Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Dawid

To jaka jest specyfika firmy ?

Witam jak sytuacja jest w ochronie zakładu Awit czy dużo jest do kontrolowania.

Zbigniew

zakupiłem sałatę lodową tej firmy w LIDL-u w Cz-wie i w trzeci dzień poczułem smród podobny do tego jakby zdechła mysza. Po wyjęciu okazało się że w opakowaniu jest śmierdząca miękka zgniła maź mająca być sałatą. Nie pierwszy raz po dwu-trzech dniach miałem sałatę lodową (nie wiem od jakiego producenta) i było wszystko w porządku, więc widocznie ta sałata jest naszpikowana jakąś chemią że zrobiła się z niej śmierdząca papka.

@Zbigniew

Chyba Panu coś się pomyliło :) bo firma AVIT nie dostarcza sałaty lodowej do LIDLA-a, dostarcza firma konkurencyjna Dobrze by było nie oczerniać firmy której nie zna się ani specyfiki ani towaru bo to staje się żenujące i śmieszne , radzę uważnie czytać etykiety dostawcy , ewentualnie zakupić okulary żeby było łatwiej :)

Anastasiia

kupiłem rukolę w Aldi i jest robak. bardzo nieprzyjemne

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Mila

pracują w firmie jak w obozie koncentracyjnym od rana do wieczora. Postawa jest jak bydło. Zapłacą niewiele. Tacy idioci jeszcze nie widzieli

Słodka salata

Firma do bani na polu jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) połowa firmy to rodzina na polu spożywają alkohol są bardziej za Ukraina niż za swoimi Polakami czujesz się jak w obcym kraju normalnie porażka. Odradzam wszystkim ta firmę

Traktorzysta

Spoko robota

Bartosz
@Traktorzysta

Mógłbyś napisać, na jakim stanowisku pracujesz i jakie warunki pracy oferuje Ci pracodawca? Z Twojej opinii wynika, że jesteś zadowolony z pracy. Jakie jeszcze pozytywne aspekty zatrudnienia mógłbyś przybliżyć? Wynagrodzenie i dodatki są satysfakcjonujące? Twoja opinia mogłaby zachęcić inne osoby do aplikowania.

Mariusz
@Bartosz

A aktualnie jak wygląda tam praca? Po ile godzin jak atmosfera i czy bardzo ciężko, kasa na czas?

@Mariusz

Przy zatrudnieniu się jako traktorzysta praca nie jest bardzo męcząca i zarobki od 4 tys w górę i pieniądze na czas.

To się zatrudnij jako sprzątaczka w szkole, będziesz miał 15 min pracy i 45 min przerwy. Nikt za CB umowy nie podpisuje. Wynagrodzenie za tą pracę też jest ok.

Pracuję w tej firmie i nie narzekam. Po 11 godzin, a nie po 18.

Sagon

Ten dyrektor to jest żonaty wie ktoś?

Dziewczyna
@Sagon

Czy gowork.pl to portal matrymonialny? Proponuję zająć się swoim życiem, a jeśli jest zbyt monotonne to pozostają seriale brazylijskie. Proponuję zapoznać się z art. 212 § 1 Kodeksu karnego - na tym forum Nikt nie jest anonimowy. Potem będzie kosztowna niespodzianka. Warto? Proszę zdecydować.

Asia

Jelen

Jarek zapraszamy na produkcje ;) widac ze sie w biurze nudzisz :D I nie podlizuj sie tam ;)

@Jelen

Proszę nie podszywać się pod byłych pracowników firmy Avit.

@Jelen

Proszę nie podszywać się pod byłych pracowników firmy Avit.

Jelen

Jesli lubisz obozy pracy to na przod ;D dyro kiler mierny brygadzista wywalony z firmy poprzednej udaje dyrektora wiedza zerowa wiec lata I krzyczy :D down :D

@Jelen

Proszę nie podszywać się pod byłych pracowników firmy Avit

Jarek

Poszukując pracy zawsze czytam opinie na forach o firmie. Czytając wypowiedz co po niektórych a szczególnie Pana Jelenia mam wrażenie, że został zwolniony z pracy i nie potrafi przyjąć tego z godnością tylko obsmarowuje jakiegoś dyrektora i szefową. WSTYD !!!

@Jarek

Jarku zapraszamy na produkcje praca po 16 h wolne raz na 10 dni 80 % ukraina "dyrektor" to byly brygadzista z innej firmy gdzie mu podziekowano... drze morde jak jakis chory lub na dropsach :( czego jeszcze nie wiesz ? Zapytaj ludzi pod brama jak wychodza z pracy ...

@Jarek

Ktoś podszywa się pod byłych pracowników firmy Avit. PS. Sam się zwolniłem

Basia. A.

Ja pracuje przeszło rok i jakoś nie narzekam.... Jak czytam Twoje wypociny i patrze na podszywanie się pod ludzi to się zastanawiam czemu nikt Cie nie namierzy po IP toż to 5 min. Zastanów się nad sobą bo chęć ząbłysniecia Ci nie wyszła. Praca jak każda inna o ile umiesz pracować fizycznie, i tylko ktoś mało inteligentny wchodzi na forum żeby obrażać ludzi.

Ktośbasia
@Basia. A.

Następna fanka Pana dyrektora oj ludzie ludzie nikt nikogo nie obraża tylko stwierdza fakty

Nikt

Tak pracuje i teraz obraca Hankę))))

Jaka jest kultura pracy w Avit Adam Rytel? Obowiązuje typowy dress code?

Prezes@84

Pytanie nie na miejscu. Tu masz orać 7 dni w tygodniu. Przeciętnie ok 270 godzin w miesiącu. Oczywiście bez jakichkolwiek dodatków za na nadgodziny. Cała reszta nikogo nie interesuje

A

Prezez@84

Kultura pracy? Pracować 7 dni w tygodniu, 30-31 dni w miesiącu, średnio 8-14 godzin dziennie i nie narzekać. Ot i cała kultura pracy

Nikt

Leokadia

Brak słów...

Dawid
@Leokadia

Też tak sądzę

chemik

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel