilę prawnika prowadzącego sprawę!

NPK Nowy wpis

Niósł wilk razy kilka ponieśli i wilka xD

Siekiera Nowy wpis
@NPK

To na czym ich poniesli?

Aga

Czy jest jakiś powód,że od dawna nikt nie pisze?

Siekiera Nowy wpis
@Aga

Może już nikt tam nie pracuje? ;-)

yout

wszystko jest możliwe ...

Doradca Klienta

Rozmowa z dyrektorem. W zasadzie on więcej mówił niż ja. Pytania banalne żadnych pułapek ani prowokacji.

tylko o doświadczenie, chęć do takiej pracy i zarobki (im niższe tym lepiej, najlepiej poniżej 2 tyś). Dostałam pracę jednak szybko zrezygnowałam, bo to jest call center

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

bubaaa

hahahahaha ile?

AG

Szukam kancelarii, która mogłaby się zająć sprawami mojej firmy.Jedną z wytypowanych przeze mnie BYŁA Lorica Iuris. Z powyższych komentarzy(za które bardzo dziękuję)na pewno nie wybiorę tejże. Pozdrawiam AG.

Matka

Z obowiązków pracownika zarabiającego 1800 zł: "pracownik winien stawiać się do pracy w garniturze, koszuli i krawacie w stonowanych kolorach, w skórzanym obuwiu i ze skórzaną teczką. Powyższe wyposażenie pracownik nabędzie ze środków własnych" (a teraz koszty które poniosłam na rzecz Syna w przybliżeniu: garnitur 1500 zł, teczka 500 zł, 5 koszul wątpliwej jakości około 500 zł, krawat po 100 zł sztuka, 2 pary butów 500-700 zł) "Uchylenie powyższemu stanowi ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych" - czyli zwolnienie dyscyplinarne. Kogoś tu chyba zdrowo posoliło.

Odradzam, omijajcie tego pracodawcę z daleka!

adaś_niezgódka

Pluskwa noworoczna zaatakowała?

Malina

Tym razem pod most Grota. Tam jest ścisłe centrum i duży ruch.

gość

Podobno znowu się przeprowadzają, ciekawe gdzie tym razem

medyk

Moja metoda jest taka umawiam się z łachem na spotkanie i na spotkaniu mówię, że sobie nie życzę więcej telefonów w sprawie oferty. Mina łacha jest bezcenna. Skaranie boskie z tymi ludźmi ale inaczej zamęczą tymi telefonami.

Ciagle do mnie dzwonią i pytają czy czegoś nie potrzebuję, czasem to nawet dwie różne osoby jednego dnia. A ja nie potrzebuję i nie potrzebuję a oni proszą i proszą. Jaja kwadratowe! Chyba jakiś kryzys dopadł tę branżę.

Ygagjc

Dobrze że nie napisał art 299 ksch

Malina

A co to za nowy tryb postępowania przewiduje art 299 ksh? Co to za nowomowa prawnicza "pod odpowiedzialnością karną" Takiego "prawnika" to ja bym wywalił w trybie natychmiastowym.

""

Poniżej raport który moja firma otrzymała od doradcy z tej "kancelarii" zaznaczę, że wydałem już na te sprawy kilka tysięcy w nadziei na odzyskanie pieniędzy i oto co mi napisano: "zgodnie z ustaleniami przesyłam Państwu aktualny raport ze spraw prowadzonych przez naszą kancelarię. Większość ze spraw znajduję się na etapie egzekucji komorniczej, bądź niedługo trafi do komorników. Wszędzie starałem się podać Państwu bieżącą informację z sądu lub od komornika. W kilku sprawach należało by podjąć dodatkowe czynności w celu wyegzekwowania należności od dłużników. W treści raportu starałem się wprowadzać odpowiednie sugestie. Chodzi mi tu w szczególności o sprawy: 1.XX - otrzymaliśmy wyrok z uzasadnieniem oddalający nasze powództwo - proponuje złożenie apelacji od wyroku, 2.XX - egzekucja przeciw spółce bezskuteczna - proponuje rozszerzenie egzekucji o członków zarządu z ich prywatnego majątku w trybie art. 299 KSH , 3.XX - otrzymaliśmy postanowienie o bezskutecznej egzekucji - proponuje złożenie do sądu wniosku o wyjawienie majątku pod odpowiedzialnością karną, 4.XX - otrzymaliśmy postanowienie o bezskutecznej egzekucji - proponuje złożenie do sądu wniosku o wyjawienie majątku pod odpowiedzialnością karną, 5.XX - windykacja na etapie polubowna bezskuteczna - proponuje skierowanie sprawy do sądu, 6.XX - windykacja na etapie polubowna bezskuteczna - proponuje skierowanie sprawy do sądu. Proszę o informację czy są Państwo zdecydowani na podjęcie kolejnych kroków w w/w sprawach. Jeśli tak proszę o informację, a przygotuje dla Państwa konkretną ofertę" Wmawia mi się, że takich mam dłużników ale innym kacelariom idzie jakoś lepiej, tutaj tylko wyciąganie kasy a efektów brak.

byly pracownikkk

buahahaha a mi najbardziej się podoba jaaad wylwany na forum :)czaaad

haha, no prosze ile opinii teraz wskoczyło, ale ja oceniam na plus firme

ahaha

ostatnie komentarze pisałem ja, jedna z trzech osób :P

boss

Śmiesznie to wygląda jak 2-3 osoby trzaskają komentarze od roku na temat kancelarii, w której pracowali. Powiedzcie kto normalny ma w to wszystko uwierzyć ?????

Zostaw merytoryczną opinię o Lorica Iuris - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lorica Iuris?

Kandydaci do pracy w Lorica Iuris napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lorica Iuris