Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Marzena

Czy Avit dba o dobrą atmosferę? Są jakieś imprezy integracyjne dla pracowników? Zależy mi na firmie, w której są zgrane zespoły i zarząd szanuje ludzi.

Nikt

Zgadzam się (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Avit Adam Rytel?

Ruda

Koszulki z napisem Avit i automat na batoniki w stołówce (ceny promocyjne)

Nikt

Pani Marzeno Sz. jeszcze jeden taki komentarz- i załatwimy tą sprawę inaczej.

Tomasz

Firma jak najbardziej ok, ale nie uda sie wszystkich zadowolić stąd czasami marudzenie na forum, polecam!!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Caterina

Pracuję na produkcji, nikt na nikogo się nie drze, chyba, że jesteś analfabetą i inaczej niż darciem nie rozumiesz to się nie dziw, że ktoś krzyczy. Zarobki są dobre- ponad 3000 do ręki wyciągam i wożą mnie busem do pracy.

@Caterina

A możesz sobie pójść do pracy w jakiś weekend na nadgodziny i zarobić dodatkowe pieniądze? Rozumiem, że przejazd busem pokrywa firma?

Tam byłem

Się wszyscy czepiacie dyrektora. A on biedny lata od rana po placu i pilnuje żeby porządek był. Bo przecież jak nie wydrzesz ryja w wniebogłosy, to biedna Halina nie usłyszy i szef się potknie o kawałek deski z palety albo folię jakąś. Toż miejcie litość dla tego biedaka. Jak szef zły będzie, to z podwyżkami się pożegnajcie. Przecież on to wszystko dla was robi. Poza tym święto obchodzi niedługo. Tak właśnie. Nie wierzycie? A co 15 września na Poświętnym? No dzień BURAKA

@Tam byłem

Ludzie trochę kultury Jak ktoś chce pracować to będzie , sami jesteście burakami oczerniając ludzi pod pseudonimami Najlepiej nic nie robić przez 8 godzin a wypłatę brać na konto Buraki brak słów na wasze brak inteligencji

@rzetelny

Obrażanie innych osób na forum raczej nie jest w dobrym tonie. Napisz, czy przykładając się do pracy i mając dobre wyniki można liczyć na premie lub inne dodatki do wypłaty?

@Mirosław

Można liczyć na premie jak ktoś naprawdę się przykłada do pracy

@rzetelny

Czyli premie są tylko dla osób, które w sposób znaczący przykładają się do wykonywania powierzonych obowiązków? W takim razie chciałbym dowiedzieć się jeszcze, jak dokładnie wygląda wysokość premii, którą można osiągnąć. Liczę, że przedstawisz konkretne kwoty.

@Mirosław

to wszystko zależy od zajmowanego stanowiska około 300 zł premii

Aldona

Pracuję od kilku lat- wszystko jest naprawdę ok. Bardzo wysokie zarobki na polu- znacznie powyżej średniej krajowej! Polecam!

Minimini

Ta firma to jedna wielka porażka!! Na 11h pracy jedna 20minutowa przerwa. Nie ma czasu czasu aby pójść do łazienki czy nawet napic sie wody. Na rozmowie pan dyrektor wraz z jakąś mało wykwalifikowaną Panią składają nierealne obietnice a kiedy przychodzi sie do pracy to po prostu pada sie z wycienczenia. Jesli ktos ma do siebie szacunek powinien poszukać innej pracy. Stanowczo odradzam.

@Minimini

Oczernianie firmy po jednym dniu pracy chyba ni jak się ma do rzeczywistości jeśli ktoś chce pracować to będzie , znam wiele ludzi którzy pracują tam wiele lat i nie narzekają polecam najpierw spróbować a potem dopiero oczerniać

@Minimini

bzdura bzdura bzdura takie oczernianie firmy przez ludzi , którzy przepracowali jeden dzień albo w ogóle , powinno się zgłaszać do sądu

