Opinie o Reinertsen w Oslo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reinertsen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Reinertsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reinertsen w Oslo

!!

PODOBNO JESZCZE MAJĄ PRACĘ !

xyz

Popłynęła bo miała debilnych pracowników- NIE WSZYSTKICH.

firmy już nie ma...

firma popłynęła...

??

CO Z TĄ UPADŁOŚCIĄ WIECIE COŚ???

Aplikowałeś do firmy Reinertsen? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
jm

Witam szukam aktualnego kontaktu - nr tel, maila - do firmy Reinertsen. Pilnie potrzebuje się z nimi skontaktować. Bardzo dziękuję za wszelkie pomocne informacje. RE-Polen mieści się w teraz Goleniowie czy Szczecinie? Żona byłego pracownika RE.

krzysztof krajewski operator zurawia

sorki ale takich warunkow nikt inny nie oferował. nie wiem na co na biadolić. moim zdaniem było świetnie i chciałbym tu pracować dalej. a że trzeba robić? no no zagranicy norma!!! poza tym sorki kontrakt sie kończy to sory masz pecha. norma na budowie.o co te krzyki .mam nadzieje ż e ta firma jednak przetrwa mimo tego co jest pisane. takich warunków jakie dają to nikt inny!!!!! pozdrawiam

rotfl
@krzysztof krajewski operator zurawia

Masz naprawde blade pojecie o warunkach i placach w Norwegii.Re Pl to firma stworzona tylko i wylacznie w celu maksymalnego wykorzystania pracownika pod wzgledem finansowym i wydajnosciowym.Taki jestes wniebowziety frajerze ze zarabiasz 170 nok z hakiem?Przeloty,zakwaterowanie,jedzenie tez uwazasz za jakies szczegolne dodatki?Posluchaj.To wszystko daja normalne firmy z automatu(jesli pracujesz w systemie rotacyjnym ).Wiesz ile placi na godzine Re Norge zbrojarzowi lub ciesli? min.280 nok plus premie za wykonanie zadania(miesiecznie kwartalnie lub rocznie).

Robol
@rotfl

Ten operator zurawia to totalny glab. (rotfi) szkoda komentowac takie wpisy jemu RE PL uratowal zycie teraz w (usunięte przez administratora) im wchodzi.

Udo
@rotfl

Ten koles to totalny przy jeb.Tak jak go okresliles wszystko sie zgadza.Jak i reszta ktora wbila sie do Norge przez Rein. a teraz placza i placza jak cioty.Dla mnie Rein.byla kolejna z kolei firma tu a teraz juz pracuje w 5 firmie w tym kraju.Panowie bez jezyka norweskiego zapomnijcie o dluzszej robocie na fiordach.Ha de bra:)

Robol

W pełni się zgadzam z Tobą(Burczymucha) ja do tej pory wyrwałem za te kilka miechów 68.500 zł .Co daje średnio 11 tys za miech . Co prawda czekałem około 5 miechów ale się opłacało zwolnienia noszę do ZUSU , to pierwsze wypłacił mi RE PL za około 14 dni potem norki ale czekałem trochę.

ps

znów upadłość??juz to kila razy mówiono...

Burczymucha

Firma pada!!! Podobno w marcu ma ogłosić upadłość.Panowie których dopadły zimowe choróbska lepiej na chorobowe. Pozdrawiam wszystkich chorujących.

B.H.P

Oproszę i kto tu się odezwał.

idol

panowie troszkę przesadzacie t tymi wulgaryzmami czas chyba ochłonąć i pogodzić się wreszcie ze stratą pracy w tej firmie i szukać czegoś nowego ,nie jednemu z was ta firma pomogła i czas skończyć z tym opluwaniem było minęło czas leci dalej a to co tu wypisujecie świadczy tylko o waszej kulturze koniec kropka.

Elzunia

A nad godziny 100% czy 40%?

A z jezykiem czy bez?

A z jezykiem czy bez?

?-

E.l.k.a jest robota dla ciebie trzeba posprzatac na kværnerbyen Oslo.Rotacja 12/9 to jest 12 dni pracy 9 miesiecy w domu piszesz sie ? Dobra kasa 210nok godz..

RE PLZ
@?-

Ale przy tej rotacji moze spokojnie zaskoczyc

RE PL
@RE PLZ

no moze ale kto by ja chcial posunac

Happy

Panowie...mam newsa!!!Już niedługo RE-POLEN rusza z nowym projektem,będą przyjmować,ale pewne jest to,że Pani Ela nie do wszystkich zadzwoni...i co?łyso niedowiarkom:-)

Byly Pracownik
@Happy

Elka dAJ spokoj ,kobieto ty mialas najlepszych ludzi potraktowalas ich jak szmaty teraz wpierdalasz sie na to forum i chwalisz sie jakimis projektem kobieto odpusc,dzialacie jak agencja pracy nie jak firma powiedz ludzia ze niczego im nie gwarantujesz tylko co najlepsze moze kilka tygodni pracy a nie obiecuj gruszek na wierzbie . Konczyly sie projekty wy braliscie nowych bo norki chcialy a tydzien pozniej starzy szli na bezplatne urlopy. A teraz cieszysz sie jakims projektem,w dupe se go wpakuj .

Gwiazdor
@Happy

No to teraz ty musisz dzwonic do ludzi za praca juz nie dzwonia do ciebie???

lelek

zalatwcie robote w lns Kosiorowi:)pozniej was zwolni...

Posejdon
@lelek

A kto to ten kosior ? Może on tu już robi bo tu dużo ludzi z RePl

ZS

Panowie bez wulgaryzmów wobec siebie.

Posejdon
@ZS

co za elokwecja ale jak sie zajebałes w p1erwszj bramie w sobote to niepamietasz?!!!

nico

Piąteczka Idol...Zgadzam się z Toba w 100 procentach.Tylko beczą i beczą te głąby od siedmiu boleści,najlepiej podać dobrze płatny etacik na tacy i korytko,to w miarę będą siedzieć spokojnie:-)

idol

Mam wrażenie że Posejdon to jeden z tych co niby znają język(angielski bądż norweski),wielcy fachowcy ale o pracy pojęcia zero i gdyby było wszystko dobrze w REINERTSEN to by za pracę tam zrobili wszystko a teraz tylko beczą

Zostaw merytoryczną opinię o Reinertsen - Oslo

Reinertsen