Opinie o Reinertsen w Oslo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reinertsen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Reinertsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reinertsen w Oslo

?

CO TAM SŁYCHAĆ NOWEGO W FIRMIE?

Prawdę Wam powiem

Teraz pojedzie wazelina, która dzwoniła eluni i jej wszystko mówiła jak na spowiedzi .... A takich było wielu. Przez takich ludzi wiele osób zjechało !!!!

Kvinto

Nie wierzcie w takie bzdury.Mieszkam w Bergen od kilku lat znam norweski rynek pracy ,jestem budowlancem i pracuje w jednej z agencji beamingowej.Firma Veidekke nie ma teraz pracy dla wlasnych pracownikow.Sa oni przerzucani z wlasnych miejsc na delegacje i jest totalny kipisz.Mowa tu o WLASNYCH PRACOWNIKACH tej firmy.Czyli ciesle,zbrojarze majstry i kierownicy norwedzy ktorzy pracuja w tej firmie srednio po okolo10lat.Sporadycznym przypadkiem jest ze ta firma bierze pracownikow ze stalych firm beamingowych jak Adecco czy Jobzone lub Bergen Personel.Wiec nie liczcie na to ze oni beda chciec polaczkow ktorzy nie maja pojecia o jezyku norweskim co dziesiaty cos tam duka po angielsku itp.W Norge zaczela sie recesja i nie wiadomo kiedy sie skonczy a prognozy sa nie ciekawe.Pozdro

!!!

NO TO TERAZ POWINNI PRZYJOMWAĆ TYCH CO ZWOLNILI Z PRZYCZYN BRAKU PRACY....

Aplikowałeś do firmy Reinertsen? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
;) Ok Jest

Z tego co wiem to na pierwszą budowę pod Veidekke pojechało 8 osób do Oslo między innymi Andrzej zbrojarz z mostu 3..tyg temu jest rotacja i wyżywienie tak jak było stawki podobno takie jak były . Ja dzwoniłem no i mam czekać podobno po nowym roku ma ruszyć pełną parą

halo

I JAK PRACUJE KTOŚ CZY NIKT?????

!!!!

jesteśmy wolni możemy iść.....

oferta dla ciesli

szukam cieśli z doświadczeniem w pracy w norwegi.(musza posiadac norweski numer podatkowy) Szalowanie głownie tradycyjne , zakwaterowanie ,wyżywienie i dojazd zapewniamy.Kontrakt w okolicy oslo narazie na 2 miesiące duza szanasa ze sie przeciągnie. osoby zainteresowane proszę o cv na adres cscs.uk@wp.pl

alE

Pracownik – jedna ze stron stosunku pracy (drugą jest pracodawca): osoba fizyczna wykonująca określonego rodzaju pracę na rzecz pracodawcy, pod jego kierownictwem, w wyznaczonym przez niego miejscu i czasie, za co przysługuje mu wynagrodzenie. W prawie polskim pojęcie pracownika zostało zdefiniowane w Kodeksie pracy. Oznacza osobę fizyczną zatrudnioną na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę[1]. Tym samym ustawodawca zdefiniował pojęcie pracownika poprzez wskazanie aktów kreujących stosunek pracy, a także zespół cech, które warunkują istnienie stosunku pracy[2] Pracownikiem jest tylko osoba wykonująca pracę w ramach stosunku pracy, zatem nie może nim być osoba, która świadczy pracę w ramach przepisów prawa cywilnego, na przykład na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia lub innego rodzaju umowy cywilnoprawnej (nienazwanej). Wykonywanie pracy w warunkach odpowiadających stosunkowi pracy może jednak zostać uznane za stosunek pracowniczy, nawet jeśli strony stosunku zawarły umowę o innej nazwie. Pracownikiem w rozumieniu prawa pracy może być osoba pełnoletnia, a pod pewnymi warunkami także osoba młodociana, natomiast nie może być pracownikiem osoba prawna (spółka, instytucja, stowarzyszenie) ani jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.