Czarna

Tam nikt nie ma szacunku do innych(usunięte przez administratora) każdy kto tam pójdzie sam się przekona jak jest . Bez powodu wyrzucają na inne stanowisko gorsze i nawet powodu nie podadzą.. Na innym stanowisku każą dac taki wycisk ... że masakra , a szef jeździ jedynie z rolentką i nie widzi jak pali się na polu i popiół w sałacie jest , ale plotki to widzi (usunięte przez administratora)Z całego serca nie polecam tej firmy każdy kto tam pójdzie sam się przekona jak jest.(usunięte przez administratora)

Mirosław

Jakiego stanowiska dotyczy praca od godz. 6 do 23? Czy było to zgłaszane wyżej? Chciałem Ci też zwrócić uwagę na sformułowanie, którego użyłeś. Pamiętaj, że jest to forum publiczne, każdy ma do niego wgląd, więc nie należy pisać w taki sposób. Jak objawia się brak szacunku do pracowników ze strony dyrektora?

Smakosz

Gdzie kontrola, cała paczka szpinaku z włosami.

(usunięte przez administratora), dlatego taki dyrektorek im pasuje. Tak ...dyrektorek, bo do dyrektora to mu bardzo daleko.

Święta racja!

Ci ludzie nie mają pojęcia jak powinien funkcjonować Magazyn! 100lat do tyłu

kin

a czemu fan (usunięte przez administratora)?? z (usunięte przez administratora), to chyba wszytko ok? to chyba najsensowniejsza osoba w całej firmie?

Czarek

@Traktorzysta Mógłbyś dodać więcej informacji? Jaka atmosfera i zarobki?

Piszecie o jakimś dyrektorze i o kierownikach zmian. A teraz jest ogłoszenie na kierownika produkcji. O co chodzi?

Ktoś
@Ania

Bo kierownik produkcji w tej firmie to właśnie zmianowy. Szkoda nerwów i czasu. Zapytaj jak często rotują kierownicy i odpowiedź nasunie się sama, czy warto?!

@Ktoś

No to pytam: jak często rotują kierownicy, dyrektorzy?

@Ania

Dyrektor jest jeden, cały czas ten sam i tylko ten . Tylko kierownicy produkcji a tak naprawdę kierownicy zmiany zmieniają się bardzo często. Zatrudnij się to przekonasz się dlaczego

Jelen
@Nowy

Bo dyrektor to (usunięte przez administratora)z poprzedniej firmy :D

Jelen

A gdzie opinie wczesniejsze dalej mierny brygadzista udaje dyrektora ???

Bea

Jaka stawka netto na produkcji? Praca na zmiany? Ile dni w miesiacu jest wolnych?

Bolo

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa i nie potrafi docenić to może lepiej zmienić pracę?

były pracownik AVIT
@Bolo

Bolo gdzie jest ta opinia? Chętnie się z nią zapoznam! Tylko konkret poproszę.

Ile jest pensji netto do ręki na produkcji?

Krzysiek

Rafał Nie wiem czy ty się chwalisz czy żalisz daj spokój tej firmie.Ta firma jest okej tylko jak przyjmują do pracy jako traktorzysta to powinna być sztanga na bramie i który się przyjmuje powinien brać 100 kg na klatę,jeżeli nie weźmie to do noszenia klatek z kapustą po 10 kg to powinien se kopsnąć rade a jeżeli nie daje sobie rady z klatkami to oczym tu mowa.Odnośnie Brudasów to zależy tylko i wyłącznie od nich może jak jest brudny to lepiej mu się śpi.Odnośnie jazdy traktorem to trzeba mieć to we krwi może ty jeździłeś traktorkiem małym z kosiareczką jeżeli jesteś dobry traktorzysta to jedz w koszalińskie tam latają fendy Case i możesz jeździć dzień i noc tam mają po 3000 hektarów

Rafał

Pracowałem tam 9 dni (usunięte przez administratora). Przyjmują Cię na traktorzystę a potem zapieprzasz aż Ci oczy wyłażą na wierzch ale nie na ciągniku bo o jakich mowa - mają pięć (usunięte przez administratora) Sami kierownicy którzy nic nie wiedzą i każdy rządzi po swojemu. Stawka niby godzinowa ale jak sadzisz sałatę to już akord. Jest to miejsce pracy dla (usunięte przez administratora) normalnych ludzi,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel