Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

samisel

I nieograniczone godziny pracy ... Absurd

totem tabu

9 zeta/h do ręki

ile można tam zarobić na początku jako pracownik produkcji ?

paweł

piszecie że dużo zmieniło się na lepsze dzięki jakiejś kierowniczce, ale chyba dużo nie zdziałała bo nadal pracują te dwie panie z góry które swoim zachowaniem psują wizerunek firmy

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
marek

podobno ma dowozić bus ludzi z nowego dworu czy ma ktoś telefon do kierowcy który wozi ludzi z smoszewa.

Ann87

Właśnie "kierownik" ten człowiek nie ma bladego pojęcia co się dzieje na produkcji. Czy ktoś w końcu otworzy oczy szefostwu... ???

młody 24
@Ann87

Ann87 - to weź się rusz i idź otworzyć oczy szefostwu, zamiast narzekać

młody

witam podobno bus wozi ludzi ze smoszewa czy on może jerzdzi tu koło lekamu w zakroczymiu chodzi o zabieranie się.

marek

jak te zmiany som po układane po ile godzin się robi.

traderos
@marek

analfabetów nie zatrudniają

marek

a ile na produkcji się zarobi.

marek

a ile na produkcji się zarobi.

lo

jaaaaaa123

dla mnie firma avit jest OK.szef i szefowa naprawde są w porządku tylko maj (usunięte przez administratora) go kierownika który niema bladego pojęcia o tej produkcji często ludzi wsadza na minę i każe im robić coś co nieprzynosi żadnego efektu pomimo że szary pracownik który pracuje w tej firmie pare lat tłumaczy mu że tak byłoby lepiej a on i tak swoje bo jest kierownikiem i ostateczne zdanie czy jaka kolwiek decyzja należy do niego ok. ja to rozumiem ale dziwi mnie to że szefostwo jeszcze tego niezauwazyło co on czasami cuduje ... masakra............

golden

jasne ze sie starac.

marek

witam czy pracuje ktoś z zakroczymia albo z nowego dworu maz chodzi mi o zabieranie się.

krzyś

Jak jesteś dobry i zostajesz na nadgodziny to nieźle możesz zarobić. Wypłaty na czas. Z tego co wiem to nie ma zaliczek.

marek

A JAK TAM ZAROBKI ILE MOŻNA ZAROBIĆ I CZY SOM WYPŁACALNI KIEDY PŁACOM CZY OSTATNIEGO CZY 10. DAJOM JAKEŚ ZALICZKI.

aga2

Chyba w swojej głowie masz pierdolnik

aga

j2300

Ja tam lubię tę firmę. Dobrze mi się w niej pracuje.

veto555

Widać ze "aaaaaaa" znów sie piwko skończyło i postanowił poobrażać kogo się da. Poszukaj firmy bez kierownika, może taką znajdziesz albo i nie, bo firmy bez nadzoru dawno już upadły. Myślę, że jak ty siebie szanujesz tak i ciebie będą szanować.

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.

Avit Adam Rytel