(...)cala Polska w cieniu Slaska...:D

Miejmy nadzieje ze Veidekke będzie chciał się wspomagac Reinertsen Polen co jest bardzo możliwe.A jak do tego dojdzie to tylko pogratulować tym co się zalapia...:)

:)D
@(...)cala Polska w cieniu Slaska...:D

Nadzieja matką .......

(...)cala Polska w cieniu Slaska...:D

Witajcie panowie, O ile jeszcze nie wiecie firme Reinertsen Norge kupila najwieksza norweska firma budowlana czyli Veidekke.Tutaj link do poczytania lub przetłumaczenia jak kto woli:) (usunięte przez administratora) Serdeczne pozdrowionka dla wszystkich a w szcegolnosci z Bodo kulturhus:) tylko nie tego małego z metra ciętego:D

pracujący kiedyś na Islandii

A jaką stawkę zaproponowali Ci za pracę na Islandii,i w jakim zawodzie jeśli można wiedzieć?

Były

elka po co piszesz definicje z książek na internecie ????

szkoda słów

A NIE BYLIŚMY DOBRZY NIE DZIAŁALIŚMY DLA DOBRA FIRMY????????CO ZA BZDURY KAŻDY DAWAŁ Z SIEBIE WSZYSTKO NAWET W WIELKANOC PRACOWALIŚMY ZAMIAST BYĆ Z RODZINĄ...PRZYKRE ZE TAK SIE NAS TRAKTUJE...

DZWONIĆ

PRACOWAĆ CHCIELIŚMY TYLKO ZA DUŻO BYŁO PRZESTOJÓW.....BRAĆ TYCH CO SĄ JUŻ CZY BYLI SPRAWDZENI....

Reinertsen Big Company

Pracownik[edytuj | edytuj kod] Pracownik korzystający z komputera (informatyzacja zwiększa wydajność pracy umysłowej) Pracownik najemny nie inwestuje własnego kapitału. W zamian za wykonywaną pracę otrzymuje od przedsiębiorcy wynagrodzenie. Pracodawca i pracownik są od siebie zależni. Ze względu na stopień przygotowania do wykonywania prac na określonym stanowisku roboczym można wyróżnić pracowników: wykwalifikowanych – posiadających właściwe przygotowanie teoretyczne i praktyczne, przyuczonych – posiadających pewne umiejętności wykonania prac (np. stażyści, uczniowie), niewykwalifikowanych – nie mających właściwego przygotowania do wykonania konkretnych prac. Każdej osobie wykonującej pracę należy się za nią godziwe wynagrodzenie. Jeżeli jest ono wypłacane okresowo, to określa się je jako płacę (potocznie "pensja"). Często koszt pracy podaje się jako koszt roboczogodziny. W przypadku edukacji jednostką bywa czasami godzina lekcyjna (45 min.). Stosunki między pracodawcą i pracownikiem określa sytuacja na rynku pracy. Przy dużym bezrobociu pracodawcy mogą rabunkowo wykorzystywać pracowników dyktując im bardzo niskie wynagrodzenia, za cięższą pracę. W takiej sytuacji przedsiębiorcom nie opłaca się inwestowanie w nowoczesne technologie zwiększające wydajność pracy. Jeżeli na rynku brakuje pracowników, przedsiębiorcy muszą o nich zabiegać proponując im dodatkowe korzyści. Wydajność pracowników zależy od motywacji, która może zostać zwiększona dzięki odpowiednim systemom wynagradzania lub przez marketing wewnętrzny (np. budowę kultury korporacyjnej). Zastosowanie nowoczesnych technologii może zwiększyć wydajność pracy (np. automatyzacja produkcji). Nie jest to możliwe, bez podniesienia kwalifikacji pracowników przez inwestycje w edukację. Termin siła robocza oznacza potencjalne zdolności i umiejętności ludzi do wykonywania pracy produkcyjnej i nieprodukcyjnej, natomiast praca jest formą wykorzystania siły roboczej. W zależności od wykonywanej działalności pracownicy realizują swoje zadania przez cały rok, bądź są zatrudniani sezonowo (np. w rolnictwie i budownictwie). Zespoły pracowników mogą być zorganizowane w formie grup lub brygad. Grupy są to zespoły pracowników wykonujących tę samą pracę. Brygady są jednostkami wyodrębnionymi organizacyjnie w ramach przedsiębiorstwa i mają stały skład osobowy, w tym własne kierownictwo, na stałe przydzielone narzędzia pracy i przydzielone określone zadania produkcyjne. W brygadzie są pracownicy o różnych kwalifikacjach, jest w niej podział pracy oraz zróżnicowane wynagrodzenie, którego wysokość może być uzależniona od funkcji spełnianej przez pracownika, jego kwalifikacji, a także stopnia trudności i ilości wykonanej pracy. Najszerszym pojęciem dotyczącym organizacji siły roboczej w przedsiębiorstwie lub innej jednostce organizacyjnej jest pojęcie załogi, przez którą rozumiemy zespół pracowników związanych z tą jednostką umową o pracę oraz zainteresowanych jej wynikami ekonomicznymi i produkcyjnymi. Czy trzymaliście się tego , czy działaliście dla dobra firmy ? Teraz będziemy to weryfikować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pietras

Dajcie tylko robotę a ja juz sie wezme do roboty nie bedę sie już opierdalał. BO odkod mnie zwolniliscie nie mogę znaleść roboty . Teraz pokarzemy co potrafimy.

Zrozpaczony

Dlaczego chcecie przejść na podwykonawców macie nas którzy zbudowali markę REINERTSEN . Poco wam podwykonawcy ? Dajcie nam dalej prace pokarzemy co potrafimy . Dajcie szanse !!!!

Reinertsen Polen

Zapraszamy do współpracy z Grupą REINERTSEN firmy dostarczające materiały i świadczące usługi budowlane w obszarze budownictwa ogólnego, drogowo-mostowego, lotniczego oraz kolejowego. Jako spółka - córka jednej z największych grup budowlanych w Norwegii poszukujemy stałych partnerów do aktualnych i przyszłych projektów na terenie Skandynawii. Zapraszamy do współpracy zarówno małe firmy podwykonawcze i dostawcze, jak również duże przedsiębiorstwa i producentów. Gwarantujemy zadowalające dla obu stron warunki handlowe oraz stabilną i długoterminową współpracę. ZAPRASZAMY!

MIC
@Reinertsen Polen

Witam czy można prosić o kontakt do pani Eli

lolo

Praca w REINERTSEN kariera.jpgREINERTSEN oferuje wiele wyzwań dla pracowników wykwalifikowanych, technicznych i inżynierów. Poprzez systematyczny proces planowania i oceny efektywności chcemy zaangażować każdego pracownika w rozwój jego kariery. To wymaga wysokiego poziomu zrozumienia kierunków rozwoju rynku oraz postępu technologicznego. Ponadto chcemy rozwijać indywidualne zdolności pracowników zgodnie z ich funkcją w organizacji. Pracownicy REINERTSEN mogą pracować na każdym z etapów powstawania produktu, począwszy od analiz koncepcji, opracowania szczegółów, zaopatrzenia, budowy, po zarządzanie i obsługę gotowych obiektów. Pozycja REINERTSEN zależy od zdolności dostosowania się do szybko zmieniających się warunków rynkowych. Oznacza to, że proces dostosowawczy musi być procesem ciągłym. Zależy nam na pracownikach z entuzjazmem uczestniczących w procesie rozwoju firmy, którym możemy zaoferować najbardziej ekscytujące i pełne wyzwań stanowiska pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Reinertsen - Oslo

Reinertsen